'' tepe tepe tebessüm '' | Sayfa 11 | Define işaretleri ve anlamları

'' tepe tepe tebessüm ''

TEVFiK

Vip Üye
Cevap: '' tepe tepe tebessüm ''

biz tevfik ustanın nerde durduğunu nerden bilecektikki lacivert ustam. tevfik ustam altın gibidir. nereye gitse parlar. ;)
S.a. Sayın Ustam Allah Sizler'den Razı Olsun
Bu gibi güzel Temennileriniz için çok Teşekkür ederim.
beni baya,baya.duygulandırdınız.:(

Değerli ustamızın bu eşsiz ve bir o kadar da kıymetli tasviri kanalizasyonda bulunması beni ziyadesiyle üzmüştür sadece bir benzetmeden ibarettir inşAllah çokda yakışıklıymış maşAllah...
Allah Razı Olsun Sayın Ustam ben O zama'lar yakışıklı idim ama şimdi ise tüyleri yolunmuş Tavuğa döndüm.koptum
Saygılarımla.;)

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin

Delileri uçağa bindirip, bir şehirden ötekine naklediliyorlardı. Ama o kadar çok gürültü yapiyorlardı ki, sonunda pilot dayanamadı. Uçağı delilerden az buçuk akıllı olan tevfik ustaya teslim ederek içeride ne olup bittigini görmek istedi.
Deliler uçakta hep bir ağızdan bağırıp çağırıyorlardı. Baktı, en başta bir deli, ötekilere uymamış, akıllı, uslu oturmuş Başındaki huniyi çıkarmış permatikle huniye tıraş eden ikizceliye

Pilot:
-Sen neden bağırmıyorsun? diye sordu.

ikizceli :
- "Ben bunların öğretmeniyim. Onlarda benim öğrencilerim. Şimdi teneffüsteler de onun için ses çıkartmıyorum" diye cevap verdi.

Pilot, çaresiz yerine döndü. Bir süre geçti. Bir an geldi ki sesler büsbütün kesiliverdi.

Pilot:
- "Aman çok güzel!" diye sevindi. "Herhalde kendini öğretmen sanan deli, ötekileri derse almış olsa gerek" diye düşündü.

Ama dakikalar geçiyor, arkadan hiç bir ses seda çıkmıyordu. Pilot biraz daha bekledikten sonra merak etti. Gidip bakmak istedi. Bir de ne görsün! Uçağın kapısı açık ve içeride öğretmenden başka kimsecikler yok! Dehşetle sordu :

-Ögrencilerin nerede?, diye...

İkizceli:
- "Dersler bitti.Hepsini evlerine gönderdim!"

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin

Bir gün Mısır'da bir mumya bulunur ve bunun kaç tarihine ait olduğu öğrenilmek için Amerika, İngiltere ve Türkiye'den uzmanlar istenir. Tabii ki Türkiye'den Define mekanı acar ustalarından on kişilik bir gurup gider. Neyse İlk Amerikalılar başlarlar. 3-5 saat sonra çıkarlar ve olsa olsa MÖ 1300-1600 senelerine aittir derler. İngilizler girerler.
Bir kaç gün sonra çıkarlar ve olsa olsa MÖ 1300-1420 arasıdır derler. Nihayet sıra Türkiye'den giden define mekanı ustalarına sıra gelir ve içeri girerler.
Girerler girmesine de, aradan 10 gün geçtiği halde hala dışarı çıkmazlar. Nihayet 15. gün saç-sakal karışmış halde çıkarlar ve merakla gözlerinin içine bakan Mısırlı bilginlere tam tamına MÖ 1357 derler. Tabii ki herkes şaşar bu işe ve nasıl olur yahu derler. Bizimkiler gayet ciddi,
- "Biraz zor oldu amma, sonunda dili çözüldü
keratanın...

TEVFiK

Vip Üye

-Ögrencilerin nerede?, diye...

İkizceli:
- "Dersler bitti.Hepsini evlerine gönderdim!"
koptumkoptumkoptumkoptumkoptum
Saygılarımla.:D

FENERLi

Vip Üye
Son düzenleme:

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin

harbici işini gördükten sonra bana postalarsan memnun olurum.. anladığın gibi değil...:(

Son düzenleme:

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

sorma usta. orayı hiç sorma. 100 e yaklaştım :D

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

merhaba FENERLİ ustam hepsini brak ama bu diyet kasi burda HARBICI ustaya cok yakismis.koptumkoptumkoptum

Üst Alt