Ustalar Gözünüze Çarpan Bir Detay Varmı? | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Ustalar Gözünüze Çarpan Bir Detay Varmı?

pınarım

Kullanıcı

pınarım

Kullanıcı
Ustalarım fotolar yeni geldi yalnız bu kaya yığıntısının bölüm bölüm kısımları aynı yerin toprakla birleşimi yok bunlar için ne dersiniz?

esrarengiz2828

Kullanıcı
niyeki pınar hanım uçurumdanmı çektiniz vede resimleriniz daha detaylı olmalı ki iyii yorumlar alasınız bence siz el işçiliğinin net gözüktüğü yerleri resimleyin yada bi taşı resimlerken taşın tamamını resime sığdırın yoksa yanıltıcı yorumlar alabilirsiniz

pınarım

Kullanıcı
fotoları ben çekme
niyeki pınar hanım uçurumdanmı çektiniz vede resimleriniz daha detaylı olmalı ki iyii yorumlar alasınız bence siz el işçiliğinin net gözüktüğü yerleri resimleyin yada bi taşı resimlerken taşın tamamını resime sığdırın yoksa yanıltıcı yorumlar alabilirsiniz

görüntüleri ben çekmedim ustam çektirdim o nedenle kısıtlı :)

esrarengiz2828

Kullanıcı
o zaman pınarım daha detaylı vede yukarı giden bi patika yol varmı onu sorun vede yukarıyı araştırsın arkadaş yada yaşam yeri varsa oralarda tabi eski yaşam yeri oralarda bi araştırma yaptırın vede o dağın dibinde kaya mezarı işaret olabilir oralarda önemli yaşantı varsa

pınarım

Kullanıcı
o zaman pınarım daha detaylı vede yukarı giden bi patika yol varmı onu sorun vede yukarıyı araştırsın arkadaş yada yaşam yeri varsa oralarda tabi eski yaşam yeri oralarda bi araştırma yaptırın vede o dağın dibinde kaya mezarı işaret olabilir oralarda önemli yaşantı varsa

ustam burası çok tarihi bir yer yaşam alanıda mevcut yarıdan başlayıp taş yığınınına kadar gelen bir taştan döşenmiş bir yol bile var 5 yada 6 mt uzunluğunda olabilir patika yol derseniz onu görmedim ama bakacağım

esrarengiz2828

Kullanıcı
taş döşeli yol nereye çıkıyor sadece 5 veya 6 metremi yosa devammı ediyor önü kapalımı

Üst Alt