Tepedeki Büyük Üçgen | Sayfa 11 | Define işaretleri ve anlamları

Tepedeki Büyük Üçgen

AhdeVefa

Kullanıcı
Ustam Emeğinenize sağlık. Ustalarım uzun zamandır böyle yorum yapmıyordu bu Ustalarımızın yorum yapması bizi ziyadesiyle memnun Eyledi. Rabbim Celle Celaluhu emeğimizin karşılığını kazasız belasız bir şekilde almayı Nasib Eylesin.
Amin ecmain inşallah. Birbirinden değerli ustalarımın bilgisi ve vesilesi ile hayırlısını yazdı ise Rabbim, olmazlar olur inşaallah. Allah razı olsun sağolasın ustam.

TRUVA

Admin
Söylediğin yeri Yanlış anlamadıysam ustam, @TRUVA ustamın da bahsettiği nokta ile aynı yeri işaret ediyorsunuz sanırım.
Aşağıdaki fotoda sarı alan

Konu içindeki mesaj 'Tepedeki Büyük Üçgen' Tepedeki Büyük Üçgen
Sana donup dolasip gelecegin nokta burasidir demistim. Yorumumda cizdigim sari noktanin ustunde kayanin yuzeyinde yanyana iki kafa var. Bu benim icin yeterli. Isaret ettim. Daire icine almistim. Ve bu sari otlar sadece orada var. Tam giris orada. Degerli bir oda var. Gerekli testleri yaparsan beni teyit etmis olacaksin. Hic suphem yok

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör

AhdeVefa

Kullanıcı
Sana donup dolasip gelecegin nokta burasidir demistim. Yorumumda cizdigim sari noktanin ustunde kayanin yuzeyinde yanyana iki kafa var. Bu benim icin yeterli. Isaret ettim. Daire icine almistim. Ve bu sari otlar sadece orada var. Tam giris orada. Degerli bir oda var. Gerekli testleri yaparsan beni teyit etmis olacaksin. Hic suphem yok
Evet ustam, konunun başından beri bilgilerinle hedefe yönlendirdin @Roni ve @Kader25 ustalarımda üstten ve alttan aynı yeri işaret etti. Bizlere de tespit ve teyit kaldı.? @Deli Fırat ustam da bu noktalarda gözümü alamıyorum demişti sanırım. Değerli vakitlerini ayırıp yorum yapan bütün ustalarıma çok teşekkür ederim. Allah yar ve yardımcınız olsun. Birinize bin katsın.Saoğlun var olun.

AhdeVefa

Kullanıcı
Görsel olarak evet ama nokta dib kısımda. Haliyle aynı yere tekabül ediyor.
Allah sizleri başımızdan eksik etmesin inşallah, hatrınız var olsun. Dip kısımdan yukarı doğru genel bir tespit yaparım ustam. Sizlere ne desem azdır. Bir şey bulmak gayemiz lakin, en önemli şeyi zaten bulduk. Sizler gibi birbirinden değerli ustalar. Her şeyden değerli bilgidir. Mahrum bırakmıyorsunuz.Hatrın var olsun.

Kader25

Bildiğim kadar. Herşeyi bilmek imkansız.
Admin
Allah sizleri başımızdan eksik etmesin inşallah, hatrınız var olsun. Dip kısımdan yukarı doğru genel bir tespit yaparım ustam. Sizlere ne desem azdır. Bir şey bulmak gayemiz lakin, en önemli şeyi zaten bulduk. Sizler gibi birbirinden değerli ustalar. Her şeyden değerli bilgidir. Mahrum bırakmıyorsunuz.Hatrın var olsun.
Sen de sagolasin varolasın kardasim.
■ Alanın güzelliği ve özelliği
■ Konu sunumun
■ Hitabetin Ve iletişiminin güzelliği
katılım sağlanmasını neredeyse mecbur kılıyor.
Bu nedenle hiçbir ustamiz tabir caizse es geçemiyor. Bunlar çok önemli hususlar.
Neden..?

● Buradaki ustalarimizin tamamı gönüllülük üzere katılım sağlıyor hiçbirisi sitenin sahibi de değil maaşlı görevlisi de değil.
● Fisebilillah yardımcı oluyorlar.
● Kimsenin maddi bir beklentisi de yok.

Bazı arkadaşlar konu açıyorlar, sanki fabrikadaki elemanına davranır tarzda hitapda bulunuyorlar. Elbet insan nefsi bunu kaldırmıyor. Bir taşın ağacın fotoğrafını atıyor sonra da ilgilenmiyorsunuz diye sitem ediyor.
Define ile alakasi olmayan onlarca konu aciliyor. Işin icraatindan cok dedikodusuna hayran bir kitle var memleketimizde ne yazik ki.

Valla böyle bir dünya en azından bu sitede yok. Ayrica ustalarimizin ekserisi 50 yasin üstünde. Biz saygıya hurmete çok dikkat ederiz. Böyle yetiştik. Sokak ağzı ile argo ile açılan konular bize soğuk geliyor.

Bu siteye herkesin sahip çıkması lazım.
Çünkü buradan başka define sektörü ile alakalı ciddi ve elle tutulan bir site kalmadı memleketimizde. Ayrıca edebe adaba çok dikkat eden bir site. Bu nedenle küfürbaz bu siteye gelse bir tane kötü kelime yazsa hemen atılır siteden asla barınamaz.

Toprağın altında olanlar, duranlar bu milletin Evlatlarının hakkidir. Tapu bizimdir. Ne başkasına satarız bu tapuyu ne de başkasına yar ederiz. Bu nedenle elimizden gelen yardımı bu vatanın evlatlarına sunmamiz üzerimize bir vecibedir. 1 lira maddi karşılık beklemeden insallah.

AhdeVefa

Kullanıcı
Sen de sagolasin varolasın kardasim.
■ Alanın güzelliği ve özelliği
■ Konu sunumun
■ Hitabetin Ve iletişiminin güzelliği
katılım sağlanmasını neredeyse mecbur kılıyor.
Bu nedenle hiçbir ustamiz tabir caizse es geçemiyor. Bunlar çok önemli hususlar.
Neden..?

● Buradaki ustalarimizin tamamı gönüllülük üzere katılım sağlıyor hiçbirisi sitenin sahibi de değil maaşlı görevlisi de değil.
● Fisebilillah yardımcı oluyorlar.
● Kimsenin maddi bir beklentisi de yok.

Bazı arkadaşlar konu açıyorlar, sanki fabrikadaki elemanına davranır tarzda hitapda bulunuyorlar. Elbet insan nefsi bunu kaldırmıyor. Bir taşın ağacın fotoğrafını atıyor sonra da ilgilenmiyorsunuz diye sitem ediyor.
Define ile alakasi olmayan onlarca konu aciliyor. Işin icraatindan cok dedikodusuna hayran bir kitle var memleketimizde ne yazik ki.

Valla böyle bir dünya en azından bu sitede yok. Ayrica ustalarimizin ekserisi 50 yasin üstünde. Biz saygıya hurmete çok dikkat ederiz. Böyle yetiştik. Sokak ağzı ile argo ile açılan konular bize soğuk geliyor.

Bu siteye herkesin sahip çıkması lazım.
Çünkü buradan başka define sektörü ile alakalı ciddi ve elle tutulan bir site kalmadı memleketimizde. Ayrıca edebe adaba çok dikkat eden bir site. Bu nedenle küfürbaz bu siteye gelse bir tane kötü kelime yazsa hemen atılır siteden asla barınamaz.

Toprağın altında olanlar, duranlar bu milletin Evlatlarının hakkidir. Tapu bizimdir. Ne başkasına satarız bu tapuyu ne de başkasına yar ederiz. Bu nedenle elimizden gelen yardımı bu vatanın evlatlarına sunmamiz üzerimize bir vecibedir. 1 lira maddi karşılık beklemeden insallah.
Duygularıma tercuman olmuşsun ustam. Kimsenin mecburiyeti ,beklentisi, karşılığı olmadan katkıda bulunuluyor. O kadar site var ,burası kadar kenetlenmiş ,saygılı hoşgörülü bir yer görmedim. Aile gibi,abi kardeş gibi .Parayla satın alınamayacak bilgileri esirgemeden söylüyorsunuz. Ne diyim ,Kıymet bilene tabi. Konuyu dağıtmadan uzun lafın kısası insan sergilediği tavra göre ,karşılık alır.Her şey gönlünüzce olsun .

AhdeVefa

Kullanıcı
@Kader25 ustam ,kaya falcılığım nasıl bi bakarmısın ;)

1.asıl foto 2.benim gördüğüm çizim olmadı gibi :) el ,parmaklar .Kayayı sarmış ,ne düşünüyor ,Yada avucumun içinde mi diyor acaba ?.3 foto yandan görünüm.4.ve 5.foto kaplumbağa mı ?6.foto karşısından bakınca hiç bir şeye benzemiyor ama çaprazdan bakınca insan kafası gibi ?

Ekli dosyalar

• stamp_20240707_142155.jpg
    stamp_20240707_142155.jpg
    1.1 MB · Görüntüleme: 13
  • el.jpg
    el.jpg
    2.6 MB · Görüntüleme: 7
  • stamp_20240707_142039.jpg
    stamp_20240707_142039.jpg
    1.2 MB · Görüntüleme: 7
  • eüüaı.jpg
    eüüaı.jpg
    2.8 MB · Görüntüleme: 6
  • rd56r657.jpg
    rd56r657.jpg
    2.3 MB · Görüntüleme: 6
  • stamp_20240707_145630.jpg
    stamp_20240707_145630.jpg
    1.2 MB · Görüntüleme: 6
  • kafa 2.jpg
    kafa 2.jpg
    2.6 MB · Görüntüleme: 10

Kader25

Bildiğim kadar. Herşeyi bilmek imkansız.
Admin
@Kader25 ustam ,kaya falcılığım nasıl bi bakarmısın ;)

1.asıl foto 2.benim gördüğüm çizim olmadı gibi :) el ,parmaklar .Kayayı sarmış ,ne düşünüyor ,Yada avucumun içinde mi diyor acaba ?.3 foto yandan görünüm.4.ve 5.foto kaplumbağa mı ?6.foto karşısından bakınca hiç bir şeye benzemiyor ama çaprazdan bakınca insan kafası gibi ?

Maşallah sen beni geçmişin kardaşım. (keyif)
Birazdan bu konuya ilave edeceğim 2 fotograf olacak. Gidince oraları da kontrol et inşallah.

Yıldız koyduğum yer giriş olabilir. Üzerinden bak boşluk var mı?
Boşluk verirse 2 metre yana geç palalel yürü, çubugun her ikisi o istikamete yön veriyor Mu?

Ok ile işaretlediğim yerde, o kaya diğer kayaya yapışık mı?
Yapışık ise ilgilen, ayrı ise arasında boşluk varsa uğraşmaya gerek yok.

pagan.png

Cin Ali gibi sırtını kayay ver. 7-9 adım sonrasına bak. Orayı gör.
Buradan oraya doğru fotoğrafla. Orada aralarında 1 metre kadar boşluk olan yere gömülmüş sırtı gözüken kaya varsa onları da fotoğrafla.

Çizmeyi unutmuşum; cin Alının sol kol istikametini de aynı şekilde fotoğrafla.
Buraları da cihaz ve cubukla değerli metal tespitine tabi tut.

Burası önemli illa fotoğrafları görmek isterim.

pagan-1.png

TRUVA

Admin
Sari otlarin oldugu yerden giris mavi isaretledigim kayanin altina dogru gideceksin hedef olarak. Test yaparken kayanin arka ust tarafindan test yap. Hedef nokta sari yer degil oradan girilecek. Testlerde dikkat et

Ekli dosyalar

• 20240724_172426.jpg
    20240724_172426.jpg
    694.1 KB · Görüntüleme: 9
Üst Alt