Çekim Görüntüsü | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları

Çekim Görüntüsü

Sado6161

Kullanıcı
Cantar ustam nedemek istedin aradığım şeymi yoksa başka bişiymi

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sado6161

Kullanıcı
Tamam usta anlaşıldı tşk yardımlarınız için

cantar

Kullanıcı
kıymetli metalde benim bildiğim yeşil den sarıya sarıdan turuncu ya turuncudan kırmızıya (metalde)kırmızı renklerde sinyal alınır diye biliyorum..
tevfik kardeşimde aynı şeyi söylemiş bir yerde bir işaret alındığında ve bu işaret yukarıdaki renkleri içerinde barındırıyorsa orayı irdelemekte fayda vardır.
hangi metal fazla ise onun sinyali alınır...

Sado6161

Kullanıcı
Tamam usta tşk

ZİRVE

Kullanıcı
Sayın ustam birde Dedektör ile bakın herşey olabilir aslında bende kırmızı renki aranılan metal rengi diye biliyorum
değerli arkadaşlar.alet edevatın markası nedir bilmiyorum.bu tip görüntülerde renk konusu alet sahibinin bilgisine bağlı.renk tonlarını maddeye göre kendileri herkez kırmızı biliyor ya onlar da millet çakmasın diye renkleri kendilerine göre ayar yapabiliyorlar.bilginize sunulur.bi arkeolog arkadaş,kaplumbağanın yanına bi makinacı getirdi.iş garanti olsun,dönem soygunu yemişmi yememişmi diye.şimdi olayı iyi takip edin.bak milleti nasıl kekliyorlar.vatandaşa ismide bende saklı haaaa.konuşulur derkiiiiiii.önce 3 milyarınızı alırım eski para ile.tamam derler.arabama benzini koyarsınız.yemek size ait.en güzel yerde bi balık ziyafeti.ohhhh babam ooohhh.bakın arkadaşlar geçinmek ne kadar kolay. elinde bi çanta.önce uydu alıcısı kutusuna benzer bi alan tarama etrafa bakar.kendine göre bazı sesler çıkartır.tamam der.yardımcısına aletleri çıkar der.2x2 alan içersine yere çubuklar çakar,kabloları bilgisayarına bağlar.başlar tarattırmaya.bu aradada bilgisayarındanda orda kilere daha önceden çekilmiş,sözde kendi tesb it etmiş.falan filan der ama alamadık şu oldu bu çıktı falan.alacaz ama der. eeeeeee hi,kaye.tarama biter.derrki arkadaşlar burda malzeme vaaaarrrrrrr.fakat dipte çökmeler var ben bunları alpı istanbula götürecem bi jeoloji mühendisine incelettireyim der. cukkayı da alır.giderrr.bi hafta sonra konuşuruz der.hiç bi şey söylemezzz.daha sonra yer sahibinle irtibata geçer. der kii. ben burasını çözerim. fakat 3.500 dolar daha isterim.her mASRAFTA SİZE AİT.derrrr.iş kaça patladı.3 altı 11 de daha istiyo ettimi aşağı yukarı 14 oh babam ohh.daha diğer masraflar var.ai aracak 20 ye. siz olsanız yer sahibi yerine ne yapardınız. bu adamaaaaa.yer adamın ,masraflar adamdan. eee senin makinan varmış...iş garantimi oda yoookkk. bu arkadaşa haber yolladım.sakınnn haaaaaaaaa bulaşma o paralarında gider.uzak durrrr...sizde uzak durun.bi ders alasınız diye anlattım.çakjallar bi kaç görüntü yüklemişler bilgisayara,milleti yoluyorlar.para isteyen bi makinacıdan uzak durun.yer,işaret sakın göstermeyin.sizin yerinizi bi başkalarına satarlar haberiniz olmazzz.

TEVFiK

Vip Üye
götürecem bi jeoloji mühendisine incelettireyim der. cukkayı da alır.giderrr.bi hafta sonra konuşuruz der.hiç bi şey söylemezzz.daha sonra yer sahibinle irtibata geçer. der kii. ben burasını çözerim. fakat 3.500 dolar daha isterim.her mASRAFTA SİZE AİT.derrrr.iş kaça patladı.3 altı 11 de daha istiyo ettimi aşağı yukarı 14 oh babam ohh.daha diğer masraflar var.ai aracak 20 ye. siz olsanız yer sahibi yerine ne yapardınız. bu adamaaaaa
.S.a. Ne yazıkki Malesef böyle oluyor.ben kendimi Örnek vereyim
şimdi benim bir yerim var ve ben baktırıyorum dediğiniz gibide gel para, git para yedir,içir masraflarını çek Peki ben ne yapıyorum bu parayı temin edebilmek için ona buna boyun eğiyor borç para alıyorum ve tabii ben ödeyinceye kadarda sıkıntılarını çekiyorum ( tabii buda cabası )
bakan kişi sizinde dediğiniz gibi hazırlamış olduğu bazı şeyler var yanınızda bile açsa sizde sevincinizden adam daha para istesede dahada vereceğiniz gelir tabii yaaa nasıl olsa göz ile görünen noktada altınlar var..sonra ne yapıyorum...bu yeride açacak bir kepçe ayarlamak ve yerin sahibi ile konuşup anlaşmak.tabii oda ortak olacak.sonrada bakılan yerdede bir şey çıkmayıcada..hah işte yandı gülüm keten helva. şimdi ne oldu.? şimdi ise yapmış olduğum masrafamı.!! o kadar ümidim...O kadar parayı temin edebilmek içinde sağdan soldan sıkılarak topladığım paralar.birde bunun geri dönüşümü var.vs.vs.ben burada onca sıkıntılara düşüp içimden Ahhh.çektiğimde bu kişi nasılda rahat uyuyacak.?.nasılda benden aldığı paraları yiyebilecek.? Günahtır,yazıktır.böyle yapılmaması gerekir.madem istedilen miktar veriliyor ise O zaman mert olunması lazım,var veya yok.baktıran kişinin ümidini ve hayellerinin yıkılmaması lazımdır.ama benim bildiğimde bundan ibarettir.şayet yerden çok emin olunursa O zaman tekrar dedektör ile bakılmalıdır diye düşünürüm.Saygılarımla.

Sado6161

Kullanıcı
Anlattığınız şeyler olan yaşanan olaylar lakin arkadaşlar ben yaş dala basmam belki define konusunda pek bilgim yok ama böle aşlalık embesillerrde kanacak bir insan değilim işimse olöaz öle insanlarla zaten valla benim paramı alacak bide dediği yerde bişiy çıkmıycak kolayı var onu o cukura sokarım üzerini zevkle kapatırım ..verdiğiniz bilgiler için herkeze teşekkür ederim

TEVFiK

Vip Üye
Anlattığınız şeyler olan yaşanan olaylar lakin arkadaşlar ben yaş dala basmam belki define konusunda pek bilgim yok ama böle aşlalık embesillerrde kanacak bir insan değilim işimse olöaz öle insanlarla zaten valla benim paramı alacak bide dediği yerde bişiy çıkmıycak kolayı var onu o cukura sokarım üzerini zevkle kapatırım ..verdiğiniz bilgiler için herkeze teşekkür ederim
:D :D :D

ZİRVE

Kullanıcı

61 kardeşim adamı bi yakalayabilsen.bak benim yazdığımı iyi oku.bi daha oku öyle ders çıkar.sen o kadar akıllısında onlar salakmı.arkadaşım onlar İstanbul çakallları,bizi af edersin ama ne yapar allar pullar.a ayakta........ anla işte.adam kılıfı hazırlamış. istanbulda bi arkadaşım var arkeolog,jeoloji mühendisi,hoca,moca der.parasını alır ordan tüyer.hadi şimdi adamı bulda çukura sok.ne demek istediğimişimdi anladınmı.kendini çok ta uyanık sanma haaaa.benden uyarması.

Üst Alt