Balta Resmi Var Neresine Bakmalıyım | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları

Balta Resmi Var Neresine Bakmalıyım

esrarengiz2828

Kullanıcı
balta kesiği şeklinde yontulmuş kaya bloğunu bul. (alternatif olarak küçük çarpı, haç) (ama 3-4 cm kadar küçük olucak)
yorumların içinde en çok harbici ustamın yorumu kafama yattı mantıklı düşünmek gerekirse tuzak olduğuna ihtimal bilevermiyorum işaret illaki yakında bi yere götürecektir beni saygılar ustalarıma

esrarengiz2828

Kullanıcı
ustam gitcem ama daha gitmeden arkadaş geldi 30 m 50m uzağında bide vazo resmi görmüşler kar olmasa hemen gitcem resimlerive ölçüleri atarım gittimi

DeryaKaptan

Kullanıcı
BEN,ORDUDA,DUYMUSTUM,,ERMENI,ARAMISTI,BALTAYI,,ISARETIN,,AGIZ,KISMINDAN,OLCEREK,TAM,100,MILERSINDE,TOPLU,KAYALIK,OLACAK,,2KAYA,ARASINDA,DAR,GECIT,OLACAK,DEMIS,DEDIGI,BULUNDU,AMMA,ERMENI,DAHA,SONRA,GELIRIM,DEDI,AMMA,GELMEDI,,BILGINIZE

Forum kuralları gereği büyük harf kullanmak, bagirmak gibi anlamlara gelebilecegi için yasaktır. Göz rahatsızlığı olanlar bunu belirtmeleri gerekir
KOMANA

Moderatör tarafında düzenlendi:

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
değerli arkadaşlarım yeni üyelersiniz. sanırım forum kurallarını okumamışsınız.
mazereti olmayan arkadaşlarımız küçük tip yazı kullanmaları gerekir ve kuralımızdan biridir.
lütfen riayet edelim. anlayışla karşılayacağınızı umuyorum. yeni katılan arkadaşlarımıza da bu vesile ile hoş geldiniz demek istiyorum.

DeryaKaptan

Kullanıcı
ustadım,gozumden,rahatsızım,,ılac,kullanıyorum,,onun,icınbuyuk,yazı,kullanıyorum,,saygıl,vesevgı,ıle,hos,bulduk
@DeryaKaptan nickli üyemiz göz rahatsızlığı olduğunu belirtmiş
Bu mazeret dolayısıyla büyük harflerle yazmasında herhangi bir sakınca bulunmamaktadır
Kendisine Allah tan şifalar dileriz
KOMANA

celal kılınç

Kullanıcı
ustam konuyu buraya siteye pindir
konu içersine başka konular açmayalım veya bölecek bu tür talepler yapmayalım.
onlarca çeşit çubuk cinsi var, bir o kadar da ustalarımızın yapılış tarifleri ,arazideki deneyimlerini paylaştığı konularımız mevcut.
boşluk ve su bulma konusu bunun için hazırlanmış. girersin o bölüme, merak ettiğin cevabı bulamazsan,kendin konu açarsın.
veya da ustaların ilgili konularına yazabilirsiniz. yoldan geçiyor gibi selam bile vermeden ,gördüğün ilk dükkandan dondurma istemek gibi bir durum doğuyor.
celal kardeşim,sanırım anlatabilmişimdir. sitenin işleyiş düzenine lütfen riayet edelim.

Aliorhan

Kullanıcı
arkadaşların tavsiyeleri doğrultusunda uğraş umarım çözersin çözemezsen şayet sapın uzunluğunu ölç devamını yazarım ama işin daha yeni başlıyor aceleci olma o parayı almak herkese nasip olmaz emek ister bilgi ister tecrübe ister bol şanslar...

Üst Alt