Üçgen Yılan Ve Çarpı | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Üçgen Yılan Ve Çarpı

zebun

Web Master-Coder
Kullanıcı
Cevap: Üçgen Yılan Ve Çarpı

oralarda birleşen dere veya çakışan patika yol var mı?

ustam birleşen bi dere yok tek bir dere 100 metre ileriden akıyor fakat yılan işaretinin 15 mt üstünde omega işaretinin yine 10 metre üstünde çakışan iki patika yol var yani 25 metre üstünde patika yol var çakışan

İRON

Kullanıcı

bana o çakışan patika yolun resimlerini atabilecen mi yakından uzaktan.

zebun

Web Master-Coder
Kullanıcı

bana o çakışan patika yolun resimlerini atabilecen mi yakından uzaktan.

ustam alan ağaçlık olduğu için pek resim alınamıyodu sadece biraz açıklık alan olduğu yerlerde çevre resimi aldım onlarıda ekledim konuya fakat sizin için bi kroki çizdim pusulayıda tön doğrusunda oturtum

**seyyah**

Kullanıcı

selam usta umudunu kırmak ıstemem ama işartler biraz doğala benzelik var daha yakınlarda daha belirgin işaret vardır çekiç ve murçtan çıkma kontrol et öyle kolay gelsın.

zebun

Web Master-Coder
Kullanıcı

selam usta umudunu kırmak ıstemem ama işartler biraz doğala benzelik var daha yakınlarda daha belirgin işaret vardır çekiç ve murçtan çıkma kontrol et öyle kolay gelsın.

ustam bu işaretlerin hepsi murçtan çıkma ben yakinen inceledim doğalmı murçmu diye teretdüt ettiğim bi çok şekli çekmedimde buraya koymadımda ama tabi sizede doğal gelmiş olabilir normaldir herkezin bi bakış açısı var katkınızdan dolayı teşekkür ederim hocam

İRON

Kullanıcı

aga bu patika yollarda yanı yol ayırımında yada birleşiminde dikili herhnagi bir kaya mevcut mu??yada kenarlarda..veyahut göze çarpan farklı bir kayalık yaşlı ağaç vs..

zebun

Web Master-Coder
Kullanıcı

ustam orada irili ufaklı baya bi kaya var dikkatimi çekmemiş olabilir ama bu omega ile balığın olduğu kaya renk ve tür olarak alandaki diğer kayalardan farklı

KANAS_USTA

Admin

uzagında degıl
yılana yakın bırbırıne bakar 3 çalı olacak
saç ayagı yaar vazıyette
bu uc calıının arası mezar
sanırım sende ılgılı yerı cekmıssın orası bahsettıgım yer olmalı kaldıkı dıkılı taşta bunu teyıt etmekte.
bu ısaret baz alınarak cevrede bır de magara var o yol yahut derenın keskın donuc yaptıgı yerın ıc kısmnda kalır. magara gırısının karsısında yıne bır kapı var.... burasını gec.
pekı para nerde ? ufak bir aradan sonra goruşmek uzere:)

Moderatör tarafında düzenlendi:

zebun

Web Master-Coder
Kullanıcı

uzagında degıl
yılana yakın bırbırıne bakar 3 çalı olacak
saç ayagı yaar vazıyette
bu uc calıının arası mezar
sanırım sende ılgılı yerı cekmıssın orası bahsettıgım yer olmalı kaldıkı dıkılı taşta bunu teyıt etmekte.
bu ısaret baz alınarak cevrede bır de magara var o yol yahut derenın keskın donuc yaptıgı yerın ıc kısmnda kalır. magara gırısının karsısında yıne bır kapı var.... burasını gec.
pekı para nerde ? ufak bir aradan sonra goruşmek uzere:)

evvela hoşgeldin ustam valla epeydir bekliyorum yorum yapmanı Allah C.C razı olsun ustam bu üç çalı dediğiniz yer resim 5-6-7-8 de olan yermi yoksa mezar kapak taşı dediğim yermi.Buraya 300 metre yakın yerlerde enaz 20 adet irili ufaklı mağara var derede en yakın kıvrım noktası 400 metre kıvrım noktasında ikitane oldukça heybetli dikili taş var fakat oralar biraz uzak kalıyor henüz oralara arştırmaya gitmedim alan çok geniş ve oldukça zorlu bu yılana en yakın mağara krokide çizdiğim uçurumda şekil V yapıyor dikkat eerseniz orada ağzı kapalı mağara var tuzaklı bi yer mağaranın üstüne iki dik taşın üstüne bir yatay taş oturtmuşlar yerden yaklaşık 50 metre yükseklikte alttan çıkış yok üsttende bir ip bağlayıp 20-30 metre aşşağı sarkmak gerekiyor toprak bi yerde yılana enaz 100 metre uzaklıkta yılanla alakası olabilirmi bilmiyorum. para nerde ustam?