Uydudan izlek Alma ve yuksekligi Elle Kaydetmek. | Sayfa 6 | Define işaretleri ve anlamları

Uydudan izlek Alma ve yuksekligi Elle Kaydetmek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

A21MEDLi

Admin
haklısın seninle aynı fikirdeyim..
Ama görki.
bu alemde herkes kendince insanları tanımış,
uzun yıllara dayalı 2-3 dost kendi arasında istişare yapar,ama böyle aleni ulu orta GÖNÜL ELVERMİYOR.

Lamba

Kullanıcı
Ben Muhtesem degilmiyim (kahkaha):(
Sıva usta ellebette sizde muhtesemsiniz hele ve hele güzel ve ogretici paylasimlar olduğu mutdetce her şey muhteşem oluyor A21Metli usta ile yorumlarınızı ve bilgilerinizi devamli okumaktayim birde bunun örnekleri olsaydı O zaman tadından yenmezdi.gerçi benim pek aklıma yatmadı ama her neyse paylaşım ve bilgilerinizin devamını bekler.her ikinizinde ellerinize sağlık.

A21MEDLi

Admin
Katiliyorum ama iyi amel salih kul fazla.gizlemez insanlara yardimci olur azda olsa cokta olsa. Sakla sakla nereye goturecek kim iyi biliyorsa gelsin hepimiz yarisalim canli arge yapalim insanlarin onunde bir arkdasin yerine bakalim eksiklerimizi gorelim nokta atisini gorelim . Kiyamet.geldi artik uyansin o bilenler size faydasi yok )))
siva usta şöyle sağlam bildiğin Test sahası varsa yolla bi bakayım.

Siva

Kullanıcı
Yasaklı
Sıva usta ellebette sizde muhtesemsiniz hele ve hele güzel ve ogretici paylasimlar olduğu mutdetce her şey muhteşem oluyor A21Metli usta ile yorumlarınızı ve bilgilerinizi devamli okumaktayim birde bunun örnekleri olsaydı O zaman tadından yenmezdi.gerçi benim pek aklıma yatmadı ama her neyse paylaşım ve bilgilerinizin devamını bekler.her ikinizinde ellerinize sağlık.
Neden.ben bu kadar bu isin ustunde inat mucadele veriyorum neden uydunun dogrulugunu insanlara ispat.ve inandirmak istiyorum nerde olsa savunuyorum baskasi bu kadar yapmadi.belki bazen kendime yaf sanane kendi kosende otur diyorum ama.yine ayni.ben devam savunmaya demekki herseyde bir hikmet var gecmis gelecegin aynasidir belki ilginc biriyim.bende ya)))
Surfere uyduya kim inanirsa o benim ogretmenimdir o benim bastacimdir cunku bulabilme ihtimali yuksek definecilik hobimiz bizim ben bir insanin nasibine goturursem ne guzel Allah ta beni sever herseyi verende Allah . Sizlerde bilgi verin iste ozaman gercek define odur fazlasini vermeyin azini.verin yavas yavas fazlasinida verin ozaman bilen cok.bilen siz olursunuz kiymetini bilen bilmeyende olur aptal diyende olur Ama Allah im hosnut olursa ozaman sen ne guzel bir kul olursunda ilimler akar belkide. Birileriyle.oturuyon 3 cay parasi veremiyor Hoca ustelik parasi varda cimrilik ediyor biriside.veriyor boburleniyor biriside memur muhendis oda cimrilik ediyor halbuki parasi az olan daha.mert Cennetin sevdigi bir.cicekte Mert cicegidir )))
Gun zaman saklama zamani degil artik.
Biri yer biri bakar Kiyamet kopar derler. İste o zamandayiz . Ben bir hicim ben essek olmak.istiyorum )))

Siva

Kullanıcı
Yasaklı
İşaretin sivri ucundan başlayıp sola doğru gidiyor tünel.
39.202071 27.282813
Videodaki tunel ile koordinat ayni yer. Sedat ustadan Aldim biraz once videoda kendi cekimi. Yanlis anlasimasin lutfen . İnandiricilik ve canli olmasi daha iyi oldu. Denemek istiyenler baksin.

Ekli dosyalar

• IMG-20210911-WA0000.jpg
    IMG-20210911-WA0000.jpg
    198.6 KB · Görüntüleme: 48

Siva

Kullanıcı
Yasaklı
Yeni acilan yer)) İki ayrı oda mezar var biri tek diğeri iki odalı ,yanyana mezarlar.
Etrafinda baska odalarda olma ihtimali varmis.))
39.303186 27.616036

A21MEDLi

Admin
İşaretin sivri ucundan başlayıp sola doğru gidiyor tünel.
39.202071 27.282813
Videodaki tunel ile koordinat ayni yer. Sedat ustadan Aldim biraz once videoda kendi cekimi. Yanlis anlasimasin lutfen . İnandiricilik ve canli olmasi daha iyi oldu. Denemek istiyenler baksin.

test sahası beklerken kısmette bu varmış :)
siva ustabunlar voxler çalışmasının sonuçlarıdır,burda aynı parelelde 2 tünel mevcur tüneller dolgudur. tünellerin güzergahı resim üzerinde metrajlı olarak belirttim çizgi olan yerde tünel var..
voxlerde surfer gibi direk (göz yanılmasından dolayı),kordinat alınamıyor.yaklaşık olarak en hassas kordinatı bulmaya çalıştım...tünel dedimse sadece tünel diye anlama odalı odalı dizili geçişlidirler.odalar Renkliı voxlerde görünüyor.. ..derinlik belli değil..
Tünellerden bağımsız güzel bir yapı var.onu ayrı resimde belirttim..ellerindeki cihazla değerli odanın yerini araştırsınlar..

Ekli dosyalar

• tünel 1.png
    tünel 1.png
    513.8 KB · Görüntüleme: 43
  • tünel 2.jpg
    tünel 2.jpg
    115.4 KB · Görüntüleme: 32
  • değerli oda.jpg
    değerli oda.jpg
    187.4 KB · Görüntüleme: 37
  • 2.png
    2.png
    336.7 KB · Görüntüleme: 36
  • 1.png
    1.png
    63.8 KB · Görüntüleme: 39
  • 2.png
    2.png
    152.7 KB · Görüntüleme: 46
Son düzenleme:

A21MEDLi

Admin
üsteki yere ait metal noktası..
burda bi bilgilendirme vereyim...
surfere bak,benim kullandığım surferin kendine ait renk ...
sizlerin yaptığı renklendirmeye baksam ooo onlarca( açılmış kazı yapılmış) oda var.. ama 3D ye bakarsak onlarca odadan sadece 1 yerde oda var.. sonuç olarak.bu 3D mi gerçek? yoksa Renklendirmemi?

Ekli dosyalar

• mtl.jpg
    mtl.jpg
    214.6 KB · Görüntüleme: 51
  • bronz türü karışık metal.jpg
    bronz türü karışık metal.jpg
    141.6 KB · Görüntüleme: 54

A21MEDLi

Admin
belkide sizlerin Renkleriniz benim izlediğim yollla uyuşmuyor??
bundan dolayı surferin Rainbow u metalde kullanıyorum.Rainbow2 yi boşluklada kullanıyorum..
ben şahsen Rainbowdan şaşmam..
Göze hitap etmez, Şatafatlı görünmeye bilir sizlerede tavsiye ederim..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...