Üyeler Buraya.. | Define işaretleri ve anlamları

Üyeler Buraya..

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
Mert dayanır namert kaçar
Meydan gümbür gümbürdenir
Şahlar şahı divan açar
Divan gümbür gümbürdenir

Yiğit kendini öğende
Oklar menzilin döğende
Sespe kalkana değende
Kalkan gümbür gümbürdenir

Ok atılır kalasından
Hak saklasın belasından
Köroğlu'nun narasindan
Her yan gümbür gümbürdenir
bizde bu gümbürtünün havasını yerinde teneffüs etmek için dün Köroğlunun diyarına bir ziyaret yaptık.
17910988436816226663935378527966n.jpg

179187394368162399972671663394230n.jpg

179181234368162599972652026859624n.jpg

son resmin devamı da olacak inşaallah.
arkadaşlarımdan istediğim ,
burada vermek istediğim ayrıntıyı iki resimede ayrı ayrı dikkatli bakarak görebilecekmiyiz.acaba sevgili arkadaşlarımıza ne mesaj vermek istemiş olabiliriz.kayanın devamını paylaştığım zaman tabiiki çoğunuz anlayacak. dileyen yazabilir ,fikir beyan etmek istemeyenleride anlarım saygıyla karşılarım.
dileyende dilediğinide yazabilir.bu konuda biri resimlerle ilgili önemli bir ayrıntı ikinci olarakta belki çoğumuzun görmediği ve belki de görme imkanı olmayacak görenlerinde pek sahip olmadığı ender bir bilgiye ulaşacağız inşaallah. selametele afiyetle inşaallah.

Mirkut

Vip Üye
Afiyyet sihhat olsun abi bolu daglarida guzel olur biraz stres atmissindir umarim:) seni seviyoruz abi. Kac gun konulara girmedin burasi yetim kalmisti.
Abi resimlerde bayraklar degismis sagdaki abi ben burdayim diyor:) dikkatimi ceken birde mangalin birakildigi kaya tam gorulmesede oda birseyler sakliyor olabilir.
ALLAH u tealaya emanet ol abim saglicakla afiyetle kal.

esrarengiz2828

Kullanıcı
ustam resimlerden anladığım aslanlara layik bi sofra hazırladığınızdır abiler sırasıyla fotoğrafları çekmiş ama sizin biraz karnınızın aç olduğudur resim işini bırakalım sofraya bakalım gibi bi haliniz var hani gittiğiniz yerde tam yayla havası türbemi ziyaret ettiniz ne yaptınız aslanlı taşta harika ama çok yıpratmışlar etrafı çevrili olduğuna göre tehlikeli bi bölgedesiniz ya sit alanı yapılmış yada türbe olabilir ama başka güzel mezar süslemeli taşlar olcağına eminim afiyet olsun bal olsun şifa olsun sohbet defineye on basar buna eminim saygı vede sevgilerimle yanındaki abilerede selam olsun

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
179107934368162966639281535504970n.jpg

çok sevgili dostlarım değerli arkadaşlarım,sizlere ayrı ayrı cevap vermek istyerdim.kusura bakmazsanız,bir mesajda yorumlarınızı değerlendirmek isterim. öncelikle ALLAH için sizleri sevdiğimi biliniz.
arkadaşlarımızın güzelliğine havanın güzelliği de eşlik edince harika bir gün geçirdik.
uzatmadan vermewk istediğim mesajıma deyineyim. bizlerle beraber kayada tek resimdeki benzeme ve örtüşmedeki amacımız tek yönden görüntü alınması idi.
üyelerimizin çoğu ya tek resim yada tek cepheden ve çok yetersiz görüntüyle ,bir yerin çözüme kavuşturmalarını siz değerli ustalarımızdan istemelerinin yanlış beklenti olduğunun anlaşılmasına bir örnekle anlatmaya çalışmaktı. her ustamız işçiliğini anlamasına rağmen neye benzetilmiş ve ne anlam taşıdığını anlamasını beklemedim. bende önden anlayamadımki. bizede arslan denildi.
kaya yüksek bir yayladan sökülerek merkeze yakın bir köye indirilmiş. sağolsun muhtar korunmasını sağlamış. uzun yıllar sonra belediye haberdar olmuş ve parka şu anki yerine getirmiş. insanlar bir yabancı olunca haliyle bakıyor. önden bir geçtim.karar veremedim . sonra ortama biraz uyum sağlayınca etraftan bir iki tur. sonra cesaretimi topladım bazılarının sözleriyle karoşık bir kaç görüntü sizler için aldım.
alındığı yeri bir arkadaşımızn yaklaşık olarak bildiğini öğrenince de rica ettim kırmadılar 4 ihtiyar delikanlı ,kartal kaya sınırlarına kadar yaklaştık.
bu ikinci resimden bir fikir doğabilir umuyorum. sonra çok net anlaşılmasını sağlayacağına inandığım iki resim daha paylaşacağım.
Ankardan bir dostumuzla gitmiştik. o gördüğünüz taamları görünmeyenlerin yanında devede kulak bile değil.biz araziye kilo veririz diye gitmişken ,bir kaç kilo fazlasıyla geri döndük.kendilerine de çok teşekkür ediyorum.
sağ taraftaki çeşme. şimdi üyelerimiz tek cephe görünümünün ne kadar yetersiz ve yanlış değerlendirmeye vesile olduğunu sanırım bu yorumlarla birlikte daha iyi anlayacaklardır. bunun içinde siz değerli kardeşlerimize teşekkür ediyorum.
BABACONDA ustamız ikinci resimde bir değerlendirmesi olacakmı merak ediyorum. tabiki ihtimaller her görende artacak.
arkadaşlar arzi üzerinde bir kaç yapıtını da belirledik. elbette sizlerle paylaşacağım. ankaradaki arkadaşımın ismini yazmadım. ayni zamanda üyemizdir. kendi isterse sizler selamını kendisi verebilir.
selametle inşallah. akşama doğru diğer ikji resmide paylaşırım inşaallah.

Kader25

Bildiğim kadar. Herşeyi bilmek imkansız.
Admin
179107934368162966639281535504970n.jpg

çok sevgili dostlarım değerli arkadaşlarım,sizlere ayrı ayrı cevap vermek istyerdim.kusura bakmazsanız,bir mesajda yorumlarınızı değerlendirmek isterim. öncelikle ALLAH için sizleri sevdiğimi biliniz.
arkadaşlarımızın güzelliğine havanın güzelliği de eşlik edince harika bir gün geçirdik.
uzatmadan vermewk istediğim mesajıma deyineyim. bizlerle beraber kayada tek resimdeki benzeme ve örtüşmedeki amacımız tek yönden görüntü alınması idi.
üyelerimizin çoğu ya tek resim yada tek cepheden ve çok yetersiz görüntüyle ,bir yerin çözüme kavuşturmalarını siz değerli ustalarımızdan istemelerinin yanlış beklenti olduğunun anlaşılmasına bir örnekle anlatmaya çalışmaktı. her ustamız işçiliğini anlamasına rağmen neye benzetilmiş ve ne anlam taşıdığını anlamasını beklemedim. bende önden anlayamadımki. bizede arslan denildi.
kaya yüksek bir yayladan sökülerek merkeze yakın bir köye indirilmiş. sağolsun muhtar korunmasını sağlamış. uzun yıllar sonra belediye haberdar olmuş ve parka şu anki yerine getirmiş. insanlar bir yabancı olunca haliyle bakıyor. önden bir geçtim.karar veremedim . sonra ortama biraz uyum sağlayınca etraftan bir iki tur. sonra cesaretimi topladım bazılarının sözleriyle karoşık bir kaç görüntü sizler için aldım.
alındığı yeri bir arkadaşımızn yaklaşık olarak bildiğini öğrenince de rica ettim kırmadılar 4 ihtiyar delikanlı ,kartal kaya sınırlarına kadar yaklaştık.
bu ikinci resimden bir fikir doğabilir umuyorum. sonra çok net anlaşılmasını sağlayacağına inandığım iki resim daha paylaşacağım.
Ankardan bir dostumuzla gitmiştik. o gördüğünüz taamları görünmeyenlerin yanında devede kulak bile değil.biz araziye kilo veririz diye gitmişken ,bir kaç kilo fazlasıyla geri döndük.kendilerine de çok teşekkür ediyorum.
sağ taraftaki çeşme. şimdi üyelerimiz tek cephe görünümünün ne kadar yetersiz ve yanlış değerlendirmeye vesile olduğunu sanırım bu yorumlarla birlikte daha iyi anlayacaklardır. bunun içinde siz değerli kardeşlerimize teşekkür ediyorum.
BABACONDA ustamız ikinci resimde bir değerlendirmesi olacakmı merak ediyorum. tabiki ihtimaller her görende artacak.
arkadaşlar arzi üzerinde bir kaç yapıtını da belirledik. elbette sizlerle paylaşacağım. ankaradaki arkadaşımın ismini yazmadım. ayni zamanda üyemizdir. kendi isterse sizler selamını kendisi verebilir.
selametle inşallah. akşama doğru diğer ikji resmide paylaşırım inşaallah.

@BABACONDA üstadımız gecelerin prensi.:)
Gece görür okur, bizde ölmez isek sabaha onun yorumunu okuruz inşallah.
Ben yorumumu 2 ihtimalden 1 ihtimale düşüyorum ve Yılan sistemi diyorum Üstadım.(fikir)
Bakalım ne çıkacak?(kafam)

ZİRVE

Kullanıcı
ustam keşke haberim olsa idi.5 dk yanınızda olur hemde şöyle bi tanışırdık hasbihal ederdik.aahhh ustam bu olmadı işte.tühhh.masada güzelmiş.b eleşe konardım .(kuş)(kuş)(ALLAH)

Üst Alt