uydu uzerinden define bulma ve ye yer alti scan yapimi | Sayfa 19 | Define işaretleri ve anlamları

uydu uzerinden define bulma ve ye yer alti scan yapimi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

A21MEDLi

Admin
ne yanii o geliştirmeci arkadaşın surferin yeraltındaki boşluğu, tuneli,odayı gösteren bir özelliği yok diyor,benimde ispatlamaya kanıtlamaya hakkım yokkmu?:D
kanıtlarsam arkadaşın ekmeğinden olmasın,benden söylemesi.
kim geliyor kim gidiyor belli olacak.az sonra

wtrk

Kullanıcı
Yasaklı
türkce cevirisi mumkunmu usdat

Mümkün ustam..
Benim mail aynen şöyle ;
Jennifer nasılsın, nasıl gidiyor umarım hersey yolundadır.
Sana Surferle ilgili bir soru sormak istiyorum, lütfen bana acil cevap verebilir misin ?
Soru şu ; Google earth koordinatları girilmesi vasıtasıyla toprak altındaki yapıların, odaların,kilerlerin vs Surfer'de bulunması mümkün müdür ?
Bazı arkadaşlarım olduğunu söyledi, ancak ben öyle düşünmüyorum.
Geri bildirimin için teşekkürler
Saygılarımla.

Jennifer Woodson cevabı;
Merhaba Tarık.
Email için teşekkürler, ben iyiyim ve umarım sende iyisindir. Google earth koordinatlarıyla aldığın haritaların yapısını çıkarabilirsin. Ayrıca google earthten aldığın ham haritaları görüntüleye bilirsin. Google earthte kullanmak için kendi projendeki dosyaları kml ve kmz formatında export edebilirsin.
Ama surfer de google earth ile toprak altındaki herhangi birseyi bulma olasılığın ( tesadüfen bile ) yoktur.
başka sorun olursa haber et lütfen.

A21MEDLi

Admin
wtrk beni jennıferin kelimesi bağlamaz,konuyu okuyanları ilgilendiren görüntüdür kelime oyunuyla bu işler yurumuyor... ekran resmini çeken proğram ismini yaz,mausuda göstersinki yalan yanlış olmasın.görüntü surferin kendi proğramı uzerindendir.eartht görüntüsünüde yanında vereyim nereyi çektiğim belli ve ispatlı olsun.ondan sonra kim nereye giderse gitsin gelsin..
bu arada adresim deşifre olacak.ne yapalım sözüm ağzımdan çıktı katlanacağız.

Son düzenleme:

wtrk

Kullanıcı
Yasaklı
super screen recorder var, onunla bir kayıt yapın millet izlesin, görsün, varsa öyle bir özellik ve bunu yazılımcılar bilmiyorsa söyleriz memnun olurlar..
Adamların kodladığı yazılımı siz daha iyi biliyorsunuz nasılsa. Hangi fonksiyonda hangi işi yaptığını

cassabalee

Kullanıcı
hayırlısı olsun

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
Enkolayı benim dediğim yontem var olan bisi uydudan bulunuyorsa ki bulunulabilir bu teknoloji var bize işimize yarayacak bişi lazım A21MEDLİ usta bu konuda gerekli açıklamayı umarım yapar

ersan

Admin
ne yanii o geliştirmeci arkadaşın surferin yeraltındaki boşluğu, tuneli,odayı gösteren bir özelliği yok diyor,benimde ispatlamaya kanıtlamaya hakkım yokkmu?:D
kanıtlarsam arkadaşın ekmeğinden olmasın,benden söylemesi.
kim geliyor kim gidiyor belli olacak.az sonra
---ustalarim sakin AMEDLI ustaylan kafa patlatmayin kaybeden sizler olursunuz suylemesi benden ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...