uydu uzerinden define bulma ve ye yer alti scan yapimi | Sayfa 9 | Define işaretleri ve anlamları

uydu uzerinden define bulma ve ye yer alti scan yapimi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ersan

Admin
S.a. Evet bende İnanlardanım ve İnanıyorum ve Başka bir şeyde söylemek İstemiyorum
..Saygılar
abi bunlar nee yasa sendede mi var program :D:D:D:D:D:D:D

yakamoz1977

Kullanıcı
Sayın Admin ve diğer arkadaşlar. EsselamüAleyküm.
Öncelikle hoşbulduk. Admin bana arazimde olduğunu nereden bildiğimi sordu. Bende cevap vereyim. Bu mevzu aile arasında belki 80-90 yıldır belkide daha uzun süredir var. Zamanında bu bizim arazideki malı yurtdışından almaya gelmişler. Tabi muvaffak olamamışlar. Aile fertleride son 50 yıldır bahçede kazılmadık nokta bırakmadı. :) Özellikle biz son 3 senedir üstüne düştük. Alan tarama tutuldu. Evler olduğu için net birşey çıkmıyor. Çevredeki sinyaller bozuyor. Arazimizdeki yağ veya üzüm suyu çıkarma taşı var. Çok eski olduğu söyleniyor. Aslında en önemli ip ucu bizim bahçe içinde kalan 300 yıllık civarı olan DUT ağacı. Bunun yakınlarında olduğunu düşünüyoruz. Niye derseniz bölgede 4 kuyu var ve dut ağacı tam ortasında kalıyor. Bu kuyular önceden tek arazi içindeymiş. Sonradan kardeşler bölüşünce farklı araziler içinde kalmış. Dut ağacının 3mt batı istikametini bu sene niyetlendik ve 5mt indik. 1-1,5mt de çaydanlık altı ve üstü çıktı. Sonrasında 4mt. eski 1789 yılına ait kök boyalarla süslenmiş tabağı anca bazı parçaları çıktı. Tabi bu kuyuyu açarken ki en önemli faktörlerinden biri, mevcut arazide su 7-8mt. de çıkarken bizim 3.5mt. su bulmamız. Yani su tuzağına denk gelmemiz. Tabi bizde işin içinde tılsım var. Cinler var. Hocamız sayesinde çalışma yerine gelemedi ama geceleride beni hiç yanlız bırakmadı. Döndüm arkamı uyudum. :) Artık ne anlatayım arkadaşlar kafanıza takılan varsa sorun. Benim ricam eğer yukarıdaki uydu görüntülerinden inceleme yapabilecek yada bana yardımcı olabilecek arkadaş varsa çok makbule geçer. Herkese kolay gelsin hayırlı günler.

yakamoz1977

Kullanıcı
Ayrıca bu programla alakalı desteğinizi de eksik etmeyin lütfen. Bilgi paylaştıkça artar. Bizimde belki birkaç kişiye faydamız dokunur da dua alırız. Milleti de çakalların eline düşmekten kurtarırız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...