Tepedeki Büyük Üçgen | Sayfa 13 | Define işaretleri ve anlamları

Tepedeki Büyük Üçgen

dardanos

BAKMAKMI GÖRMEKMİ ????...
Super Moderatör
Sevgili kardeşim size daha önce de söylemiştim Burası Özel seçilmiş bir yer diye bu konuya yorum yapmak istemiyorum Fakat bakıyorum bakıyorum sizin uğraşlarınızda görüyorum Allah için bir sürü emek vermişsiniz bir sürü video bir sürü resim atmışsınız. Güzel kardeşim Sizin cihazlarınız burada pek işlemez Çünkü sebebi var ben size Burası Özel seçilmiş bir yer derken Buranın çok önemli bir yer üzerinde olduğunu söylemek istiyorum Burası sırf enerji kaynağıdır daha önce de belirttiğim gibi o üçgen her yere yapılmaz yine yine söylüyorum bunu özel yerlere yapılan bir işarettir Burada ustalarımızın da Dediğin gibi çok büyük işçilik isteyen işler vardır şansa kadere kıyısından köşesinden Belki küçük işlerle karşılaşabilirsiniz Ama asıl büyük hedefe ulaşmak çok ama çok zordur. Sevgili kardeşim Bakın bu alan Tek Tek el ile oluşturulmuş bir alandır zamanın zor şartlarıyla artık düşünün Ne kadar uzun bir sürede yapılmış bir alandır burası biliyor musunuz......Rica etsem şu resmin üzerinde işaretlerin ucuna yönleri yazarmısınız
Alanın zor olduğunu ve kolay olmayacağını söylemiştiniz ustam hakkınız var. Elimizdeki cihazlar çubukla alınan derinliği vermiyor. Alsak bile bu tarz kayanın neresinden işlem yapılacağı da ayrı bir sorun. Alanda cihazlar nal toplatıyor. Mineralli toprak ve kaya parazit yapıyor. İyi bir cihazdan kasıt yeraltı görüntüleme ile teyit kalıyor sanırım. Oda malesef bizde yok ustam. Allah razı olsun bizleri düşünerek söylüyorsunuz, derinlik az olduğu için bakalım dedik. İşlem yapılan 2.yerdeki kaya işçilik var mı yoksa Doğal mıdır ustam. Hakkımızda hayırlısı olsun.

Ekli dosyalar

• 1000004931.jpg
    1000004931.jpg
    3.1 MB · Görüntüleme: 12

AhdeVefa

Kullanıcı
Sevgili kardeşim size daha önce de söylemiştim Burası Özel seçilmiş bir yer diye bu konuya yorum yapmak istemiyorum Fakat bakıyorum bakıyorum sizin uğraşlarınızda görüyorum Allah için bir sürü emek vermişsiniz bir sürü video bir sürü resim atmışsınız. Güzel kardeşim Sizin cihazlarınız burada pek işlemez Çünkü sebebi var ben size Burası Özel seçilmiş bir yer derken Buranın çok önemli bir yer üzerinde olduğunu söylemek istiyorum Burası sırf enerji kaynağıdır daha önce de belirttiğim gibi o üçgen her yere yapılmaz yine yine söylüyorum bunu özel yerlere yapılan bir işarettir Burada ustalarımızın da Dediğin gibi çok büyük işçilik isteyen işler vardır şansa kadere kıyısından köşesinden Belki küçük işlerle karşılaşabilirsiniz Ama asıl büyük hedefe ulaşmak çok ama çok zordur. Sevgili kardeşim Bakın bu alan Tek Tek el ile oluşturulmuş bir alandır zamanın zor şartlarıyla artık düşünün Ne kadar uzun bir sürede yapılmış bir alandır burası biliyor musunuz......Rica etsem şu resmin üzerinde işaretlerin ucuna yönleri yazarmısınız
Evet ustam haklısınız. Sen dahil bütün ustalarım söyledi. Kaç bin yıllık, kaç millet geldi geçti, ne amaçla yapıldı nasıl yapıldı neden yapıldı, bilmiyoruz ustam.Bildiğim tek şey umut işte belki bulurmuyuz...Biz 2.işlem yapılan yerin mezar olduğu tespiti ile işe başladık.Derinlik olarak yakın dedik. Aşağıdan tepeye kadar bariz bir şekilde zor olduğu belli diğer tespit ettiğimiz yerlere dokunmadık, çünkü söylediğiniz gibi güç yetmez cihazlar çaresiz kalır. Koltuk taşının girişine kadar tespit ettim lakin roni ustamızın ve sizin dediğiniz gibi tuzaklı. Koltuk taşının yeni videoları fotoğrafları var onları atmadım, çünkü birimizin kılına zarar gelmesini istemem.Giremeyeceğimiz yere niye canımı tehlikeye atayım. Belki dedik mezara ulaşırız. Nasip be ustam bi umut işte.Fotoğrafı işaretledim. Kalemine sağlık.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20240729_195828~2.jpg
    Screenshot_20240729_195828~2.jpg
    162.9 KB · Görüntüleme: 10

dardanos

Super Moderatör
Sevgili Ustam üçgen zirve tepe çevresi isimli video akşam saatlerine yakınmı çekildi. Telefondaki çekimdeki pusula doğru ise verdiğiniz yönler yanlış

AhdeVefa

Kullanıcı
Sevgili Ustam üçgen zirve tepe çevresi isimli video akşam saatlerine yakınmı çekildi. Telefondaki çekimdeki pusula doğru ise verdiğiniz yönler yanlış
Ustam aklıma gelmedi değil, senin çizimine göre yanlış oldu diyebiliriz.Akşam üstü değil, sabah çekim yapmıştım. tlf dan kaynaklı net olmayabilir. video ve fotoda pusula doğru. Yani şöyle diyelim üçgen batıya bakıyor, arkası doğu daha doğrusu aşağıda çizdim.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20240729_214301~2.jpg
    Screenshot_20240729_214301~2.jpg
    155.9 KB · Görüntüleme: 8
Son düzenleme:

AhdeVefa

Kullanıcı
Sevgili @AhdeVefa sizin yerinizde olsam ustaları dinlerdim. @dardanos usta ısrarla emeğinizin vede enerjinizin heba olmaması konusunda vurgu yapmış. Bence temkinli ve disiplinli davranın.
Bu güne kadar siz değerli ustalarımın bilgisi dahilinde hareket ettim. Bu günden sonra da sizi dinlememek bize zul olur. Sağlık olsun, düşünmeniz yeter. Allah razı olsun sizlerden.

dardanos

Super Moderatör
Ustam aklıma gelmedi değil, senin çizimine göre yanlış oldu diyebiliriz. video ve fotoda pusula doğru. Yani şöyle diyelim üçgen batıya bakıyor, arkası doğu daha doğrusu aşağıda çizdim.
Hah şimdi oldu sevgili kardeşim. Bak ustam tam üç saattir senin bu videonu ve yerleşkeyi inceliyorum ve sisteme göre o dikme kayanın arkasındaki kaya gurubu ve o dikme kaya üçgen ve arkasındaki Kayalık alan ve koltuk .sevgili Ustam burada önemli şahsiyet yada şahsiyetler var. Yada zamanının büyük bir kahramanı.
Şu varki giriş çok iyi kapatılmış. Giriş üçgenin arka kısmındaki alt kayalardan ve oturakda mevcut orada.Lakin dediğim gibi çok zor işçilik var .Hedef dikme kayanın arkasındaki Kayalık alan ve bir hedefte üçgenden dikme kayaya bakınca onların sağında kalan kaya. Tümüne ulaşım bu dediğim yerden ama riskli sevgili Ustam......Zirve üçgen çevresi adlı videonuzun en son bölümündeki Kayalık yani üçgenin alt tarafları

AhdeVefa

Kullanıcı
Hah şimdi oldu sevgili kardeşim. Bak ustam tam üç saattir senin bu videonu ve yerleşkeyi inceliyorum ve sisteme göre o dikme kayanın arkasındaki kaya gurubu ve o dikme kaya üçgen ve arkasındaki Kayalık alan ve koltuk .sevgili Ustam burada önemli şahsiyet yada şahsiyetler var. Yada zamanının büyük bir kahramanı.
Şu varki giriş çok iyi kapatılmış. Giriş üçgenin arka kısmındaki alt kayalardan ve oturakda mevcut orada.Lakin dediğim gibi çok zor işçilik var .Hedef dikme kayanın arkasındaki Kayalık alan ve bir hedefte üçgenden dikme kayaya bakınca onların sağında kalan kaya. Tümüne ulaşım bu dediğim yerden ama riskli sevgili Ustam......Zirve üçgen çevresi adlı videonuzun en son bölümündeki Kayalık yani üçgenin alt tarafları
Değerli vaktinizi ayırarak saatlerce konu ile ilgilendiniz. Hakkınızı helal ediniz ustam. Söylediğin yerlerin son görsellerini yarın sabah paylaşırım, pc de yüklü Sizler anlattınız bende sizlerin söylediği yerleri, çubuk ile bildiğim kadarı ile tespit etmeye çalıştım. Görseller ile daha net açıklamasını yazarım. @TRUVA ustam en başından üçgenin arkasından demişti, roni ustam ve sende teyit etmiş oldun.Kafamdaki soru işaretleri bu yazınız ile cevap bulmuş oldu.Hayırlı geceleriniz olsun.

AhdeVefa

Kullanıcı
Değerli ustam senin söylediğin ve açıklamasını yaptığın alanın son videosu .Tepenin girişi üçgenin arkası video sonu oturak taşını da işaretledim.2.video ise üçgenin baktığı yönde ve güneyinde kalan oturak taşlarının çevre görselleri. Üçgen kayadan başlayarak büyük bir oda ve diğer odalara geçişler var bu tepede. Belki bağlantısı yoktur yukarı çok oynanmış,ve bazı yerlerde çökmeler mevcut,bilmiyorum.Üçgen kayanın altından Güney taraftaki oturak taşı dediğimiz yere kadar uzanıyor. Ve sizlerin söylediği gibi yukarıdaki tüm işaretlerin ana girişi üçgen kaya altından batıya ve kuzeye doğru genişleyip gidiyor..Buluruz bulamayız, nasip işi Allah takdir ederse zorlar kolay olur, etmezse kolaylar zorlaşır. Hakkımızda hayırlısı. Site için arşiv niteliğinde bir konu olduğu düşüncesindeyim. Allah hepinizden tek tek Allah razı olsun haklarınızı helal edin.

1.video tepedeki üçgen kaya çevresi ve alt tarafı

2.video tepedeki oturak taşları

Ekli dosyalar

• stamp_20240728_103817.jpg
    stamp_20240728_103817.jpg
    1.1 MB · Görüntüleme: 3
  • stamp_20240728_105333.jpg
    stamp_20240728_105333.jpg
    1.2 MB · Görüntüleme: 3
  • stamp_20240728_105345.jpg
    stamp_20240728_105345.jpg
    1.2 MB · Görüntüleme: 3
  • stamp_20240728_105356.jpg
    stamp_20240728_105356.jpg
    1.3 MB · Görüntüleme: 3
  • stamp_20240728_105407.jpg
    stamp_20240728_105407.jpg
    1 MB · Görüntüleme: 3
  • stamp_20240728_105637.jpg
    stamp_20240728_105637.jpg
    1.4 MB · Görüntüleme: 3
  • stamp_20240728_105639.jpg
    stamp_20240728_105639.jpg
    1.6 MB · Görüntüleme: 3
  • stamp_20240728_105648.jpg
    stamp_20240728_105648.jpg
    1.6 MB · Görüntüleme: 3
  • stamp_20240728_105650.jpg
    stamp_20240728_105650.jpg
    1.5 MB · Görüntüleme: 3
  • stamp_20240728_105710.jpg
    stamp_20240728_105710.jpg
    1.3 MB · Görüntüleme: 4
  • stamp_20240728_110300.jpg
    stamp_20240728_110300.jpg
    1 MB · Görüntüleme: 5

dardanos

Super Moderatör
İkinci videonun ilk saniyelerinde şöyle diyelim 5. Saniyesinde oturak taşına yakın yerde sal bir kaya var oraya baktınızmı

Üst Alt