Uydudan izlek Alma ve yuksekligi Elle Kaydetmek. | Sayfa 9 | Define işaretleri ve anlamları

Uydudan izlek Alma ve yuksekligi Elle Kaydetmek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

A21MEDLi

Admin
Yenıden Ogrenıyorum ben bır ogrencıyım artık :D Tessekkur ederım . Dedıklerını yapmadan evvel Mapsource yı nerden ındırmem gerekıyor Surumu hangısı olucak ındırme sıtesı ornegı atabılırmısın .
aramanıza gerek yok...
mapsı ve Garmini RAR olarak upload yaptım..
isteyen arkadaşlar altaki linkte indirebilir.

A21MEDLi

Admin
O küp degıl sekıl olarak Küp asla cok izlek ile olmaz ama olabılme ıhtımalı ıcın surferde baska ıslemler evır cevır kucult buyult satır sutun gıbı seylerle olabılır. Aslında ben deneme yaparken karsıma cıktı deneme yanılma olmadan olmuyor . Ah Amedli ustam ah ah yakacam sızlerı hele durun ))) 21 lerde geldı ))) Gercekten sarı kız bronzuda ayırt edebılıyorsan Helal Vallahi Alkıslıyorum (kahkaha) Senın yontemı ve calısma seklın Mezar bosluk uzerınemı mesala Bır kup var dıyelım 1. veya 2 metrelerde ıcı dolu Sarı kız soyle 10 kılo var desek Onuda yıne 3D mı goruyon yanı dıbe dogru uzun bır cubuk gıbımı oluyor. Sızlerı yakacagım yontemde bazen 10 numara resımler verıyor vermıyor degıl amaSenın yontem daha ıyı ama Sen daha ıyı anladıgın ıcın yoksa bır anlamı yok Kullanamayan ıcın.. tsk ederım
baktığım yerde önceliğim metaldir,metale bakarım değerli varsa boşluğada bakarım.kilo kütleyi bilemem
kendi yöntemimden sarı,bronz,teneke,demir,bakır.anlıyorum,bi tek gümüşte eksiğim..
sizler gibi filitreleme yaparak habire görüntüyü açmak için uğraşmıyorum,Surferin ilk Ham OUT bana yeterli..
3D den değil,
Ham out bakarak.....Sarımı bakırmı demirmi olduğunu out ana renginden anlıyorum.
yukarda yolladığım ham out taki kırmızı sarı...bordo renk bronzdur..

şatafatlı görünsün diye filitreleme yaptım,sarıyı görmediğini bi tarafa bırakalım.başka kordinat verdi..

Siva

Kullanıcı
Yasaklı
baktığım yerde önceliğim metaldir,metale bakarım değerli varsa boşluğada bakarım.kilo kütleyi bilemem
kendi yöntemimden sarı,bronz,teneke,demir,bakır.anlıyorum,bi tek gümüşte eksiğim..
sizler gibi filitreleme yaparak habire görüntüyü açmak için uğraşmıyorum,Surferin ilk Ham OUT bana yeterli..
3D den değil,
Ham out bakarak.....Sarımı bakırmı demirmi olduğunu out ana renginden anlıyorum.
yukarda yolladığım ham out taki kırmızı sarı...bordo renk bronzdur..

şatafatlı görünsün diye filitreleme yaptım,sarıyı görmediğini bi tarafa bırakalım.başka kordinat verdi..
Ne dıyebılırımkı Tecrube konusuyor guzel bır bılgı vermıs oldun tessekur ederım.
Out dosyası yanı Medıanda yaptıgın ıslemdekı Out dosyasından bahsedıyorsn.
Ve bu Out dosyasına Raınbow ve Raınbow 2 uyguluyorsun olusan renge gore Bıldıgın rengler yansıdıgında Metalı anlayabılıyorsun .
Mesala Altın sarı oldugu ıcın Kırmızı verıyor parlak bır reng Bronz ıse kapalı bır reng Bordo verıyor demır veya tenekede kapalı bır reng verır dıye dusunuyorum . Gumuste parlak bır reng olduguna gore Karsıt bır parlak reng verecektır mesala Beyaz olabılırmı beyaz kırmızı arası pembe mesala . arastırma yapmak lazım. Fıkır verdım cogaltabılırızde.

A21MEDLi

Admin
Fakat siz Mezar bosluk baktığınız için Surferin orjinal Rengine gerek yoktur..Orjinal Rengi size yetersiz geliyor...size Detay lazım,boslukta su varmı,Mermer varmı,Gaz varmı.Vs.vs.ögrenmek icin Surferi Filitrelerle Renklerle Ne kadar çok
yorarsanız..Mezarın Odanın
bilinmeyen bir çok Detayı daha ortaya çıkar..
Kindira diye biri vardı kendince Renk skalası yapmıştı Gaz-mermer vs.adlandirmıştı.Yanii O gaz clr sini tanıtsa odada gaz varmı yokmu biliyordu.:)

A21MEDLi

Admin
Belkide Renk scalasını yapmakla ugraşmadım ve Merak etmediğim için Surferin rengine yoğunlaştım..

Reis

Kullanıcı
Yasaklı
seleymünaleyküm surferciler sizi izliyorum epey zamandan beri .
bir yere kadar geldiniz ama sonuca ulaşamadınız .
belirsizlik devam ediyor .
bu kadar yazı ve sayfada hala bir kesin bir sonuç yok ,
sizi izlemeye devam ediceğim son sonuç ne olucak
merak ediyorum .
sevgi ve saygılarımla REİS ..

Siva

Kullanıcı
Yasaklı
Vıdeoda Yukseklık hatası yapıyorum daha ıyı acıyor farkedememıstım Bılmeyerek farklı bır yerde deneme yapmadım veya yaptımmı hatırlamıyorum.. belkıde faydası olacaktır deneyebılırsınız ıstersenız ( sızler Dogru yazın Yukseklıgınızı
gecen yıl yapdıgım Bır vıdeo ve 8x10 en sevdıgım Izlek sablonudur ve mukemmeldır cok kez.Surfer kısmında ekstra guncelemelerım var belkı onun ıcınde vıdeo yaparım. 3. 5 arkadasa atmıstım sımdı yayınladım artık ısınıze yarar yaramazsızler karar verın.

...........................................................

Son düzenleme:

Reis

Kullanıcı
Yasaklı
Ne yaptığınızı görüyorum ama hala izlektesiniz kordanatlardasınız sizin 20 dakkada aldığınız izleği bem 1 dakkada otamatik ve düzenli metrede alıyorum sürferde ne ne yapıyorsunuz onu göreyim onun vidyosu yok hep başlardasınız ,ilerlemeyedeniz .
surfer çalışmasını vidyoya alıp atamadınız .
sevgi ve saygılarımla ..

Siva

Kullanıcı
Yasaklı
Ve Aleykum selam. Bizler Surferci degiliz biz bir ilmin ilmini artirma.derdindeyiz . Xyz surfer woxler ile toprak altindan metal bosluk mezar odasi mahzen tunel kuyu su gibi yerlerin bulunabileceğinin farkindayiz ama herzaman bu kesin boyle bulunur diye.bir sey yok belki ordadir ama goremeyiz gormek.icin farkli.yontemler ile bulmaya calisilir yada husranla sonuclanir
Kendime gore.ispatlarim.var sahit olanlarinizda var bu iste yer konusur. Define sitelerinde isaret atiyor uyeler cogu belirsiz net kesin bir isaret.yok 100 60 boyle . Simdi bu.belirsizlik bir ortamda nereye.bakip.nerde.ne ayirican gelisi guzel bakmaninda zorlugu.daha cok olur.
Ornek.vermek.gerekirse kendi yerimde arazide gozle.bir seyler anlayarak.alani.daraltip sonra xyz Surfer calismlarimda Surfer.gereken net.goruntuleri.verdi.
Bölgeden.bolgeyede.bu.is.degisir .
Sonuca ulasamayanlar sorunu kendilerinde arasinlar toprakta programlarda.degil .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...