'' tepe tepe tebessüm '' | Sayfa 56 | Define işaretleri ve anlamları

'' tepe tepe tebessüm ''

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
sevgili dostlar kusura bakmayın misafirlerim vardı onlarla ilgilenmem gerekiyordu siteye giremedim özür dilerim...
walkman ustam telaşını anlamış değilim üç çürük yumurtadan bir tane sağlam yumurta çıkmaz...
esip gürlemekten öteye gidemezler ellerinde avuçlarında ne varsa ortaya dökmüşler sermayelerinin hepsi bu..!! hemşehrilik ayaklarından medet umacak kadar içilen bir yudum suyu dahi sermaye yapacak kadar sefiller biz onlarla çelik çomak oynar gibi oynarız için rahat olsun biz hiç kimseyi bazı şeyleri öne sürerek yanımıza almaya çalışmadık bize taş atana dahi biz gül verdik bizim gönlümüz her kardeşimize ardına kadar açıktır dileyen kardeşimizin başımızın üstünde yeri var biz hemşehricilik gibi veya içilen bir yudum çaydan nemalanmaya kalkacak kadar dibe vurmayız ve hiç kimseyi zorla utandırmayla yağcılıkla yanımızda tutmayız bizim birlikteliğimiz gönül birlikteliği dileyen kardeşimiz dilediği yere gitmekte serbesttir...

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
sevgili dostlar kusura bakmayın misafirlerim vardı onlarla ilgilenmem gerekiyordu siteye giremedim özür dilerim...
walkman ustam telaşını anlamış değilim üç çürük yumurtadan bir tane sağlam yumurta çıkmaz...
esip gürlemekten öteye gidemezler ellerinde avuçlarında ne varsa ortaya dökmüşler sermayelerinin hepsi bu..!! hemşehrilik ayaklarından medet umacak kadar içilen bir yudum suyu dahi sermaye yapacak kadar sefiller biz onlarla çelik çomak oynar gibi oynarız için rahat olsun biz hiç kimseyi bazı şeyleri öne sürerek yanımıza almaya çalışmadık bize taş atana dahi biz gül verdik bizim gönlümüz her kardeşimize ardına kadar açıktır dileyen kardeşimizin başımızın üstünde yeri var biz hemşehricilik gibi veya içilen bir yudum çaydan nemalanmaya kalkacak kadar dibe vurmayız ve hiç kimseyi zorla utandırmayla yağcılıkla yanımızda tutmayız bizim birlikteliğimiz gönül birlikteliği dileyen kardeşimiz dilediği yere gitmekte serbesttir...
gülmekten yazamıyorum.muhteremide ne güzel tarif etmişsin be hocam.
yalnız battal ustamızı güzelce yem olarak kullandı uyanık . ellerinden kurtuldum diye kimbilir hangi köşede kıkırdıyordur.:D :D

SEVALİ

Kullanıcı
Kıkırdama değil
Gururlanma var
@VENİ VİDİ VİCİ ustam yanımda
@BaTaLGaZi44 gardaşım ayarı veriyor
Hain hemşo hacivert diye inliyo
Gel keyfim gel
Daha ne olsun
Sakallılar kendinize tikat edin
Sayın sevgili kardeşim Aliveli44 ekmeğiniği yediğim kardeşim bu konudaki son xxxx xxxxx rica ediyorum..

Moderatör tarafında düzenlendi:

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
MALATYA'YA GİDER

Aliveli uçakla malatya'ya gidecekmiş. Oturmuş bir yere rastgele. Asıl yer sahibi gelmiş: - "Beyfendi burası benim yerim kalkar mısınız?" - "Hayır." - "Beyfendi burası benim yerim kalkın." - "Hayır." Yer sahibi gider hostese başvurur. - "Beyfendi burası sizin yeriniz değil, kalkar mısınız lütfen?" - "Kalkmam." Hostes çare bulamayınca kaptana başvurur. Kaptan, aliveli'in kulağına bir şey fısıldar ve aliveli kalkar, arka tarafa oturur. Herkes hayret etmiş durumdadır, "biz bu kadar uğraştık kalkmadı acaba kaptan nasıl kaldırdı bunu" diye. Dayanamıyorlar, Kaptan'a soruyorlar: - "Dedim ki burası Malatya'ya gitmez.."

Üst Alt