Yılan Işareti | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Yılan Işareti

A21MEDLi

Vip Üye
burası karacadağa ait çok geniş bi alandır.buna siverekte dahildir.
arazi yapısına bakarsak sivereğe daha çok yakındır.

ASİAVCI

Kullanıcı
yılandaki iki boğum yandaki oymaları vermiştir

bu oymaların arası ölçülüp kuyruk tarafında oyma veye kayada kesik olan taşa bakılmalıdır

1. ve 2 oyma arası 3cm 2.ve 3. oyma arası 50cm 3. ve 4 okma arası 3cm yani 3*50*3*=56mtr *......... = sonuç kayada para

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
yılan varsa haç ok vede mezarlarda olur oyna sayısı 5 olmalı biri eksik

MAVRAN

Vip Üye
ASİAVCI USTAM işaretlediği sarı çizgilerin olduğu yerde zemin kontrol edilmeli. Yılanın baktığı yer.

KERİM40

k!R$EH!R
Kullanıcı
yılandaki iki boğum yandaki oymaları vermiştir

bu oymaların arası ölçülüp kuyruk tarafında oyma veye kayada kesik olan taşa bakılmalıdır

1. ve 2 oyma arası 3cm 2.ve 3. oyma arası 50cm 3. ve 4 okma arası 3cm yani 3*50*3*=56mtr *......... = sonuç kayada para
ustam sonucu 56 mtr demissiniz ve isaretli iki kaya arasini yerimiz demissiniz sonuc olarak ilk paylasimizda o 4 oymayi goremedigimden girisin on cephe oldugunu soylemistim lakin oymalar isin icine girdiginde iki sonuc cikar birincisi sizin hesabinizdaki gibi ya 56 mtr ileri der yahut yine sizin dedigiz gibi iki isaretli tasin ortasi der ha bu arada ikinci ihtimali demesi icin yilan isaretindeki iki bogum arasininda 5 cm olmasida gerekir bunuda belirtmek isterim benim cozumlemem bu sekldedir
Yalniz kafama takilan sizin cozumlemeniz hem oyma hesabinda 56 mtr bulup hemde yanibasini isaret etmenizdir simdi hocam sizin aciklamazi gore 56 mtr ilerimi yksa yanibasimi yanibasi ise neden 56 mtr saygilarimla

ASİAVCI

Kullanıcı
farkındaysanız coktandır sonuçları vede nasıl yol alınacağını vermiyorum ha ben böyle birimiyim kesinlikle hayır ama bazı konularda arkadaşlar paylaşım yapıyorlar diğer uyeler soruyor sır gıbı saklanıyor madem saklanacak neden bu sunumlar yapılıyor yani leyleğe bokun ilaçdemişler oda gitmiş gölün ortasına sıcmış mısalı burada kim bir bilgi paylaşıyorsa sonuna kadar göturmeli bir resim atıp yaptım sıfır tolarans sizde araştırın demek ne kadar doğru oda sizlerin taktiri
benimde cözumlerde aralara ...... **** lar koymam sadece bunlara atıf içindir yanlış olduğunu vurgulamak içindır

Üst Alt