'' tepe tepe tebessüm '' | Sayfa 8 | Define işaretleri ve anlamları

'' tepe tepe tebessüm ''

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
Cevap: '' tepe tepe tebessüm ''

lacivert hocam sitedeki cevherler bir bir konuya renk katmaya başladılar.bakalım harbici ustamızdan sonra kimleri görmek nasib olacak. sitresimizi sıkıntılarımızı çok güzel alıyorsunuz. hepinizin emeğine gönlüne sağlık. sağlıcakla.

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin

Teşekkür ederim hocam kalbimden geçenleri okuyorsun sizinle aynı düşüncelerdeyim duygularıma tercüman oldunuz boş adam yok bizim sitede vesselam...(alkış)

ersan

Admin

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin

Tevfik ustanın orucu...

Tevfik ustam: wolçan voyvadanın işaretlerinin, malezya ormanlarında olduğunu haber alır almaz kendini malezya ormanlarında bulmuştur.. alan daraltma tekniğiyle önce çevresinden dolanarak döne döne merkeze doğru ilerlemenin çok daha isabetli olacağına karar vermiştir, tam tamına kırkıncı günü kırbirinci güne bağlayan gece dil dışarda, ayaklar yalpalamaya başlamıştır.. aç bitap göz kapaklarını kaldıracak takati kalmamıştır artık. Başına düşen maymun dışkısıyla sersem sersem gözlerini aralamıştıki, birden gördüğü manzara karşısında, gözleri yuvalarından fırlayacaktı ki başını sildiği elleriyle gözlerini bastırdı.. yerine oturan gözlerini oğuştura oğuştura yaklaştı ve yanılmamıştı, ağacın dalından sarkan pişmiş bir geyik budu, tam hamle ederken hanımından aldığı duaların bereketiyle olacak... birden beyninin içinde bir ampül yandı, kendi kendine ülen tevfik, bu ağaçta pişmiş butun ne işi olaki, bunda bir iş olmalı der ve sağından solundan incelemeye başlar, ve evet yanılmamışım bombalı tuzak der, ve ilerideki çarşır yapraklarının üzerine gövdeyi serer, başlar bir çare düşünmeye derken şafak sökmek üzereydiki, bir tıkırtı duyar ve gelen zevatı tanımıştı, bu yamyam kabilesinden namı diğer engerek aliveliydi.. tevfik ustam salavat getirmeye başlamıştı bile..! tevfik ustaya sinsi bir gülüşle yaklaşır, o an yine tevfik ustam yengeden aldığı duaların yüzüsuyu hürmetine, yine beyninde bir ampül daha yanar çift ampülün gücüyle, aliveli şu ağaçta asılı butu görüyormusun...? evet gördüm diye sırıtır, aliveli peki der, tevfik ustam neden yemedin, ne kadar güzel kızarmış, tevfik ustam ben bu gün niyetliyim, altmışbirgün kefaret orucum var, onu tutmaya niyetlendim.. istersen sen yiyebilirsin der ve engerek aliveli bir diş atar,ve atmasıyla yan yatar...? müthiş bir patlama ve kendini tevfik ustanın yanında bulur.. kan revan içinde tevfik ustaya şöyle bir göz atar, ve tevfik usta kucağında but, bir taraftan ısırdığını çiğnerken, diliylede butu yalıyor.. son bir gayretle, ulen sazan tevfik..!? hani sen oruçtun..!!! tevfik gayet keyifli bir edayla, biraz önce top patladıya... duymadınmı...!:D:D:D

Son düzenleme:

TEVFiK

Vip Üye

müthiş bir patlama ve kendini tevfik ustanın yanında bulur.. kan revan içinde tevfik ustaya şöyle bir göz atar, ve tevfik usta kucağında but, bir taraftan ısırdığını çiğnerken, diliylede butu yalıyor.. son bir gayretle, ulen sazan tevfik..!? hani sen oruçtun..!!! tevfik gayet keyifli bir edayla, biraz önce top patladıya... duymadınm.koptumkoptumkoptumkoptumkoptumkoptum
Yazıkkkkk aliveli ustamın başına neler gelmiş.koptumkoptumkoptum
ama bizede uzak'dan bakan İkizceli ustam'da bize gülüyordu.koptum

Elinize ve Emeğinize sağlık sayın ustam.koptum
Saygılarımla.;)

Son düzenleme:

TEVFiK

Vip Üye

S.a. Sayın ersan Ustam
hе.. heheeeee...
Уважаеми Учителю, благодаря ви много
Кълна се в Бог е толкова красива