yeni işaretler.... | Sayfa 5 | Define işaretleri ve anlamları

yeni işaretler....

TEVFiK

Vip Üye
Cevap: yeni işaretler....

burasını neden açmıyorsunuzki bariz ben burdayım diyor kaya mezarı....;)
S.a. Sayın Ustam yorumunuz için teşekkür ederim
ahhhhh birde bu yeri bir görebilseydim çok daha güzel olacaktı.:(
Saygılarımla;)

TEVFiK

Vip Üye

Ekran_Al_nt_s.jpg

Burada bir at'mı var yoksa banamı öyle geiyor.:confused:

Benim biraz hayal gücüm fazladır ama.:(koptum
Saygılarıma

Son düzenleme:

casa

Kullanıcı

bence orasını esgeçme güzel bir açılacak yer kardeşim...:))

TEVFiK

Vip Üye

bence orasını esgeçme güzel bir açılacak yer kardeşim...:))
S.a. Sayın Ustam Allah Razı Olsun İnşallah bu hafta sonu yağmur yağmazsa gideceğim ve tam bu taşın üstünde'de Mangalımı yakacağım.:confused:
İnşallah Allah'ım Nasip ederse İnşallah benim bu konum ile ilgilenen Siz ve Sizleri asla unutmayıp :( ziyaretinize geleceğim.allah c.c
Sevgi ve Saygılarımla.;)

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye

sevgili tevfik ustam,önünden boşluk aldığınız iki kayanın ,arka kısmında birde boşluk aldığınız yerin alt meyilli kısmında boşluk kontrolü yaptınızmı. gideceğinize göre ,bu iki kısmı yatay geçerseniz olaya netlik kazandırmış olacağını düşünüyorum. yoksa boşluk sadece önündeki dar kısımlamı sınırlı. burası olsun soldaki kayaların görüntüsü olsun küçük bir olayın göstergesi olmadığını düşünüyorum. kullanıcı dikkatli olmalı ve geniş düşünmeli.tespitte zorlanırsan,işçiliğinede cesaret edersen... son resimdeki mahzun duruşun beni üzdü.
umarım gönlüne göre neticelendirirsiniz. sağlıcakla.

TEVFiK

Vip Üye

sevgili tevfik ustam,önünden boşluk aldığınız iki kayanın ,arka kısmında birde boşluk aldığınız yerin alt meyilli kısmında boşluk kontrolü yaptınızmı. gideceğinize göre ,bu iki kısmı yatay geçerseniz olaya netlik kazandırmış olacağını düşünüyorum. yoksa boşluk sadece önündeki dar kısımlamı sınırlı. burası olsun soldaki kayaların görüntüsü olsun küçük bir olayın göstergesi olmadığını düşünüyorum. kullanıcı dikkatli olmalı ve geniş düşünmeli.tespitte zorlanırsan,işçiliğinede cesaret edersen... son resimdeki mahzun duruşun beni üzdü.
umarım gönlüne göre neticelendirirsiniz. sağlıcakla.
S.a. Sayın Ustam yorumunuz için çok teşekkür ederim
biz bu büyük kaya ile yerde bulunan kaya arasında 1 m.t.kare kadar boşluk tespit ettik
başka bir yerde boşluk alamadık.ben garip kaldığım için benim duruşum böyledir.:( ama Allah'tan ümidimi kesmiyorum.:(İnşallah önce Allah'ın izni ile sizlerin yorumlarınız ile bir yerlere gelebilirsem.bu dünyada mutlu kişi ben olacağım diyebilirim.
benim konumla ilgilenip yorumlarını esirgemeyen siz ve sizler'den Allah bir ömür boyu Razı olsun

Sevgi ve Saygılarımla.;)

TEVFiK

Vip Üye

sagdakı kucuk kayayın oldugu yere bakıor av ... soyle dusundum kovalanan hayvan yuvasına kacar dıe
S.a. Sayın fırat Ustam yorumunuz için ve benim bu konum ile bu kadar
uğraştığınız için Allah Razı Olsun der.ellerinize ve emeklerinize Sağlık derim Saygılar.;)

Son düzenleme: