Uydudan Yer Bakma | Sayfa 5 | Define işaretleri ve anlamları

Uydudan Yer Bakma

YAĞMUR ADAM

Kullanıcı
Wtrk usdat memleketindeki yığmayı atsın A21 Metli ustada baksın bu iş bukadar basit teyitleşmiş olurlar

leono

Kullanıcı

mühendislik sınavlarına giden bir öğrenci bu mapinfo yu tavsiye ediyor, inşaat sektörüde kullanıyor bunu, golden şirketinden daha üstün olduğunu düşünüyoruz bakalım,
şimdi sıra bunda

erzurumludefineci

Kullanıcı
Yasaklı
Bu işin mantığıni bilmeyince,işte böylesi örnekleri çogaltabilirsiniz.
Bu işin mantığıni bilmeyince,işte böylesi örnekleri çogaltabilirsiniz.
kardeş surfer dediğin programla gerçeğe en yakın izdüşüm haritalarını renklendirir 3d ye çevirirsin.. zzaten yapıyorsun o oluşan resimler onlar.. bunu zaten mimarlar jeofizikçiler haritacılar ve arazi zenginleri.. kullanıyorlar çalışma yapacakalari alanları tanımak için.. araba gidermi engebeler neler düz alan oluşturmak için masraf hesaplama.. için ....

wtrk

Kullanıcı
Yasaklı
İsteyen inanir istemeyen inanmasın,bu işi güzel data ve filitreleme yapılırsa surferin bulamayacaği oda ve metal yoktur.tabii burda çıktıyı iyi analiz yapip yorumlamakta onemlidir.ben tunel vs.icin voxler kullanirim oda ve metal içinse surferi kullanırım.
Wtrk,Admin arkadaşları yalancılıkla suçlamayın bunu Aliveli ustayada yaptin.Admin arkadaşlarımız biribirinden degerli ve dürüstlüğünden ödün vermeyen kişilikli şahsiyetlerdir.Adminlerimiz hakkında birşey yazmadan önce 100 defa düşünün..

Üstüne alınmayacaksın, ben isim vermedim.
İllaki isim istiyorsan sende dahil bu uydu işi için benim görüşüm üçkağıtçısınız.

Ben bu uydu işini ilk çıkaran hutameyi biliyorum, adamların kerizliğine göre notebook ve program dahil 5 ile 15 bin arasından 100 civarı kişiye satmış. Net bilgi bu, sonradan türeyen bu uyducu tayfası bunun devamı niteliğinde benim için.
Ben kendim programcıyım ayrıca, net söylüyorum ispatta ederim, surfer kendi başına hiçbirşeye yaramaz, hiçbirşey veremez. Senin surfere data vermen lazım ki surfer bu verdiğin datayı matematiksel olarak işleyip grafiğe döksün. Aksini iddia eden varsa kusura bakmasın.

Ayrıca şu skalalara 5000 lira istiyorlarmış, eğer skalalar sorununuzu çözecekse hepsini isteyenle paylaşabilirim.

ersan

Admin
Wtrk usta dogru suyluyor hutame bence uckitatcilik yapiyor burfa ta cok ystalarin uydu progeamindan aberi yoken hutame bu programlan calusirdi tam kesin programina guvenebileydi .Wtrk ustanin demesi gibi programi 1000 tl ye satmazdi bol bir yer vyruk hayatini duzelurdi zamaninda bana da baya yer bakmisti huteme sandik dolu para var dedi yer acildi mineral cikti elimde peogram varken 2 kere teklif geldi 30 bin evro birde 20 bin evro tam programa guvene biledim ustalar bu paralari kacirmazdim deneme yerinde okadar cok sorun etmiyor program nokra atisi yapuyor ama arazide isler cook deyisiyor .

leono

Kullanıcı
ha birde şu mesele var,
masanın bir başında kendisi diğer ucunda yine kendisi :) (keyif)
sözüm ona milleti kekleme yöntemlerinden birine rastladım ben, olayı temsili anlatayım :)

adamsın vesselam adam, allah tuttuğunu altın etsin ne zamandır bende bunu arıyordum beni büyük bir dertten kurtardın,
yahut tam nokta atışı 60 cm sapma ya var ya yok dediğin yerde mezar çıktı ustam, birkaç parçada hediyesi var, allah ne muradın varsa versin :)
hatta daha hikayenin devamı da var ama neyse, mermerdeki yazıtlarmı dersin :)

herifler dersine çalışmış yahu,
işte bir araya gelipte istişare edip ney nasıl oluyor açıklayamıyoruz, üçkatcıların işini bozamıyoruz