Yılan Işareti | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları

Yılan Işareti

adrenalin68

Kullanıcı
Benim geçen sene bi yilan konum vardı aslında sitede ama bi çözüme kavuşturamamıştık konuyu. Buradan bi arkadaşım bana bi uyarıda bulunmuştu, senin konun farklı bir sitede daha var diye. Sırf nedir, neyin nesidir diye üye olup bakmıştim. Neyse mevzu aslında çok uzun ama o yılanın malzemesinin alınmadığını biliyorum. Gerçekten çözüme kavuşturulabilirse konuyu yeniden canlandirabilirim.

Kervan07

Vip Üye
yılan işaretlerinin yerini bulmak kolaydır..daha öncede dediğim gibi ne cubuk ne makina gerekir..önemli olan tecrübedir..yalnız yılanlı yerlerin parasını kolay alamazsınız..

tılsım+tuzak+ağır işcilik sizi karşılayabilir.

babahalit

Usta
Kullanıcı
ası,ustagerekli,acıklamayı,yapmıs,,yıianlarin,varra,,ve,ınc,hesapları,var,usta,anları,acıklarmısın,yoksa,
ben,acıklayımmı,,,,guzel,bılgıyı,almıssın,sanırım,ermenıye,pro,foserimi,,buldun,kaynak,saglam,bırakma,,ö,kısıyı,,bılgıler,ın,sıte,ıcınde,onemli,,varol,

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
Bence de, bence de.
bu hesab sana uymaz. ancak kendini yorarsın.
çözümleri,yapılışlarındaki detaylarda gizlidir. malzemeleri bir kaç noktayı kapsar. bazıları çok kolaydır,ayni zaman da çil çil dir. mahzenini açmaya ise yürek ister.

adrenalin68

Kullanıcı
bu hesab sana uymaz. ancak kendini yorarsın.
çözümleri,yapılışlarındaki detaylarda gizlidir. malzemeleri bir kaç noktayı kapsar. bazıları çok kolaydır,ayni zaman da çil çil dir. mahzenini açmaya ise yürek ister.
Bize bu zamana kadar ne uydu ki şimdi bu uysun abi...

Üst Alt