Üçgen Yılan Ve Çarpı | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları

Üçgen Yılan Ve Çarpı

nousanemon

Kullanıcı
Cevap: Üçgen Yılan Ve Çarpı

1. numaramı 2. numaramı hangisi balığa benziyor para simgesini göremedim birde evet yakınlarda dere var

Ermeni alfabesinde ki A harfine benziyor:)

BaTTaLGaZi44

Kullanıcı

Selamlar.. Kardeşim işaretlerin Gayet doğal , Doğaldan ziyade Zaman Kaybı.
Sadece bir işaretin üzerinde çalışma yapılabilir. O da bıyık ile tabir ettiğin veya Omega , A diye tabir ettiğiniz işaret için çalışma yapılabilir..
O işaret Üçgen işaretidir ve şifreleme ile yol Göstermektedir..
Çevrede Güzel bir cihaz ile araştırma yapabilirsin. Allah yardımcın Olsun, Kolay Gelsin.

zebun

Web Master-Coder
Kullanıcı

Selamlar.. Kardeşim işaretlerin Gayet doğal , Doğaldan ziyade Zaman Kaybı.
Sadece bir işaretin üzerinde çalışma yapılabilir. O da bıyık ile tabir ettiğin veya Omega , A diye tabir ettiğiniz işaret için çalışma yapılabilir..
O işaret Üçgen işaretidir ve şifreleme ile yol Göstermektedir..
Çevrede Güzel bir cihaz ile araştırma yapabilirsin. Allah yardımcın Olsun, Kolay Gelsin.

şifresi nedir ustam birde o omega işaretinin altındaki büyük balık nedir onla ilgili yorumun nedir

BaTTaLGaZi44

Kullanıcı

şifresi nedir ustam birde o omega işaretinin altındaki büyük balık nedir onla ilgili yorumun nedir

Şifreyi sen çözceksin.. Balığı da göremiyorum eğer imkanın olursa tekrardan resmi çekmeye, su ile yıkanmış ve yakın bir şekilde çekersen belli olur ne olduğu..
Kolay Gelsin..

zebun

Web Master-Coder
Kullanıcı

Şifreyi sen çözceksin.. Balığı da göremiyorum eğer imkanın olursa tekrardan resmi çekmeye, su ile yıkanmış ve yakın bir şekilde çekersen belli olur ne olduğu..
Kolay Gelsin..

işte ustam balık bu resimde kayayı balık şekline getirmişler bende farketmemiştim burda gördü ersan usta

tgn50.jpg

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye

zebun

Web Master-Coder
Kullanıcı

Bana göre Balık değil , Herhangi bir işçilik göremiyorum.. Ya doğal çatlama ya deforme yada birileri kurcalamış.

hocam bakın çizdim balığı herşeyi net belirgin bu balık hadi tüm herşeyi çatlak matlak doğal diyelim balığın dudak kısmı ile gözünün kabartma olması doğal olamayacak kadar işçilik gösteriyor. ben çizerek balığı gösterdim siz çizimsiz olan resme takrar bakın işçiliği rahat göreceksiniz

bu çizdiğiniz işaretin anlamı nedir üstadım

BaTTaLGaZi44

Kullanıcı

hocam bakın çizdim balığı herşeyi net belirgin bu balık hadi tüm herşeyi çatlak matlak doğal diyelim balığın dudak kısmı ile gözünün kabartma olması doğal olamayacak kadar işçilik gösteriyor. ben çizerek balığı gösterdim siz çizimsiz olan resme takrar bakın işçiliği rahat göreceksiniz

bu çizdiğiniz işaretin anlamı nedir üstadım

Selamlar..ilk öncelikle yorumuna saygı duyuyorum.ikincisi , Kardeşim işaret dediğin üzerini çizimle belli olmaz.. İşaret Kendini Belli eder ve ben burdayım der. He bazıları şifrelenmiştir onları ise su veya diğer işlemler ile gün yüzüne çıkartabiliriz..