Üyeler Buraya.. | Sayfa 5 | Define işaretleri ve anlamları

Üyeler Buraya..

memati43

Kullanıcı
Gönülden dökülen sözler kendine her zaman yol bulur akar. Bu vesile ile gönül zenginliginizle siz önce davranıp helâlleştiniz bizlerle.Sizin üzerimizde hakkınız çoktur.ALLAH (c.c)sizden razı olsun.Bizim sizde hakkımız yoktur ,var ise hepsi helâli hoş olsun.Saglıcakla kalın...

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
Muhterem @ikizceli Hocam,
çocukların cumartesi günleri okulu olmadığı için, kahvaltı hazırlayan da yok, "maalesef kurt kocadı. " Sabah 2 simit yedim. Hamır işi yaş ilerledikçe vücüdü ve dimağ uykulu hale getiriyor.
İşleri toparladım ve siteye girdim. İlk sizin bu yazınızı okudum. Allah cc Razı Olsun tuşuna bastim. Geri geldim Başka bir konuya bakarken jeton düştü. Tekrar yazınıza geldim. 2 kez daha okudum ve bu yazının bir nevi veda yazısı olduğunu ancak anlayabildim ve çok üzüldüm.
Sizinle yüzyüze tanışma bahtiyarlığına erdiğimden dolayı, Rabbime şükrederken, birden bu karara varmanızın sebebi acaba bizler miyiz ? Sizi çok mu üzdük Hocam?
çok yoruldum Kader ustam.nöbeti artık sizler alacaksınız. inanıyorum bir çok ustamız bizleri aratmayacak bilgiye sahipler ve üyelerimizden yardımlarını esirgemeyeceklerdir.
imkanım olsa siz değerli dostlarımla bir kaç saat bir sohbeti çok isterdim. gönüllerimiz bir olsun. bekleyeceğim.
Hayat her zaman cömert davranmaz bize,
tersine çoğu kez zalimdir.
her zaman aynı fırsatları sunmaz,
toyluk zamanlarını ödetir.
hoyratça kullandığımız arkadaşlıkların,
eskitmeden yıprattığımız dostlukların,
savurganca harcadığımız aşkların hazin hatırasıyla
yapayalnız kalırız bir gün
bir akşamüstü yanımızda kimse olmaz,
ya da olanlar olması gerekenler değildir....
olması gerekenler kendilerini de bilir her zaman beklediğimide.

Kader25

Bildiğim kadar. Herşeyi bilmek imkansız.
Admin
çok yoruldum Kader ustam.nöbeti artık sizler alacaksınız. inanıyorum bir çok ustamız bizleri aratmayacak bilgiye sahipler ve üyelerimizden yardımlarını esirgemeyeceklerdir.
imkanım olsa siz değerli dostlarımla bir kaç saat bir sohbeti çok isterdim. gönüllerimiz bir olsun. bekleyeceğim.
Hayat her zaman cömert davranmaz bize,
tersine çoğu kez zalimdir.
her zaman aynı fırsatları sunmaz,
toyluk zamanlarını ödetir.
hoyratça kullandığımız arkadaşlıkların,
eskitmeden yıprattığımız dostlukların,
savurganca harcadığımız aşkların hazin hatırasıyla
yapayalnız kalırız bir gün
bir akşamüstü yanımızda kimse olmaz,
ya da olanlar olması gerekenler değildir....
olması gerekenler kendilerini de bilir her zaman beklediğimide.

Eyvallah muhterem ustam.
Ararım sizi inşallah.

Affection

Kullanıcı
Resimi görünce keyfe bak dedim sadece. 2-3 kafadar insanın orada o ortamda olması sevgi, muhabbet ve arkadaşlığın tadını çıkarması en büyük hazinedir bana göre.
Yandan resime bakınca maymunu andırdı bana.
Aslan olarakta gebe bir aslana benziyor bence ön ayakların kısmı aslanda sadece gebe olduğunda o kadar sarkıyor.

ZİRVE

Kullanıcı
2 tarafında yavrularını almış.korunaklı.sol tarafında 2 ayak arasında mağarasını vermiş.hemen üstte X .taşınıyor. gittiği yer,kendini ve yarularını tüm tehlikelerden koruyacağı bir yer olmalı.suyu olmalı.sağ tarafında yine yavrusu.yavruda X .Sağ ayağının önünde V .iki ayak arasını 3 gene benzettim.@ikizceli ustam sana yakındım.

ZİRVE

Kullanıcı
Kıymetli @ikizceli Üstadım,
Yılan başı mıdır? Domuz kafası mı bilemedim.
Mesele ok ile işaretlediğim taşta olabilir diye düşünmekteyim.
Diğer resimleri de yakın takipteyim inşallah.

ikizceli2.jpg
ustam afiyet olsun.bayrakta güzel ,ok ta güzel.çeşme ve havuzuda güzel.hava bol oksijenli.yayla çok güzel.abiler zaten daha güzel.yayladan sıkıldın mı ver elini denize,DÜZCE,ordan kırk basamaklarada bi uğrarsın.tarihi bi koklarsın.ordan devam ver elini AKÇAKOCA,işte deniz karşında,ceneviz kalesinide bi gezersin. akşamada evine dönersin. ikizceli ustam 3 lemeyi tamamladık değilmi.

Üst Alt