Arazideki Dikkat Çeken Taş Birikintileri? | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları

Arazideki Dikkat Çeken Taş Birikintileri?

smhylmz88

Kullanıcı
semih kardeşim bazı ibareleri çıkarttım. lütfen biraz dikkat edelim.
konuya gelince,
çubuk kullanmana sevindim. ilerki zaman içinde belli bir tecrübeye ulaşırsın inşaallah.
hatırlarsan,oda tipi olma ihtimali var demiştim.
madem boşluk alıyorsun,
önce dört tarafını belirle ,çapı ortaya çıksın. sonra boşluğun dışından boşluğa 50-60 cm bir açıklıkla dört tarafından geç. eğer oda türü bir yer olduğu zaman, bir tarafta ,yaklaşık 100 cm ,büyük bir adım genişliğinde tünele rastlarsın. tünel genellikle alanın düşük kısmında olur ve aşağı doğrudur. yığmaya değilde düşük kısma doğru tünelin üzerinden giderek başladığı noktayı bulabilirsin. boşluğun bittiği nokta tünel başlangıcıdır.
sonra ,tünelin derinliğini alman gerekir. ezbere ne kadar inileceğini odaya dönüşün metre cinsinden derinliğini belirlemeden,odaya dönüş yakalanmaz. çok belirsiz yapılmıştır.
son olarakta,bakır çubukların ,sağ eline bir altın veya gümüş alarak temas ettir. öyle bak.
elde altın olunca bakırlar boşluğu vermez. eğer içerde metal varsa direk ona döner.
tavsiyelerim bunlardır. başka bir hesap ,bağdatı da geçer....selametle.
arge bölümünde derinlik alma ve bakırlarla maden tespiti konu olarak ayrı olarak mevcut. dilersen bir izleyiver.
sürçü lisan ettiysem affola hocam, yardımlarınız için teşekkür ederim..

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
sürçü lisan ettiysem affola hocam, yardımlarınız için teşekkür ederim..
estağfirullah kardeşim. bize göre değil.sana sıkıntı verebilecek bazı ibareleri kast etmiştim.
konuları başka gözlerinde takip edebileceği düşüncesiyle dikkat etmeniz açısından ,dikkatini çekmeye çalışmıştım.
yoksa senin ne kadar saygılı ve efendi bir kişi
liğe sahip olduğunu yorumlarından anlıyoruz. gönlünü ferah tutmanı istiyorum.

smhylmz88

Kullanıcı
estağfirullah kardeşim. bize göre değil.sana sıkıntı verebilecek bazı ibareleri kast etmiştim.
konuları başka gözlerinde takip edebileceği düşüncesiyle dikkat etmeniz açısından ,dikkatini çekmeye çalışmıştım.
yoksa senin ne kadar saygılı ve efendi bir kişi
liğe sahip olduğunu yorumlarından anlıyoruz. gönlünü ferah tutmanı istiyorum.
Allah razı olsun hocam böle dusunmeniz beni mutlu etti.. uyariniz icinde tşk ediyorum..

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
ALLAH sendende razı olsun SEMİH KARDEŞİM. BİZİM MİSYONUMUZ ,sadece bilgi vermek değil. ayni zamanda üyelerimizi,her hangi bir olumsuz duruma düşmekten korumaktır.
aramıza katılalı az bir zaman olmasına rağmen ,seni gönlümü
ze aldık. efendiliğin takdire şayan. sitenin geçmişini bilemezsin. ben üyelerimizin ,maddi kayıbı olmasın diye ,sahte satıcılarla nasıl mücadele etmişimdir eskiler bilir.
bütün üyelerimiz bizim için kardeşimiz mesabesindedir. bir kardeş nasıl gerektiğinde korunmaya alınırsa bizde bu düşünceden ayrılmadan çalışırız. bilmeyene de söyleyecek sözümüz olmaz.
hayırlı bayramlar semih kardeşim. ALLAH a emanet ol.

smhylmz88

Kullanıcı
ALLAH sendende razı olsun SEMİH KARDEŞİM. BİZİM MİSYONUMUZ ,sadece bilgi vermek değil. ayni zamanda üyelerimizi,her hangi bir olumsuz duruma düşmekten korumaktır.
aramıza katılalı az bir zaman olmasına rağmen ,seni gönlümü
ze aldık. efendiliğin takdire şayan. sitenin geçmişini bilemezsin. ben üyelerimizin ,maddi kayıbı olmasın diye ,sahte satıcılarla nasıl mücadele etmişimdir eskiler bilir.
bütün üyelerimiz bizim için kardeşimiz mesabesindedir. bir kardeş nasıl gerektiğinde korunmaya alınırsa bizde bu düşünceden ayrılmadan çalışırız. bilmeyene de söyleyecek sözümüz olmaz.
hayırlı bayramlar semih kardeşim. ALLAH a emanet ol.
Hayırlı bayramlar abicim, ve diğer üyelerinde bayramlarının hayırlara vesile olmasını temenni ederim..
Aranızda olmaktan mutluluk duyuyorum, eksik olmayın..

smhylmz88

Kullanıcı
Son durum bu şekilde, kayanın sağ alt köşesinde 2 adet ,içine baş parmak ucu girecek genişlikte oymaya rastlandı..

yoksul

Kullanıcı
Bu kayalar hiç normal görülmüyor eğer küp ise ufak makinayla bak doluysa fazla yaklaşmadan sakın solumadan kır onları bir avuç da bana yollarsan sevinirim borcum var parasızlıktan bir yere gidemiyorum borcum olsun ALLAH gönlüne göre versin

smhylmz88

Kullanıcı
@yoksul hocam ciddimisiniz söylediklerinizde :) saolasın Allah cümlemizin gönlüne göre versin.. bişey çıkarsa ne demek paylaşmayı severim ben başım üstüne

yoksul

Kullanıcı
sence normal kayaya benziyormu ? bence benzemiyor ve siyah yuvarlak olan yerler küpün ağız kısmı olmalı --aklımdayken söyleyeyim kolay kırılmaz zaten kayaya benzetmek için bayağı bi horasan kaplamışlar ama10 kg lık balyoz iş yapar kuvvetli birinin elinde--zaten makina görür boşa emek vermezsin ama sen yine de balyozunu götür yanında

smhylmz88

Kullanıcı
@yoksul valla şuan siz söyleyince şüphelendim eğer dediğiniz gibi bişeyse çok güzel bi işçilik gerçek kaya gibi :) ama hakkınız var siyah yuvarlak kısımları var, saol abi ilk fırsatta yoklayıp gelişmeyi burdan yazarım Allaha emanet..

Üst Alt