'' tepe tepe tebessüm '' | Sayfa 53 | Define işaretleri ve anlamları

'' tepe tepe tebessüm ''

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
lacivert ustam görüyon dimi aliveli hemen beni sattı. Tokatlı arkadaş da pek güven vermedi sanki biraz zor çıkarsın bizden demeye getişmiş lafı tırstım şimdi. Aklım karıştı aliveliyle son birkez daha konuşup af dileyip geri mi dönsem yoksa Erzincan'a mı yerleşsem lacivert ustam sen ne dersin?

kıymetli kardeşim ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz şahsen ben kişinin ne dediğine değil ne yaptığına bakarım olurya insanlık hali insanın ağzından farkında olmadan uygunsuz bir laf çıkabilir veya maksadı aşan bir cümle telafuz edebilir bu noktada kişinin niyetine ve ne yaptığına bakmak lazım amma bu alivelinin hali ahvali kabak gibi ortada hasedinden içinin tüm çirkefliğini vede şirretliğini kusmuş durumda üstelik duygu sömürüsü yapacak kadar el etek öpecek kadar iki büklüm durumda insan biraz dik durur yahu biz elhamdülillah eğilmedik bükülmedik hiç kimsenin duygularını sömürmeye kalkmadık ve gönlümüzü nefes alıp veren herkese açtık inşallah bizimle hemhal olmayı dileyen her kardeşimizin ayagımızın altında değil başımızın üstünde yeri var hatta ve hatta aliveli haylazını bile bağrımıza basmaya hazırız :eek: saygılar sevgiler...

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Şimdi sakallılar
Ben bu kadar lafa
Cevap vermek yerine
Elinizi öpüyorum
Ve sulh yapmak istiyorum
Aylar önce hacivert abim demişti ki
Sulh yapmak savaşmakdan zordur
Ben zor olanı seçiyorum
Ama ...
Neyse aması bende kalsın
Buyrun sulha
Ya Allah Bismillah

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
bizi sulha davet ediyorsun... peki bu yaptığına ne diyecez...

walkman

Kullanıcı
lacivert ustam Allah razı olsun. aliveli bak kapılar tek tek açılıyor.

aha da bir kapı daha açıldı kapılar kapanmadan gideyim bari. ikizceli ustam adres neresi idi ilk otobüsle geliyom :)

aliveli ustam göre kıymetimi sen kovala ustalar kucak açsın.

Sakal eni sonu ak olcak seni de görcez.
Şimdi bir tezat yok mu ustalarım aliveli ustamın avatarı ispatlı delili ortada ak sakalı kalkmış bize ak sakallılara karıştın, sizi gidi ak sakallılar diyo??

Bence kendi de ak sakalılar grubuna katılmak istiyor ancak dillendiremiyor ne dersiniz ?

Allah saçımızın sakalımızı ağartacak kadar ömür ve nefes verir inşaallah

sulh yapalım mı aksakallı ustalarım?

Son düzenleme:

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
lacivert ustam Allah razı olsun. aliveli bak kapılar tek tek açılıyor.

aha da bir kapı daha açıldı kapılar kapanmadan gideyim bari. ikizceli ustam adres neresi idi ilk otobüsle geliyom :)

aliveli ustam göre kıymetimi sen kovala ustalar kucak açsın.

Sakal eni sonu ak olcak seni de görcez.
Şimdi bir tezat yok mu ustalarım aliveli ustamın avatarı ispatlı delili ortada ak sakalı kalkmış bize ak sakallılara karıştın, sizi gidi ak sakallılar diyo??

Bence kendi de ak sakalılar grubuna katılmak istiyor ancak dillendiremiyor ne dersiniz ?

Allah saçımızın sakalımızı ağartacak kadar ömür ve nefes verir inşaallah

sulh yapalım mı aksakallı ustalarım?
ne kadar iyi niyetlisin. aliveli nin beyaz bayrağına güvenilirmi. aklınca bizleri kandırıp zaman kazanacak bir çok taktik geliştirip bütün gücüyle saldıracak.
kurnazı en iyi tanıyan,lacivert hocamız hiç inanmışa benziyormu .
ancak sakal bırakırsa ,kendisine değil de sakalına hürmeten :cool: :cool: :p önce bir görelim....

Üst Alt