Çekim Görüntüsü | Sayfa 5 | Define işaretleri ve anlamları

Çekim Görüntüsü

esrarengiz2828

Kullanıcı
zirve ustam gayet güzel bi açıklaman olmuş bu işin gereğini yapan vede bu işin erbebı olan ustaları biraz zor kandırırlar ama bu işe yeni başlamış bi arkadaşı çok net kandıra bilirler bu saygısızlar ama çok güzel bi bilgi sunmuşsunuz başına geçebilecek olanları şimdiden uyarmışsınız inşallah bu yazıyı okuyanlar tecrübelenir bu dolandırıcıların tuzana düşmez bu dolandırıcıların sadece senin bildiğin tekniği daha nekadar oyunları var şerfsizlerin bunların oyununu(Allah1 c.c) onlara geri döndürür inşallah

ZİRVE

Kullanıcı
zirve ustam gayet güzel bi açıklaman olmuş bu işin gereğini yapan vede bu işin erbebı olan ustaları biraz zor kandırırlar ama bu işe yeni başlamış bi arkadaşı çok net kandıra bilirler bu saygısızlar ama çok güzel bi bilgi sunmuşsunuz başına geçebilecek olanları şimdiden uyarmışsınız inşallah bu yazıyı okuyanlar tecrübelenir bu dolandırıcıların tuzana düşmez bu dolandırıcıların sadece senin bildiğin tekniği daha nekadar oyunları var şerfsizlerin bunların oyununu(Allah1 c.c) onlara geri döndürür inşallah
inşallah.rabbim büyük.ama yinede uyanık olacağız.görüntüymüş;ne görüntüsü beee.adam adam gibi adamsa zaten para almazz.şayet varsa zaten mala ortak.ee bide malı zaten o pazarlayacak.ordanda ayrıca pay alacak.yetmez mi.işte bi işte paravarsa üç kağıt vaaaaarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.hırsız vaarrrrrrrrr.adam cebine koymuş eskiden zencirli saatler gibi bi alet.yanında bi de yamak.eline bi metal parça veriyor git diyor bunu şüphelendiğin yere değdir.ben bırak deyince bırak.alt alta rakamlar yazıyor.topluyor çıkarıyor .ooo diyor burda çok mal var.bende kenarda adamı takip ediyorum.sırf filifot.yer sahibi zavallım garip inanıyor.yav diyor daha sonra tam uyduya bağlanıp daha sonra tekrar bakalım diyor.net olsun.eeee yalnız bizim uydu ücretimiz yatmadı 2.500 tl adamlara gönderip uyduyu açtırmamız gerekiyor.senin acelen varsa ben bi banka hesap n umarası vereyim oraya yatır sen,yarın hemen senin yerini net leştiririz.yoksa ben gidecem.bidaha ne zaman gelirim bilemem.gelememdeeee. işte adam tuzağa böyle düşüyor.öncebinden çıkardığı yuvarlak saat gibi bi alet.uyduya bağlanıyormuşşş. falan filan.hikayeee.adamı size tarif edeyimde kazıklanmayın.uzun boylu az sarışın.zayıf.adıda eskiden ilk çıkan bi arabamız vardıya 124 müydü neydi o arabanın ismini hatırlayamadım. ooo işte.yanındada yaveri var ayakçısı haaaa her bölgede yaveri farklı bu yaverde o bölgenin adamı. güven için tanınmış birini kullanıyor.b u bölgedeki adamıda çok dürüst geçinen namaz niyaz kılan biri.adı n.......n.

yoksul

Kullanıcı
zirve kardeşim bu 124 biraz kamburca ve yaşlıca mı

Sado6161

Kullanıcı
Memlekette sahtekar çok var

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sado6161

Kullanıcı
Doğru doğru doğruda gğzel ustam önemli olan öle şnsanlara şhdiyac duymamak kendimi çokda uyanık sanmıyorum öleyim zaten [emoji3]öle mevzularda para birinin ağzından çıkarsa tek yapacağım şey acarım ağzımı yumarım gözümü.öle çok insanlar denk düştü ama para yerine aldılar üçün birini

TEVFiK

Vip Üye
Doğru doğru doğruda gğzel ustam önemli olan öle şnsanlara şhdiyac duymamak kendimi çokda uyanık sanmıyorum öleyim zaten [emoji3]öle mevzularda para birinin ağzından çıkarsa tek yapacağım şey acarım ağzımı yumarım gözümü.öle çok insanlar denk düştü ama para yerine aldılar üçün birini

geçen sene isim vermiyeyim şehirde vermiyeyim bir bayan bir kişiye 15.000 dolara yer bakmış ama bu bayanda baya varlıklıymış her neyse bayan 6 tane bizim arkadaşlardan adam ayarlamış tek kişinin yövmiyesi ise 60 lira ,yemek firmadan,gelip gitme firmadan.bu orada çalışan büyük aletin 15 günlük çalışması ( saat ile ) firmadan bayan bu kadar milyarları vermiş yazık ne bilsin araziyi bile satın almayı düşünmüş sonuç.!!!!..hüsran.arkadaşlarımın bana anlattıkları bu hüsranlık için100 mil para sarfetmiş :(

Sado6161

Kullanıcı
O neki tevfik abi adamlar gelip sahte malı gömmüşler sonradan tekrar gelip ordan kandıracakları adamı bulup birlikte kazıyıp öıkarmışlar adama mallar sende dursun bize para bulda vatikandan alıcı papzı alıp gelelim adamı üçyüz milyar dolandırmışlar adam bakmış küp bende duruyor acmış kesenin ağzını gerçi Allah bişiylerinbiyersen çıkarır parayı kaptıran adamda her gün güzelim çamları kesip erzuruma satıyor..bi yerden çıkacak demekki

TEVFiK

Vip Üye
O neki tevfik abi adamlar gelip sahte malı gömmüşler sonradan tekrar gelip ordan kandıracakları adamı bulup birlikte kazıyıp öıkarmışlar adama mallar sende dursun bize para bulda vatikandan alıcı papzı alıp gelelim adamı üçyüz milyar dolandırmışlar adam bakmış küp bende duruyor acmış kesenin ağzını gerçi Allah bişiylerinbiyersen çıkarır parayı kaptıran adamda her gün güzelim çamları kesip erzuruma satıyor..bi yerden çıkacak demekki
Yazıktır, Günahtır Nasıl yapabiliyorlar böyle vallahi böyle duyduğum zaman İnanın çok üzülüyorum.

Sado6161

Kullanıcı
Abi yaa ben istesem bana beş kuruş vermezler ama bir hayalin peşine dünyaları veriyor millet hadi sahtekar sahtekar be müsliman Allah sana akıl fikir vermiş nasıl bukadr akılsız olabilirler.Allah hepimize akıl fikir versin

TEVFiK

Vip Üye
Abi yaa ben istesem bana beş kuruş vermezler ama bir hayalin peşine dünyaları veriyor millet hadi sahtekar sahtekar be müsliman Allah sana akıl fikir vermiş nasıl bukadr akılsız olabilirler.Allah hepimize akıl fikir versin

Evet çok doğru Allah akıl fikir versin İnşallah çok zor bir durum :(

Üst Alt