Uydudan Yer Bakma | Sayfa 7 | Define işaretleri ve anlamları

Uydudan Yer Bakma

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
kimsenin aklında vay şöyle olmuş vay böyle olmuş kalmasın, anlatmaya gerek yok, resimlerle sunum yaparız. medli ustadan rica etmişim, bir üye gibi, hiç tanışmamış biri gibi, yani bir menfaat ilişkisi olmadığının açık kanıtıdır.
bakın ne yazmışım mesajımda, hem teyid hem bilgi amaçlı,
eğer sahtekar biri olsak,
abi ben koordinat vereyim, sende var de tam isabet de vs. vs.. diye konuşmuş olurduk değilmi ?
o nedenle tanımadığınız insanlar hakkında ön yargılı olmayın onlar hakkında vebal almayın,
medli usta kendi çapında kalender bir insandır.
parayla pulla işi olmaz, işi olsada onu burda aramaz. hutame denilen adamı ifşa eden medli ustadır.

neden bukadar açıklama yaptığıma gelecek olursak. kendim için değil, medli usta için değil, bu forumun çizgisine gölge düşmesin diyedir.
selam ve sevgilerimle.

vjBMpA.png

buda verdiğim koordinat sonucu bana çizdiği görsel. birebir aynı yönleri verdi.tünelin hangi yönden hangi yöne gittiğini çizdi.
ben yaptığı işin adını bilmem, nasıl yaptığınıda bilmem, hangi cihazla baktığını nasıl baktıgını bakarken ne anlattıgını bilmem. bir cahil cüheda gibi sorumu sordum, aldığım yanıt bu resimlerdedir.

m29vJZ.png

BABACONDA

DiScOvErY
Kullanıcı

mühendislik sınavlarına giden bir öğrenci bu mapinfo yu tavsiye ediyor, inşaat sektörüde kullanıyor bunu, golden şirketinden daha üstün olduğunu düşünüyoruz bakalım,
şimdi sıra bunda
eline saglik paylasimin icin tesekkurler lakin bunun surferle bi alakasini anlayamadim bu baska bir tarz program yada benmi cozemedim leono kardesimiz bunu ogrendiysen az cok anlatirsan seviniriz derslerde hep baska bişeylerden bahsetti.

leono

Kullanıcı
babaconda usta, mapinfo & arcgıs ve erdas proramlarını da öğrenmek gerektiğini vurguladım,
arcgıs için kolları sıvadım bu gün ancak sistemim 64 bir olduğu için çalışmadı, bir hdd daha alıp onada 32 bit kurup başlayacağım,
evet derlerde nufusdan plakadan vs bahsediyor ancak mahareti bununla sınırlı değil,
surfer'ı uzunca bir süre rafa kaldırıyoruz,

BABACONDA

DiScOvErY
Kullanıcı
ozaman master sensin leono ogrenip bizede anlatirsin gayri

leono

Kullanıcı
jeolog ve arkeologlarında gözdesi gpr-slice programı ancak 30 günlük demosu bile ücretli :( 364 $
daha birçok program var varda gradiometre vb ekipmanlar olmadan olmuyor,

LAZ

Kullanıcı
kullandığın flitreleme sırasını yazabilirmizin adminim?
ben calcaustan sonra
grid filter: outgrid filter other nonlinear threshold değeri 1
grid filter: outgird filter other nonlinear median diferance değeri 900
sonra tekrar calcalus dan labcation
grid filter order2 derivative 3
grid filter order2 derivative 1
grid filter lover Qative ile çıktıyı açıyorum
enable hill sharing tikini kaldırıyorum gölgelemeyi kaldırır,
rows ve cols varsayılan 5 bırakıyorum,
hocam deriative3 filter order2 sekmesinin altında deriative3 yok lapracian3 var.ben laplacian 3 ü tıklayıp. number of passes ı 3 yaptım. görüntü geldi ama doğru mu

LAZ

Kullanıcı
jeolog ve arkeologlarında gözdesi gpr-slice programı ancak 30 günlük demosu bile ücretli :( 364 $
daha birçok program var varda gradiometre vb ekipmanlar olmadan olmuyor,
xxx benzer site blog sosyal medya linkleri yasak ustam aliveli44

bu grupta faydalı paylaşımlar var dostum

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt