Uydudan izlek Alma ve yuksekligi Elle Kaydetmek. | Sayfa 5 | Define işaretleri ve anlamları

Uydudan izlek Alma ve yuksekligi Elle Kaydetmek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Siva

Kullanıcı
Yasaklı

Reng Skalası. 7 tane ıcınde...... Adı 6 Olan ıkı tane tek bır reng Icınde 6 Tane yarı saydam Tek bır reng sklası ıcınde her yere Dokunsun ıstedım dıgerlerıde gecen yıl yapmıstım . Egulızer yapıp daha cok detay alınır ve Reverse yapmayıda Unutmasın arkdslar. Kullanmak ıstıyen ındırebılır.

A21MEDLi

Admin
Eyvallah,Teşekkür ederim.
Siva usta sende Muhteşemsin,
Lamba usta Belliki Sistemi çok iyi biliyor ama kendini tanıtmıyor..Canı sağolsun.

A21MEDLi

Admin
Siva usta bu nasıl aktive ediliyor?
kullandığım surfer 16 da sadece LLC tanıtıyorumdu o kadar..
her yolu denedim olmadı.

Siva

Kullanıcı
Yasaklı
Surferi kurduktan sonra. Winrarin icinde 64 bit ve 86 bit secenekleri var bilgisayarinizin.hangisini destekliyorsa onu secin.
Diyelimki 64 bit icdosyayinin icindeki 2 tane dosyayi masa ustune indirilir sonra Surfere gelip mause ile sag tiklayip dosya konumu aci secip acilan yere masa ustundeki indirilen 2 dosyayi icine surukleyip yada kopileyip ekrana gelen seceneklerden tasi ve degistir tikladiktan sonra suresiz aktive olur.
Tam ekran yapin yanlislikla herhangi.bir dosyanin.icine kopilemeyin .

Siva

Kullanıcı
Yasaklı
Eyvallah,Teşekkür ederim.
Siva usta sende Muhteşemsin,
Lamba usta Belliki Sistemi çok iyi biliyor ama kendini tanıtmıyor..Canı sağolsun.
Ben tsk ederim. Espri yaptim sadece muhtesem degilmiyim.diye))
Lamba yada.bir baskasi sistemi iyi biliyorsa gelir aktarir.bilgisini resim atar bir seyler.sunar oyle arkada.durarak.sistemi bilenleri.cok gorduk gordum.hepsi alabora oldular. Bize bilgi farkli.yontemler anlatmayan.bizden degildir itibar gormez ve hic.bir sey bilmiyor hesabini uygularim gorunmeyeni.degil.gorunen insanlara lazim. Kendime gore bir seyler paylasiyorum herkes kendine gore bir seyler paylassin paylasmayani ne yapacaz Burasi Er Meydani .

A21MEDLi

Admin
bu dediğini daha önce yapmıştım..kopyala değiştir deyince surfer hata vermişti,ne ettimse proğram ekle kaldırdan silinmedi,format atmak zorunda kaldım..
yolladığın surfer 16 da,tekrar deniyeyim.

A21MEDLi

Admin
Ben tsk ederim. Espri yaptim sadece muhtesem degilmiyim.diye))
Lamba yada.bir baskasi sistemi iyi biliyorsa gelir aktarir.bilgisini resim atar bir seyler.sunar oyle arkada.durarak.sistemi bilenleri.cok gorduk gordum.hepsi alabora oldular. Bize bilgi farkli.yontemler anlatmayan.bizden degildir itibar gormez ve hic.bir sey bilmiyor hesabini uygularim gorunmeyeni.degil.gorunen insanlara lazim. Kendime gore bir seyler paylasiyorum herkes kendine gore bir seyler paylassin paylasmayani ne yapacaz Burasi Er Meydani .
öyle deme usta,çok emek verilen işi ne olursa ister surfer ister icat olsun,bu bende olsam bi başkasıda olsa,herşeyi noktası virgülüne kadar şeyini böyle açıktan paylaşmaz..ufak tefek yol gösterici açıklamalar yapılır o ayrı..bu benim görüşüm ister kabul edilir ister edilmez..

not;fotoğraflı işaretlere yapılan bilgilerden bahsetmiyorum..bu konuda her türlü bilgi paylaşılmalı..

Siva

Kullanıcı
Yasaklı
bu dediğini daha önce yapmıştım..kopyala değiştir deyince surfer hata vermişti,ne ettimse proğram ekle kaldırdan silinmedi,format atmak zorunda kaldım..
yolladığın surfer 16 da,tekrar deniyeyim.
Ben devamli boyle yapiyorum ve oluyor. Dosya konumu icinde 2 tane dll ydi sanirim onlari Winrar icindeki Surfer dosyasi icindeki yeni 2 dll olan ile degistiriyoruz aktive oluyor . Eger pc icinde Regedit kayit defteri icinde kalinti kalmissa ordan silip tekrar denenebilir regetidde Surfer secenekleri. Format atmissan sorun cozulecektir insallah. Cozulmez ise pc.dennkaynaklanabilir.
Birde windows 7 icin Sp1 900 mb ustu gunceleme sart onuda indirmeniz gerekiyor yoksa acmaz. SP1 bulmak zor pc acarsam belki yardimci olurum nerden.indirdim unuttum simdi.

Siva

Kullanıcı
Yasaklı
öyle deme usta,çok emek verilen işi ne olursa ister surfer ister icat olsun,bu bende olsam sende olsan,herşeyi noktası virgülüne kadar şeyini böyle açıktan paylaşmaz..ufak tefek yol gösterici açıklamalar yapılır o ayrı..bu benim görüşüm ister kabul edilir ister edilmez..
Katiliyorum ama iyi amel salih kul fazla.gizlemez insanlara yardimci olur azda olsa cokta olsa. Sakla sakla nereye goturecek kim iyi biliyorsa gelsin hepimiz yarisalim canli arge yapalim insanlarin onunde bir arkdasin yerine bakalim eksiklerimizi gorelim nokta atisini gorelim . Kiyamet.geldi artik uyansin o bilenler size faydasi yok )))

A21MEDLi

Admin
buda olmadı
jj.png

Ekli dosyalar

• jj.png
    jj.png
    92.4 KB · Görüntüleme: 25
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...