'' tepe tepe tebessüm '' | Sayfa 9 | Define işaretleri ve anlamları

'' tepe tepe tebessüm ''

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Cevap: '' tepe tepe tebessüm ''

sevgili dostlar bu defalık konuyu silmedim edebe ahlaka uygun olmayan karikatür dahi olsa sitemizde yayınlanmasına izin yoktur ve bizlerede sitemizede yakışmaz insan haysiyet ve onurunu rencide edici yazı resim şiir siyasi içerikli yayınlar reklam niteliği taşıyan her türlü paylaşım takdir edersinizki sitemizin güzelliğine darbe vurur istirham ediyorum paylaşımlarımıza gereken özen ve dikkati gösterelim daha seviyeli daha güzel paylaşımlarda buluşmak dileğiyle inşAllah saygı ve sevgilerimle...

TEVFiK

Vip Üye

sevgili dostlar bu defalık konuyu silmedim edebe ahlaka uygun olmayan karikatür dahi olsa sitemizde yayınlanmasına izin yoktur ve bizlerede sitemizede yakışmaz insan haysiyet ve onurunu rencide edici yazı resim şiir siyasi içerikli yayınlar reklam niteliği taşıyan her türlü paylaşım takdir edersinizki sitemizin güzelliğine darbe vurur istirham ediyorum paylaşımlarımıza gereken özen ve dikkati gösterelim daha seviyeli daha güzel paylaşımlarda buluşmak dileğiyle inşAllah saygı ve sevgilerimle...
S.a. Sayın Ustam çok haklısınız evet belkide bu resmi kardeşimiz koyarken bunu düşünemmiş olabilir bilmiyorda olabilir.
ben tahmin ettiydim
ama yinede bir şeyler paylaştığı içinde
bulgar lisanı ile yanıt verdim
aslında silinse bence daha iyi olur düşüncesindeyim
çünkü burada belkide bayan kardeşlerimizde var görmelerini istemeyiz.diye düşünürüm karar sizlerindir.
Saygılarımla.

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin

Maliyeci

Maymun birgün ormanda yürürken hayvanların can havliyle kaçıştıklarını görür. Neler olduğunu sorar etrafta kaçışanlara biri:

-Ormana maliyeci gelmiş, herkes variyeti kadar vergi verecekmiş der..

Bunun üzerine karşısına çıkan ayıya neden kaçtığını sorar. Ayı:
-Yahu ben de kürk hanımda kürk çocukta kürk ben kaçmayayım da kim kaçsın.

Maymun biraz daha yürüyünce karşısına kaplumbağa çıkmış. Kaplumbağa sen niye kaçıyorsun demiş. Kaplumbağa:

-Yahu ben de ev hanımda ev çocukta ev nasıl kaçmayayım.

Bunu duyan maymun da koşmaya başlamış. Epey koştuktan sonra birden durmuş ve ulan benim kıçım açıkta hanımın kıçı açıkta çocuğun kıçı açıkta ben niye kaçıyorum demiş.

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin

Amerikan Teknoloji

Amerikalı'lar yeni bir uçak geliştiriler ve bu uçağı denemek için Arabistan'a götürürler. Bir Arap pilotunu arap yarımadasının ve orta doğunun en gözü pek pilotu uçtum uçtum tevfik i tercih ederler uçağa bindirirler ve uçak havalanır. uçtum tevfik uçağı kullanırken dört motordan biri patlar.

Göstergelerde "Don't panic. This is American technology" yazısı görülür.

uçtum tevfik rahatlar. Daha sonra bir motor daha patlar ve göstergelerde yine aynı yazı görülür.uçtum tevfik uçmaya devam eder.

Ne var ki az sonra iki motor birden patlar. Hiç motor kalmayınca Arap pilot uçtum tevfik panikler.

Tam bu esnada göstergelerde yine aynı yazı görülür ve uçak kendi kendini yumuşak bir şekilde indirir.

Araplar uçtum tevfikten bu olayı öğrenince şaşırırlar ve kendileri de böyle bir uçak yapmaya karar verirler.

yine uçtum tevfik biner uçağa, başlar uçmaya. Bir iki dakika sonra bir motor patlar. Göstergelerde "Don't panic. This is Arabic technology" yazısı görülür.

Az sonra ikinci motor da patlar ve aynı yazı gözükünce Amerikalı pilot: "Ulan bizim uçağın aynısını taklit etmişler." der.

uçtum tevfik in koltukları kabarmıştır artık,

Derken iki motor birden patlayınca uçağın kendi kendini yere indireceğini düşünen uçtum tevfik göstergelerde şu yazıyı görür:
"Don't panic. This is Arabic technology. Please repeat after me. Eşhe dü enla ilahe illallah...."

TEVFiK

Vip Üye

EsSalamunAlaykum WaRahmetullahu wa barakutuhu...İnşa Allah
May Allah Bless You
your master is very beautiful
Yes my master don't panic.koptum
We want to bring the word of faith,koptum
koptumkoptum

best regards.;);)

"Don't panic. This is Arabic technology. Please repeat after me. Eşhe dü enla ilahe illallah...koptum

Son düzenleme:

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin

Aleykümselam master pursuant to this plane can not go malaysia what I think about ...

TEVFiK

Vip Üye

Aleykümselam master pursuant to this plane can not go malaysia what I think about ...
I swear to God, I want to go but.:confused:
the first job. i need to find the money.:confused:
I off the plane,, I'm so scared.:(
me in Malaysia my love's waiting for me.:D

Son düzenleme:

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin

mevlam hakkında hayırlısı ne ise onu nasip ve ihsan eylesin inşAllah ustam maddi sıkıntı kimde yokki seni çok iyi anlıyorum cenabı Hak dilemişse mutlaka esbabını da halk eder tam teslimiyet içinde ol ve ona sığın tevekkül dünya hayatında huzur ve sükunun kaynağıdır mevla görelim neyler neylerse güzel eyler inşAllah (Demek aşk seni bekliyor ) seni gidi kerti seni :D kırkından sonra azanın nasıl pozisyon aldığını bilirsin :D benden hatırlatması :D:confused::(

TEVFiK

Vip Üye

mevlam hakkında hayırlısı ne ise onu nasip ve ihsan eylesin inşAllah ustam maddi sıkıntı kimde yokki seni çok iyi anlıyorum cenabı Hak dilemişse mutlaka esbabını da halk eder tam teslimiyet içinde ol ve ona sığın tevekkül dünya hayatında huzur ve sükunun kaynağıdır mevla görelim neyler neylerse güzel eyler inşAllah (Demek aşk seni bekliyor ) seni gidi kerti seni :D kırkından sonra azanın nasıl pozisyon aldığını bilirsin :D benden hatırlatması :D:confused::(
koptumkoptum......koptum........koptum.........koptum.........koptum.......koptum
S.a. Sayın Ustam evet bende 40 ından sonrasını biliyorum :confused: ama 50 inden sonrasını bilmiyorum.koptum
Yabancılar ne demiş.Love,,Love,,Love,,Love..:D:confused:. i love u.:confused:
Saygılarımla.;)

Son düzenleme: