Üyeler Buraya.. | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Üyeler Buraya..

esrarengiz2828

Kullanıcı
7q1VDr.jpg
ikizceli ustam ALLAH biliyor bu varmı diye soracaktım ama sen dağa çıktık dediğin için aklıma hep kayalar geliyor onun için sormak istemedim ama yer süper acep müsaitmi (kahkaha)

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
Allah katkı yapan güzel dilekte bulunan gönlü güzel bütün kardeşlerimizden sonsuz razı olsun inşaallah.
Ersan ustam, tarif ettiğin kısma ,KADER USTAMIZDA DEĞNMİŞTİ. ONUN ÇİZDİĞİ KAYANIN GÖRÜNMEYEN DEVAMINDA DAHA KAPASİTELİ KAYALAR VE işçilikler mevcurt. resimden görünmüyor ama küçük bir akarsu iniyor.statüsüz yapıt var ama tespit deyecek kalitede görmedim.onun içinde oradan görüntü almaya gerek görmedim.
Esrarengiz ustam senin resim sanırım dışardan gibi. tümülüs bizim kaya ile bağlantılı değil lakin bir tümülüsten aşağı kalmayan ,bir değerli ama çok değerli odası mevcut. sen zemin üstü yığarak yaparsın. bende zemin altı gizlemeyi tercih ederim misali. son resimlerden belki henüz görmeyen ustalarımızdan yorum gelebilir düşüncesiyle şu an açıklamıyorum. ramazan bayramına kalmaz merak etme.:D
hiç üzen olurmuyum. inşaallah yarın açıklarım. çiziminide yaptım hazır.

esrarengiz2828

Kullanıcı
Allah katkı yapan güzel dilekte bulunan gönlü güzel bütün kardeşlerimizden sonsuz razı olsun inşaallah.
Ersan ustam, tarif ettiğin kısma ,KADER USTAMIZDA DEĞNMİŞTİ. ONUN ÇİZDİĞİ KAYANIN GÖRÜNMEYEN DEVAMINDA DAHA KAPASİTELİ KAYALAR VE işçilikler mevcurt. resimden görünmüyor ama küçük bir akarsu iniyor.statüsüz yapıt var ama tespit deyecek kalitede görmedim.onun içinde oradan görüntü almaya gerek görmedim.
Esrarengiz ustam senin resim sanırım dışardan gibi. tümülüs bizim kaya ile bağlantılı değil lakin bir tümülüsten aşağı kalmayan ,bir değerli ama çok değerli odası mevcut. sen zemin üstü yığarak yaparsın. bende zemin altı gizlemeyi tercih ederim misali. son resimlerden belki henüz görmeyen ustalarımızdan yorum gelebilir düşüncesiyle şu an açıklamıyorum. ramazan bayramına kalmaz merak etme.:D
hiç üzen olurmuyum. inşaallah yarın açıklarım. çiziminide yaptım hazır.
Hangisinin iyi olacağı belli olmazki hocam bazen oda dolu çıkar bazen yığma ama zemin altı oda yigmaya göre biraz daha kolay olur onun icinmi tercih sebebin hocam açıklarsanız memnun oluruz

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Maşallah Allah gönlünüze göre versin İnşallah,Gittiğiniz gördüğünüz yediğiniz içtiğiniz sizin olsun da Arkanızı da düşünüp ders niteliğinde paylaşımlarınızlada mükemmel olmuş,O güzel yüreğine sağlık abi

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
değerli dostlarım çok teşekkür ederim.
Babaconda ve WOLF ustalareımız arslan ihtimalini daha yüksek görmüşler.
ben se MİRKUT USTAMIZ GİBİ ,
gorilla-238829640.jpg

baş omuz yapısından dolayı goril olduğu kanaatine varmıştım.
SEVGİLİ BABACONDA kardeşim. iki oda tespiti yaptım. paylaşacağım inşaallah. bize tabiiki sıfır noktasını değilde bir arsa yeri kadar alan içi tarif edildi.
ESRARENGİZ kardeşim benim tercihim ,zemin altı yapıtların yığılmış öbek gibi göze batan yerden bulması daha zordur. yığma türü yerlerde işçilik kolaydır demem ama en azından kişiler odama ulaşmasada bir sürü tahribat yapabilir.zemin altı yapıtlarda üzerinden yürünür alttaki gizeminden kimse haberdar bile değildir.

Üst Alt