Çekim Görüntüsü | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Çekim Görüntüsü

Sado6161

Kullanıcı
Aynen öle oluyor tevfik abi kısmet lakin takıldımda sorum dedim acaba mal görüntüsümü yoksa başka bişiymi ustalarda kararsız galiba

Sent from my iPhone using Tapatalk

MAVRAN

Vip Üye
Arkadaşlar henüz şu göründü işini çözemedim ancak bu evlerde emaneti bu gibi yerlerde ararken şömine ( ocak) önünde ve ocağın alt kısmında bulunan sahanın. Ocağın önünde yerde örülmüş taşlar dan bitanesi hafif sallanır bu taş kanca demirlerle diğer taşlara bağlıdır. Bir burada olur. Diğer yer ocağın içinde yan bölümlerde bulunan cep raflarda hareket eden taşlar aranır. Bu iki yeri kontrol etmenizi öneririm.

Sado6161

Kullanıcı
Tşk mavran ustam

TEVFiK

Vip Üye
Arkadaşlar henüz şu göründü işini çözemedim ancak bu evlerde emaneti bu gibi yerlerde ararken şömine ( ocak) önünde ve ocağın alt kısmında bulunan sahanın. Ocağın önünde yerde örülmüş taşlar dan bitanesi hafif sallanır bu taş kanca demirlerle diğer taşlara bağlıdır. Bir burada olur. Diğer yer ocağın içinde yan bölümlerde bulunan cep raflarda hareket eden taşlar aranır. Bu iki yeri kontrol etmenizi öneririm.
S.a. bakın bunu ben akıl edemedim benim bildiğim bir evdede teneke dolusu saklanan altınları gittiğim halde bulamadım ve geri geldim

MAVRAN

Vip Üye
Belki taşı kaldirirsıniz ve biraz moloz toprak ve kömür olan bir katman önünüze çıkar sakin ola burda bırakmayın. Mutlaka ilerleyin inşellah sonuç sizin için hayırlı olacaktır.

TEVFiK

Vip Üye
Belki taşı kaldirirsıniz ve biraz moloz toprak ve kömür olan bir katman önünüze çıkar sakin ola burda bırakmayın. Mutlaka ilerleyin inşellah sonuç sizin için hayırlı olacaktır.
çok teşekkür ederim yanlız bir daha gidebilirmiyim bilmiyorum (ağla) arkadaşımın dedesinin babası gizlemiş ve hatta üstünede dedesi ilave etmiş ve o zamandan bu zamana kimsenin bulamadığı söylenmekte.

Sado6161

Kullanıcı
Mavran ustam bu benim gittiğim yerde belkide kırk elli tane böle ev var yıkılmış sağlam bunların ellisini kontrol etsem demek bişiy rastlar herhalde

Üst Alt