Altına En Yakın Maden Hangisidir

wolf_52

Kullanıcı
civanın toprağın altına inmesi ve geri çıkması. kendini tamalama zamnından bahsetmiş bu bölümde...anladım şu kırmızı civa işn kısa özeti... .. bu gün ise hala dünyanın 2 yeinde bu işlem süryor brisi 51 ci üsst nevada çölü.... 2 cisi rusya sibirya.. ortak özelikleri ise dünyanın en çok yıldırım düşen nokdasındadır bu 2 üsst.. kırmızı civanın ana vatanıdır bu 2 yer... sağlık nokdasına dikat çekmiş... aklıma hemen şu geldi... 1gr..kırmızı civanın içinde 6 tane... gençlik geni olduğu rivayetini vardır... tek bir gen demk bir aşı demekdir... 40 yada 50 yaş üstü insanlara vurluyor...vucut direnci 25 yaşındaki bir insanın direncine eşit olyor 20 senne boyunca.... tabi beli bir kırterleri vardır illaki.. bu aşının teki tek kulanımlık doz 1.5 millyon dolar.. olduğu gen e rivayet arsında.. bu aşıyı türkyede bana gelen duymlar içinde 15 kişde..kulanıldığı rivayeti var... siyasetçi çoğu... isim vermyeceğim... sağlık nokdasında aklıma gelen bu.... diyer bir öenmli nokda ise... kırmızı civanın .. sıcak ve soğuk olan 2 çeşidi... tehlikeli olanı kırmızıdır...seri numarası vardır... dünya atom enerji. ve nükleğer.. birliğne kayıtlıdır ... bu ürünler... il egal bir biçmde yaklanırsa.. vatna ihnetden yargılanmya kadar gider.... çünki bu sıcak kırmızı civa nükleğer başlıklı füzelerin ateşleme fünyelerinde kulanılıyor rivayeti var... bu yazdıklarımın ne kadarı doğdu... bilemem doğrusunu allah bilrr... kulakdan dolma bilgi bunlarr.. saygılarr....

ASİAVCI

Kullanıcı

wolf_52

Kullanıcı
emeğine sağlık..ustadd..altına en yakın kurşunmuş...hımm benim anladığım bu.. 2 ci önemli husus..felsefe taşı...adına da film çekildi... bir çok gizli örgüt bu taşın var olduğnu düşnüyorlar... tapınak şövalyeleri, bu nun ğeşinde aynı şekilde hiristyan camiyası ise kutsal kase olrak geçer.. bu felsefe taşı...aysofyanın altındaki bilnmeyen gizli hazinnin iiçinde olduğu bir görüş de hala var ve inanlarda var.... konu güzel devam ediyorr teşk ustam...

ersan

Admin
ustam almanyadan gelen kaiteli civa var elimde 5 sendir çam şişede saklıyorum... normal bildiğmiz gümüş piyasda bulunan cins.. ama alman malı olduğu için daha kaliteli olduğnu düşnyorum... bazen düşnyorum civa buharı elde edip.. bir vanusa toplaycağım direk.ve bunda 6 lık bakır fıren rekorundan yapma çubuğa ponpalayacağım... sağ daki çubuğa soldakine ise gitmesini istmediğim madeleri ekleyceğim betonitde buna dahil... çubukçu ustlarıma duyrulur fikirleri almak isterim.... bu konuda ve sen ne düşnürsun ustaa... bu fikrimee...???
ustam jivali sistem cubuk cok duyarli oluyor er metale karsi cok seneden beri kulaniyorum
buyle cubuk ama olabilirse bakir boru icine koyma benim gibi ayri bir ampulden,,+,,ver ve cubuklarda elektrik olsun 6-9 volt kadar .
ama baska bir is varki jiva altin sinyalini delemiyor bilesin .
altin sinyalini delemiyor derken ustam eyer bir culmek altin var ve hic bir yerden hava almiyor uyle culmekleri gurmez bilesin.

wolf_52

Kullanıcı
ustam jivali sistem cubuk cok duyarli oluyor er metale karsi cok seneden beri kulaniyorum
buyle cubuk ama olabilirse bakir boru icine koyma benim gibi ayri bir ampulden,,+,,ver ve cubuklarda elektrik olsun 6-9 volt kadar .
ama baska bir is varki jiva altin sinyalini delemiyor bilesin .
altin sinyalini delemiyor derken ustam eyer bir culmek altin var ve hic bir yerden hava almiyor uyle culmekleri gurmez bilesin.
eyvallah ersan ustam... pekii civa mikdarı ne kadar olmalı... ve her 2 çubuğada koymak zorundamıyızz... civa harici başka ne koymalıyızz... sol çubukda ne olmalı.. sağ çunukda ne olmalı... bunları yazarsan bende ve bilmeyen üylerimzde bilgilenmiş olur ustam...