uydu uzerinden define bulma ve ye yer alti scan yapimi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

vansa65

Kullanıcı
ben bugüne kadar uydudan hiç yanılmadım. cok enteresan. gecenler de daha bir yer verdik. adam bizim verdiğimiz koordinat haricinde kuzeye doğru 450 m tünel olduğunu ve sağlı sollu bir sürü odalar olduğunu söyledi.makinalar acıldı ve yine doğru çıktı. ayrıca gps le görüntü alıyoruz demedim ki ben gps sadece bulunduğun yerin koordinatını alıyoruz oda uydudan bakıyor. yıllarca defineyle uğraşmak bilgili olmak değildir. bi abi tanıyorum 10 yıl uğraşmış servetini dökmüş ama ne çıkardığını sorduğumuzda bir gözyaşı şişesi dedi. bakın biz ne zamanımızı ne de paramızı sokağa atacak kadar tecrübesiz ve bilgisiz insanlar değiliz. defineyle uğraşırken genelde insanlar birilerinden yardım ister işareti anlamaz makina kullanmayı bilmez latince okuyamaz tarihi bilmez kendini nasıl koruyacağını bilemez vs vs. biz bunların bütününe hakimiz tahmin ettiğinizden daha bilgili ve daha tecrübeliyiz. bu sebeple benim burada vermiş olduğum bilgileri kulak arkası etmeyin naçizane size tavsiyem budur ama aklınızın bir köşesinde kalsın.
E ablacım tmm kordinat verelimde yardımcı olun bari deneyelim ..

nedret

Kullanıcı
yılardan beri bu yanmayı araştırırım bir himiya karışımlan oyantırılıyor ama bir al himik lazım

A21MEDLi

Admin
bu işin uydudan baktırmakla felan alaaksı yok.sadece bakılacak alana göre yüzlerce veya,binlerce izlek kordinatı + proğram iş görüyor.bu işin safsata oluğunu idaa edenlerde var,inanlarda var ben inanlar tarafındayım.

ersan

Admin
bu işin uydudan baktırmakla felan alaaksı yok.sadece bakılacak alana göre yüzlerce veya,binlerce izlek kordinatı + proğram iş görüyor.bu işin safsata oluğunu idaa edenlerde var,inanlarda var ben inanlar tarafındayım.
abi bende inanlar tarafındayım. ve lazim cook usta cubuk kulana bilmeli bu isin sonucuna varmak icin (beğendim)(beğendim)(beğendim)

yakamoz1977

Kullanıcı
Herkesi selamların en güzeliyle selamlıyor hayırlı günler diliyorum. Esselamüaleyküm.
Bu konu sanırım her definecinin dikkatini çeken ve "hakikaten doğrumu?" dediği bir konu. Bazıları yalan diyor, bazıları doğru ben verdiğim yerlerde buldular deniyor. Doğru olduğunu ve sonuç aldığını yazan arkadaşlar lütfen herkesi aydınlatın ve yardım edin. Paylaşımlarınızı bekliyoruz.
Birde şu var ki arkadaşlar, bu işler çok zor işler. Yeri bilseniz çıkarması o kadar zor ki. Hem çevreden dolayı olsun, hemde eğer tılsım varsa onunla uğraşmak olsun, çok zor işler. Tabi bide doğru noktadaysan ve tuzakları varsa hepten işin içinde çıkılmaz hale geliyor. Ben kendi bahçem dekini halledemiyorum ki başka araziler dekini halledeyim. Gerçi tam tespit yapılabilse ve var olduğundan %100 emin olsam, o bahçeyi yerinden sökerim. O yüzden uydudan bakma işinde yardımcı olabilecek biri yada birileri varsa Allah azze ve celle rızası için yardımcı olsun. Emekler hiçbir zaman karşılıksız kalmaz. İllaki yardımcı olanlara da hakları verilir. Tabi daha bakmadan şu kadar para diyelere değil bu çağrım. Çıkaralım herkes hakkettiğini alır.
Saygılar sunar hayırlı günler dilerim.

TEVFiK

Vip Üye
S.a. Evet bende İnanlardanım ve İnanıyorum ve Başka bir şeyde söylemek İstemiyorum
..Saygılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...