Ustalar Gözünüze Çarpan Bir Detay Varmı? | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Ustalar Gözünüze Çarpan Bir Detay Varmı?

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
v5qnqr.jpg

Burada da zemin altı mezarların bulunmakta çarpı ile işaretlediğim yerdeki otların sararmasıda bunu açıklıyor,Boşluk testi ile tesbit edebilirsiniz,Birde ustalarım baksınlar onların yapacağı yorumlar doğrultusunda tesbitinizi daha net bir şekilde yaparsınız

Son düzenleme:

MAVRAN

Vip Üye
v5qnqr.jpg
Burada da zemin altı mezarların bulunmakta çarpı ile işaretlediğim yerdeki otların sararmasıda bunu açıklıyor,Boşluk testi ile tesbit edebilirsiniz,Birde ustalarım baksınlar onların yapacağı yorumlar doğrultusunda tesbitinizi daha net bir şekilde yaparsınız
Evet İKİZCELİ Ustam gerekli açıklamayı yapmış bende katılıyorum.
Ertem ustam güzel işaretlemiş bunları anlattığı gibi inceleyin.
Ve bu iki x olduğu yerden yukarı çıkınca daire olan yerin hemen üzerinde kaya içinde kasa gibi duruyor üzerinde X var burayı yollayın.
Ve şu yol kenarlar yığma duvar yapılmış mı.

pınarım

Kullanıcı
Hepinizden Allah razı olsun sağolun yol da duvar yok ustam eni 1 metre civarında kaya yığınında bitiyor

Moderatör tarafında düzenlendi:

acer

Kullanıcı

ustalar ben burda bir tane bayan hayalet resmi görüyorum çok net görüyorum gözler burun dudak .bu kayaya işlenmiş olarak değilde orda fotoğraf gibi duran bir bayan.gözleri bize göre sol tarafa bakıyor

Son düzenleme:

pınarım

Kullanıcı
Bi ben göremedim şu yüzü yaa çok isterdim ben ok gördüm orda (ileri) iş böyle bi ok

acer

Kullanıcı
bakış yönü değip bir ok çıkardım ya o okun tam başladığı yerde göz inan ben çok net görüyorum. ama her kezin bakış açısı farklı .belkide bana öğle geliyodur.

acer

Kullanıcı
benim bahsettiğim ok benim çizdiğim ok ikizceli ustam çizdiğim okun başlangıç yerinde daire içine aldığım yerde gözün biri var anlamında yazdım.:)

BABACONDA

DiScOvErY
Kullanıcı
tas doseli yolu incele taslarda isaret olmali ve baslangicinda kusburnu varmi?

Üst Alt