'' tepe tepe tebessüm '' | Sayfa 55 | Define işaretleri ve anlamları

'' tepe tepe tebessüm ''

walkman

Kullanıcı
veeee sonunda walkman aliveli son darbeyi vurur.
Battalgazi gel yol yakınken mavi hapı iç. Kırmızı hapı içenlerin sonu vahim. Battalgazi ustam ikizceli ustamın bu son uyarısıdır bir daha uyarı alma ihtimaliniz çooooook zayıf gibi görünüyor.

BaTTaLGaZi44

Kullanıcı
Battalgazi gel yol yakınken mavi hapı iç. Kırmızı hapı içenlerin sonu vahim. Battalgazi ustam ikizceli ustamın bu son uyarısıdır bir daha uyarı alma ihtimaliniz çooooook zayıf gibi görünüyor.

hahaha :D
walkman ustam malatya lılar girdiği yoldan daha dönmez lütfen beni başka ustalarım la karıştırma :D :D

SEVALİ

Kullanıcı

Walkman kardeşim trınıtı nerede..

walkman

Kullanıcı
Sağlık olsun benden günah gitti definemekanı şahit olsun. Yasal uyarılarımızı yaptık bundan sonrası için ben sana Allah yardımcın olsun diyorum.

Lacivert abiiii lacivert abiiii gel bak iki kişi oldular. Hep aynı kişiyi yerden yere vurmaktan sıkılmıştın ya bak yenisi geldi.

Son düzenleme:

walkman

Kullanıcı
Veni Vici Vidi ustam konuyu yanlış anlamışsınız sanırım. Gerçek hayatı tercih etmeyenler kırmızı hapı içip rüya aleminde gezenler. Bunlar bizim aliveli ve şimdilik Battalgazi (şimdilik yazmamdaki maksat belki geri kazanırız diye yazıyorum).

BaTTaLGaZi44

Kullanıcı

Hemde kara kovan Allah muhavaza..

İkizceli Ağabey ara ara mesajlarımda Malatya yı bildiğimi dostlarımın olduğunu ekmeğini çok yediğimi ordu özünü kanal boyunu altın kaysı otelini altın yunusu söyledim hatta bunu yeni söylüyorum kanal boyunda maraş dondurma ile araç kaldırıldığında orda olduğumu valiliğin arkasında lokantada satır kebabının yanında ustanın lak diye 5 metre tek parça pideyi masaya koyduğunu tık yok davet bile etmediler turhaldan 20:15 otobüsüne binerdim gece 3 te oradaydım 8 yıl gittim geldim yok ağabey siz sakallılar haklı evet evet haklı..
hehehehe ilahi ustam :D Soğuk suyundan içmemişsiniz ustam :)
Sizi aramızda görmekten şeref duyarız :)

BaTTaLGaZi44

Kullanıcı
Sanki sende de bizim aliveli+battalgazi ustaya biraz destek olacakmış hissi var gibi ?
Sağlık olsun benden günah gitti definemekanı şahit olsun. Yasal uyarılarımızı yaptık bundan sonrası için ben sana Allah yardımcın olsun diyorum.

Lacivert abiiii lacivert abiiii gel bak iki kişi oldular. Hep aynı kişiyi yerden yere vurmaktan sıkılmıştın ya bak yenisi geldi.
walkman usta Allah razı olsun hoş görün için :D
veni vidi vici usta her zaman yanımızdadır ama belli etmez :D

walkman

Kullanıcı
ustam ben de Malatyalıyım konu Malatyalı değil. Sen bakma bizimkiler Malatyalı ayağından yırtarız diye çırpınıyorlar ama iş öyle değil. Konu lacivert ustamın tabiri ile haşarı çocukları haşlama yöntemi, hakikati görmek yok bunlarda. aman ha benden sana bir kardeş tavsiyesi (yaşça benden büyüksün) sende düşme bunların vaadlerine :)

Üst Alt