uydu uzerinden define bulma ve ye yer alti scan yapimi | Sayfa 21 | Define işaretleri ve anlamları

uydu uzerinden define bulma ve ye yer alti scan yapimi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Aliveli usta videoyu ve gerekli gördüğüm kordinatlardaki puf noktalarla ilgili açıklamalarıda yazdım.videodaki 32mt.uzunluğundaki maviliğe bakın,çekim yaptığım yerin başlangıcı ve bitişi earthe gördüğünüz iki kordinat arasındaki yer kadardır mausu gezdirdiğimde alta bulunan X- Y penceresindeki kordinatlara bakın habire değişiyor videyu istediğiniz yerde durdurup alta bulunan X Y deki kordinatı earthe girin sokağın neresine denk geldiğini göreceksiniz x y Z ise derinliği veriyor derinlik 796 cm lerde gidip geliyor Z bize altaki borunun boşluğun tunelin kaç cm de olduğunu söyluyor emaile yolladım bakarsınız,hakem sizlersiniz, vesselam.
kafanıza takılan soru varsa wap tan burdan sorabilirsiniz
.
Sevgili ustam bir karar mercisi değilim ama
Hakem olarak nitelemeniz beni haliyle gururlandırdı
Öncelikle bu konuda teşekkür ederim
Çok iyi bilmememe rağmen bu konuyu
Siz konu muhataplarının bana ve bozkurt dostuma havale etmesi büyük yükümlülüktür
Neyseki Amedli ustamız güvenilir biri olması ile birlikte
Uydu konusuda kimseyle artık manevi dioloğu olmaması yanı sıra
Zaten maddi bir bağlantı kurmamaktadır
Bunları demem ile birlikte
Aşağıdaki yazacaklarım
Kararlarınızı ve görüşlerinizi etkilememesi konusuna değinmek isterim
Kesinlikle bu benim görüşümdür ve
Hiç kimse için ölçü kaynağı olmamalıdır
Sevgili ustam
Sevgili ustalarım
Sevgili mekan sakinleri
Saygı değer konu muhatapları
Aynen @A21MEDLİ ustamın tarif ettiği gibi sonuç doğrudur
Gönderdiği videoyu inceledim
Ayrıca uydu işlerinden
GPR den ve koordinattan anlıyan kişilerlede görüştüm
Ustamız bu işi biliyor
Harcamış olduğu emek sonuca varmış görülüyor

cassabalee

Kullanıcı
bende Amedli ustamı görmesem bile Tevfik abimin sayesinde seneler öncesinden tanırım söyledikler
doğru,dürüst,Saygın ve bilir kişi olarak tanımışımdır.
bende ustama cani gönülden taaaaa en başından beri taktir ile katılır ve saygı duyarım.
benimde söyliyebileceklerim bukadardır.

ersan

Admin
aliveli44---dostum ben sana bu iste buyle programda doruluk payi vardi derken buyle uyduruk seylere dostum inanma derdin :D:D:D bakiyorum da ikna olmusun bir suz var el deysin guz gursun deye sindik senin de isin ayni uyle olmus dostum uyle ustalar varki bakanlar dostum tek sikeyi bilem guren ustalar var ve sade 30 cm bir atma oluyor buyle gps-lerlen nokta alina biliniyor ama tam cubuk kadar tam noktayi yine vermiyor bende son modeli var buyle yinede 3 mt ne de yapilsa uste gelinmiyor eyer birde cukme derindeyse makine de duymasa cok bosa kazilir
ahhhh dostum benim inandinm icin vala sevindim bu ise(beğendim)

A21MEDLi

Admin
Herkes görsün diye videoyu buraya atacaktım,fakat yapılan yorumlardaki ifadeler bu kararımdan vaz geçmeme sebep olunca,illaki birilerinin gormesi gerekiyordu tarafsızlığına inandığım çok değerli arkadaşlarımız dostlarımız vardır.ama içlerinden birilerine karar vermem gerekiyordu Aliveli ve Bozkurt kardeşimizin çekimin değerlendirmesini uygun gordum.

cassabalee

Kullanıcı

işte bu görmüş olduğunuz uydu ile değil 3d ile belirlenip garmin ilede bakılmıştır bu 10 gün içerisinde sonuç bakılacanacak :confused: derim Nasıl ama resim.:D.

A21MEDLi

Admin
Aliveli kardeşimize teşekkür ederim hakemliğinin kendi açısından hakkını vermiş.
bu dakkadan sonra konu benim için kapanmıştır.
Konuya inanan ve inanmayan arkadaşlarada saygılarımı sunarım.

Dip not olarakta,ben mekanda Asiavcı dostumundan başka,kimselerin yerine bakmadım (vede bakmayacağım) yerine bakmamdaki amacıımız çubuklarıyla teyit edip etmemesi meselesiydi.

ersan

Admin

işte bu görmüş olduğunuz uydu ile değil 3d ile belirlenip garmin ilede bakılmıştır bu 10 gün içerisinde sonuç bakılacanacak :confused: derim Nasıl ama resim.:D.
dostum 1 ci resinmdeki yerlerde zamaninda cukme oldu bir yer ve ta cokuda mineral yerlerin ve iclerinde de curuf bir tek yer var
2 ci resimdeki oklan cidiyin yerde kucuk bir ,,bronz ,,var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...