Çekim Görüntüsü | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Çekim Görüntüsü

MAVRAN

Vip Üye
çok teşekkür ederim yanlız bir daha gidebilirmiyim bilmiyorum (ağla) arkadaşımın dedesinin babası gizlemiş ve hatta üstünede dedesi ilave etmiş ve o zamandan bu zamana kimsenin bulamadığı söylenmekte.
TEVFİK ABİ yanlış anlama ama bu konuda sana yardimci olmak için elimden geleni yaparım, yakında isen yanına bile gelirim.
sonuçta sadece dua beklerim.

TEVFiK

Vip Üye
TEVFİK ABİ yanlış anlama ama bu konuda sana yardimci olmak için elimden geleni yaparım, yakında isen yanına bile gelirim.
sonuçta sadece dua beklerim.
Vallahide çokta Mutlu Olurum Sayın Ustam Özelinize haberdar ederim gerçi sizide hasta,hasta uğraştırmaktanda çekinirim haber vereceğim görüşürüz.

TEVFiK

Vip Üye
ustam 1 teneke osmanli skesi 22 ayarsa eyer 370 kilo geliyor baya yuklu miktar bir paradan basediliyor burda isalah abi senin kismetin olur.
(ağla) S.a. Sayın ustam Nerdeeeeee..bendeki O şans (ağla) 22 ayarmı 24 ayarmı bilemiyeceğim :eek: söylenilen kadarın içinde tek 1 tanesi elime geçse olmayan dişimi kıracağım :D

esrarengiz2828

Kullanıcı
Ustam evin icinde 1.20 derinlikte biraz zor derim amma gorunen oki evin dibine baya hafiyat inmis evin icindeki paralari kasa gibi koyacaklari icin bu kadar derin olacagini sanmam gordugum bi kac yer var direk tahta cekmeceli vede mekanizmali ustam dondurebilir vede eski bacalada farkli taslrda cekmece daha cok yerlerde bizzat kendim alan arkadasi da taniyorum konustum ne aldigini bilem biliyorum simdilik bu kadar yalniz dedektorde gpr de calismayla orenilecek vede cozulecek bi makina bunuda dikkate al derim ustam demekki birini firin olarak yapmadilar baca olmadigina gore saygilar ustalarim ev icleri cok gizemi barindirir anlatmakla bitmez

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cantar

Kullanıcı
kıymetli metalde benim bildiğim yeşil den sarıya sarıdan turuncu ya turuncudan kırmızıya (metalde)kırmızı renklerde sinyal alınır diye biliyorum..

Üst Alt