Balta Resmi Var Neresine Bakmalıyım | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Balta Resmi Var Neresine Bakmalıyım

ersan

Vip Üye
ersan ustam o tuzak hakkında biraz daha bilgi verebilirmisin çok merak ettim teşekkürler.konu sahibine de başarılar dilerim.
ustam sindik sen hanimisin defineci hanimlarlan da ciktiklarim var kocalarindan 3 kat ta bilgilerei var ve okadar da cok kaziyorlar tam benim komsum hanimi ve kocasi ikisi de sade defineciliklen geciniyor

KANAS_USTA

Vip Üye
kardeş işaretin doğru ama çevre anlatımın sıfırında altında
burası engin ve geniş, eskiden üzüm bağlarının olduğu bir yer olup tüm bölgeyi gören hakim alan.
burada olmazsa olmazlar; kaynak su(çeşme-kayadan yahut topraktan sızan su), toplama taşlar, taş duvarlarla çevrili yer, yuvarlak bir tümsek, muska taş, çökük bir yer ile kıvrılarak aşağı doğru inen bir yol...vs
bulman gereken MAHZEN e ait GİRİŞ.
bu giriş işaretin uzağında müjdesi suyun orda

esrarengiz2828

Kullanıcı
tam tahminin doğrudur kanas ustam saydıklarının hepsi mevcut bölgede vardır ayrıntılı resimleri en kısa zamanda yere gittimi yüklicem geçen seneki resim bu kar oldugu için gidemiyorum şu an

disikedi

Crazy Cat Lady
Kullanıcı
ustam sindik sen hanimisin defineci hanimlarlan da ciktiklarim var kocalarindan 3 kat ta bilgilerei var ve okadar da cok kaziyorlar tam benim komsum hanimi ve kocasi ikisi de sade defineciliklen geciniyor
Ustam ben daha yolun başındayım. Siz kıymetli ustalarımdan en ufak birşey öğrenmek benim için paha biçilmez.bu işe nekadar çok gönül verdiğimi anlatamam ustam. Okuyarak araştırarak öğrenmek için çabalıyorum. Siz iyiki varsınız yedi düvel gezsem göremeyeceğim şeyler öğreniyorum sayenizde.ustam aksi gibi benim eşim de hiç meraklı değil bu işe benim zorumla ilgilenir o derece :) definecilikten geçinmek dursun ustam ömür boyu sana beş kuruş yok deseler yine bu işle uğraşırım. Bu uğraşdan kendimi alamıyorum. Tek derdim vakitsizlikden yer gezemiyorum kahrımdan ölücem :) sağol ustam. Sağ ve selametle kal. Konu sahibinden de özür dilerim konuyu böldüm. Tüm ustalarıma yürekden saygılar.

esrarengiz2828

Kullanıcı
ersan ustam bu iş bi hobi değil bence insan geçmişten bişeyler buldumu geçmişe gidiyor bence insanı bağlamasıda bundan :)artı işaretlerle uğraşmak artı ben bu işi n içine bilmeyen giren hayretler içinde kalır ve bağlanır geçmişe gittikçe saygılar selamlar hepinize bu iş bağlanmak demektir benim için

celal kılınç

Kullanıcı
orjinal ermeni isareti sayilir ve cok yuklu miktar paradan baseder ve cok ta derinde olur ve durdurdurlmayan tuzak olur.
,,,durgudulmayan tuzak,,,,demek bakteri tuza bundan kurtulan yok ta sindiye kadar ustam .
ERSAN USTA BİR KONU HAKKINDA SANA DANISMAM GEREKİYOR

Forum kuralları gereği büyük harf kullanmak, bagirmak gibi anlamlara gelebilecegi için yasaktır. Göz rahatsızlığı olanlar bunu belirtmeleri gerekir.
İyi forumlar
KOMANA

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt