Arazideki Dikkat Çeken Taş Birikintileri? | Sayfa 5 | Define işaretleri ve anlamları

Arazideki Dikkat Çeken Taş Birikintileri?

yoksul

Kullanıcı
yerin kulağı var elini çabuk tut makinan yoksa makin da yollarım ama tek vuruş yeter neyse hahin çıkar falin

smhylmz88

Kullanıcı
yarın bir bakayımda abi dediğin gibi bişeyse canın sağolsun kendi ellerimle getiririm sana :) @yoksul

yoksul

Kullanıcı
yakışır sana İNŞALLAH doğrudur kendim için istiyorsam namerdim yeterki çıksın -ayrıca eğer doğru tespitse göz yanılgısı değil se - değlgibi-başkada olabilir -kazdığın yerlere gelince çukur olan belki ama deim bana sorarsan doğal kaya ama yinede biraz sitres atma amaçlı çalışıp taşı çıkarabilirsin yanında dut veya incir fidanı götür oraya dik kurtlar kuşlar sana dua etsin bir dikili fidanın olsun-Aklıma bir kıssa geldi alimlerden bir ömrünü talebe yetiştirmekle geçirmiş birgün acaba benim kazancım ne oldu ölünce gideceğim yer neresi diye du etmeye başlamış bir gece kendini mizanın başında sırada bulmuş mizanın başındaki meleklerin yanında birmiktar ekmek kırıntıları varmış günahları sevapları tartıyıorlarmış az sevaptan eksiği olanlara bir miktar kefesine koyup sevabını ağır getirip cennete koyuyorlarmış sıra bizimkine gelince kefesi eşit kalıyor kendikendine az bir miktar koysalar kurtarırım diye hesap ederken melekler koymuyor neden bana vermediniz oysa herkese fazla fazla verdiniz ufacık bir miktar bana da verseniz ben de kurtarsam cennete gitsem diye söyleyince melekler biz kendimizden bir şey vermiyoruz onlar ekin ektiler ekinlerinin bir kısmı dereye denize gitti bir kısmını krtlar kuşlar yedi biz onların yerie burada verdik sen birşey ekip dikmedin ki sana verecek birşey olsun ,,adamcağız kanter içinde uyanıyor hemen kazmayı küreği baltayı alıp dağ başında tarla açıp ekiyor ve şimdi bu ürünleri kim yerse yesin diyor Vesselam

yoksul

Kullanıcı
semih kayboldu bana da gelmedi!!!! son durumu ne oldu açaba --semiiiih nerelerdesin kardeş merak ediyorum

smhylmz88

Kullanıcı
merhaba abi :) @yoksul
Fotoğrafta şüphelendiğimiz işaretler yosun gibi bir yapıymış, arazideki diğer taşlarda da görülüyor :) garanti olsun diye kırdım bir iki tanesini ama kaya parçacıklarından başka bişey geçmedi elime :) sağlık olsun abicim

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
semih kardeşim neden tavsiyelerimize uymuyor,boşluk tespiti yapmıyor ya da yapan ehil birinden yardım almaya çalışmıyorsun? bu tür çabayla bir yere varamazsınnnn.

smhylmz88

Kullanıcı
semih kardeşim neden tavsiyelerimize uymuyor,boşluk tespiti yapmıyor ya da yapan ehil birinden yardım almaya çalışmıyorsun? bu tür çabayla bir yere varamazsınnnn.
merhaba @ikizceli ustam hayırlı akşamlar, o başka bir konuydu bizim @yoksul abi bişeylerden şüphelenmiştide onu yerine getirdim :) yoksa boşluk tespiti ve şişleme yöntemiyle ayrıca arkeolog bir abimin yardımlarıyla hareket ediyorum, sıkıntı yok :)

yoksul

Kullanıcı
merhaba abi :) @yoksul
Fotoğrafta şüphelendiğimiz işaretler yosun gibi bir yapıymış, arazideki diğer taşlarda da görülüyor :) garanti olsun diye kırdım bir iki tanesini ama kaya parçacıklarından başka bişey geçmedi elime :) sağlık olsun abicim
ne diyeyim sağlık olsun acaba diye bayağı bir umutlanmıştım şahsen hayırlısı olsun bunda da vardır bir hayır

Yörük2006

Kullanıcı
üstat azmini benim ilk başladığım günlere benzettim ikizceli abim ve diğer ustalarım sağ olsun herşeyden önce çubuk kullanmayı öğrettiler önce çubuk sonra icrat attığın resimler sağlam yerler allah hayırlısını versin en başta . birde merak ettiğim nokta okadar taş yıgma var bakmadınmı taşların içinde veya 50 cm gibi altında küp kırıgı vs. varmı

smhylmz88

Kullanıcı
üstat azmini benim ilk başladığım günlere benzettim ikizceli abim ve diğer ustalarım sağ olsun herşeyden önce çubuk kullanmayı öğrettiler önce çubuk sonra icrat attığın resimler sağlam yerler allah hayırlısını versin en başta . birde merak ettiğim nokta okadar taş yıgma var bakmadınmı taşların içinde veya 50 cm gibi altında küp kırıgı vs. varmı
Hocam merhaba, temennin için teşekkür ederim öncelikle..
Allah cümlemize hayırlısını versin..
Ben böyle böyle deneyim kazanılıyor, deneye yanıla.. Mesela küp kırıklarının bir işaret olduğunu bilmiyordum öğrenmiş oldum.Şuan çubuk kullanmayı öğreniyorum bolca pratik yapıyorum.. Allah gönlümüzden geçeni hakkımızda hayırlı eylesin..

Üst Alt