Tepedeki Büyük Üçgen | Sayfa 14 | Define işaretleri ve anlamları

Tepedeki Büyük Üçgen

AhdeVefa

Kullanıcı
İkinci videonun ilk saniyelerinde şöyle diyelim 5. Saniyesinde oturak taşına yakın yerde sal bir kaya var oraya baktınızmı
Bahsettiğiniz bu kaya ise dikkat etmedim ,üzerinden geçiyorum ve hemen önünde küçük kesme bir kaya var.Yukarıdan görünüm video da ilerleyen dakikalarda net görünüyor.

Ekli dosyalar

• kayalll.jpg
    kayalll.jpg
    1.2 MB · Görüntüleme: 6

dardanos

BAKMAKMI GÖRMEKMİ ????...
Super Moderatör
Bahsettiğiniz bu kaya ise dikkat etmedim ,üzerinden geçiyorum ve hemen önünde küçük kesme bir kaya var.Yukarıdan görünüm video da ilerleyen dakikalarda net görünüyor.
.Evet o kaya. Kesme olan yerleri iyi araştır.Sana bir tüyo vereyim bunuda her zaman yapmam lakin çok uğraş veriyorsunuz.eski insanlar girişlerin olduğu yerlere iz bırakırlar idi bu taş kesilmiş gibi izler mesela. O oturağa oturduğunda solunda kalan kayaların bir birine yaslanmış olanların oralara bak giriş olabilir .
Bundan sonrası ya nasibiniz

AhdeVefa

Kullanıcı
.Evet o kaya. Kesme olan yerleri iyi araştır.Sana bir tüyo vereyim bunuda her zaman yapmam lakin çok uğraş veriyorsunuz.eski insanlar girişlerin olduğu yerlere iz bırakırlar idi bu taş kesilmiş gibi izler mesela. O oturağa oturduğunda solunda kalan kayaların bir birine yaslanmış olanların oralara bak giriş olabilir .
Bundan sonrası ya nasibiniz
Eyvallah ustam,hatrınız var olsun, teşekkür ederim. Nasipte varsa gelir hintten yemenden, nasipte yoksa, ne gelir elden. Nasibi arayanlardanız. Sabır.

Üst Alt