Ustalar Gözünüze Çarpan Bir Detay Varmı? | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları

Ustalar Gözünüze Çarpan Bir Detay Varmı?

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
benim bahsettiğim ok benim çizdiğim ok ikizceli ustam çizdiğim okun başlangıç yerinde daire içine aldığım yerde gözün biri var anlamında yazdım.:)
SENİN İFADENİ ANLADIM GÜZEL KARDEŞİM. BEN PINARIM HANIM ,ok dediği için ona itafen yazmıştım. sağlıcakla.

esrarengiz2828

Kullanıcı
eger orda ok veya yüz bu tarafa bakıyosa kırmızı ile işaretlediğim yerde bende horasan veya boşluk konturolu yapınız derim benim gördüğümde bu yüzü kaplanmış bi küp

pınarım

Kullanıcı
yok ustam belkide vardır hiç dikkat etmedim incelerim yine

kayzer1915

Kullanıcı
Tasta birşey yok çizmeler göz aldanmasi sen taş döşeli yol ile ilgilen diğer büyük kayaları incele

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

pınarım

Kullanıcı
Resim yükleyemiyorum boyutu büyük diyor ne yapmalıyım telefondan yüklemeye çalışıyorum yardım edebilirmisiniz?

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
Resim yükleyemiyorum boyutu büyük diyor ne yapmalıyım telefondan yüklemeye çalışıyorum yardım edebilirmisiniz?
resmin üzerinde sağa tıkla.
birlikte aça tıkla,
paint çıkar onu tıklayarak çıkan pencereden solda yeniden boyutlandıra gir. açılan pencerede sağda piksel yazan daireye tıkla ve ilk rakamı sil ve 1500 lere getir kaydede basarak uygularsan yüklenecek konuma gelir. pikseldeki rakamı düşürerek veya yükselterek istenilen boyuta getirmen mümkün. kolay gelsin.

pınarım

Kullanıcı
ustalarım bu ilk attığım görüntünün genel görünümü ben burada miğfer gitmiş birini görüyorum ve başının üzerinde ok var siz ne dersiniz?

pınarım

Kullanıcı
bu minik armut ağacı yani ahlat bir kayanın üzerine binmiş tam bu miğferli şahıs figürünün sağ önünde bulunuyor üzerinde anlayaöadığım birşeyler var

Üst Alt