Ustalar Gözünüze Çarpan Bir Detay Varmı? | Sayfa 8 | Define işaretleri ve anlamları

Ustalar Gözünüze Çarpan Bir Detay Varmı?

pınarım

Kullanıcı
Waaaww çok ilginçmiş buranın ön tarafı ilk attığım görüntüler ve ahlat ağacının olduğu yer

kayzer1915

Kullanıcı
İlgilen boş deildir

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cantar

Kullanıcı
KAPLUMBAĞA İMİŞ UĞRAŞMIŞLAR AMA ALIP ALMADIKLARINI BİLMEM

pınarım

Kullanıcı
hele sukur kayda deger yerler gostermeye basladin bunun yakinida boyu 1,5 metreyi gecmeyen kaya varmi cok uzak degil 5 metreyi gecmez genelde
sanırım var heryer kaya olduğu için muhakkak vardır ustam yarın akşam size çok önemli fotolar göndericem aynı yerin 50 60 metre ilersinde toprak üstünde 50 cm çapında kare gibi bir taş buldu arkadaşlarım taşı kaldırmışlar içerisinde yine kaya olarak devam eden murçla oyulmuş bir delik ve bu delik sağa doğru toprak altından devam ediyormuş ne kadar gidiyor bilmiyoruz yarın bakacağız kısmetse foto atardım ama fotolar net değil görüntü kötü bu ne olabilir zemin altı olabilirmi ruh yada sadaka deliği olabilirmi? Off burada nereye baksan birşey var iyice kafam karıştı

BABACONDA

DiScOvErY
Kullanıcı

bunun alti mezar kayadada biseyler olablir kontrol edin

BABACONDA

DiScOvErY
Kullanıcı
sanırım var heryer kaya olduğu için muhakkak vardır ustam yarın akşam size çok önemli fotolar göndericem aynı yerin 50 60 metre ilersinde toprak üstünde 50 cm çapında kare gibi bir taş buldu arkadaşlarım taşı kaldırmışlar içerisinde yine kaya olarak devam eden murçla oyulmuş bir delik ve bu delik sağa doğru toprak altından devam ediyormuş ne kadar gidiyor bilmiyoruz yarın bakacağız kısmetse foto atardım ama fotolar net değil görüntü kötü bu ne olabilir zemin altı olabilirmi ruh yada sadaka deliği olabilirmi? Off burada nereye baksan birşey var iyice kafam karıştı
orayida resimle basinda agac olur genelde o kayanin kayayi kaldirip 3 mtre kazinca mahsene giriceksiniz

pınarım

Kullanıcı

bunun alti mezar kayadada biseyler olablir kontrol edin
ustam bu kaya bana garip geldi ondan çektim altı taraşlanmış üst ile alt sanki farklı gibi üstünde kaya kınası oluşmuş altta birşey yok bunun bi anlamı mı var siz altı mezar olsbilirmi diyorsunuz yoksa bu kayanın bir kasa olma ihtimali var mı? Kafamda deli sorular :)

Üst Alt