Çubuklarla Tespit Ve Derinlik Ölçme; | Sayfa 22 | Define işaretleri ve anlamları

Çubuklarla Tespit Ve Derinlik Ölçme;

cantar

Kullanıcı
Cevap: çubuklarla tesbit ve derinlik ölçme;

boru ve çubuk vidalı ekleme sistemleri

bimetallic_font_b_twin_b_font_font.jpg_120x120.jpg

images

p011_1_01.png

hazır topraklama kablosu....

urun188.jpg

pr_01_2529_min.jpg

113242.jpeg

1-5-3-9%20Vidali%20Raf%20Pimi_thumb.jpg

şekil olarak bunlar ama hangi tip boru kullanıyorsanız çubuk kullanıyorsanız bu malzemeleride aynı maden içeriği olan metallerden tornacıya yaptırıyorsunuz yoksa bakır boruyu çubuğu çelik den demir den ekleme parçası ile çubuğunuz sıhhatli çalışmaz....

ya nasip

Kullanıcı

S.A
Çubuğun dilinden anlamak başlı başına bir ömürdür. Üç gün beş gün eline çubuk almakla en iyi çubukçu olunmaz yada tam tersi çubuklar bir işe yaramaz diye kötülenmez. Bırakın toprağın içindeki yüzyılların karışımını hava şartları bile etkiler çubukları. On yıldır yaz demeden kış demeden çubuk kullansanız bile öyle bir yerde öyle bir anda tıkanırsınız ki kendiniz bile şaşarsınız o anki duruma .....TECRÜBE YENEN KAZIKLARIN BİLEŞKESİDİR.... derler...ÇUBUĞUN KAZZIĞINI YEMEDEN DE ÇUBUKÇU OLUNMAZ arkadaşlar.... Sağlıcakla kalın....

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı

S.A
Çubuğun dilinden anlamak başlı başına bir ömürdür. Üç gün beş gün eline çubuk almakla en iyi çubukçu olunmaz yada tam tersi çubuklar bir işe yaramaz diye kötülenmez. Bırakın toprağın içindeki yüzyılların karışımını hava şartları bile etkiler çubukları. On yıldır yaz demeden kış demeden çubuk kullansanız bile öyle bir yerde öyle bir anda tıkanırsınız ki kendiniz bile şaşarsınız o anki duruma .....TECRÜBE YENEN KAZIKLARIN BİLEŞKESİDİR.... derler...ÇUBUĞUN KAZZIĞINI YEMEDEN DE ÇUBUKÇU OLUNMAZ arkadaşlar.... Sağlıcakla kalın....
ve aleykümselam.nasib kardeş,her işte, nasıl acemilik, kalfalık ve usatalık devreleri varsa bundada elbette olacak. bir işin ehli bir kişide tıkanma nasıl olabilir anlayamadım. kazık derken neyi kastettiğinide.
insanlar,yetersiz olduğu her işte tıkanabilir ,akıllı insanlarda tarif ettiğiniz duruma düşmeden tecrübe sahibide olurlar. sağlıcakla.

METİN

Kullanıcı

metal arama çubuğunun yanıltma
ihtimalini ortadan kaldırmak için
çubukçu arkadaşlarıma önemle
ricada bulunuyorum muhakkak TOPRAKLAMA
sistemini yapsınlar.yoksa NASİP dostumun
çooooook gezdirir sözünü hatırlarsınız

ikizceli

Kullanıcı

arkadaşlar ,bizim yazdıklarımızı anlayamayanlar , anlayan birine okutmalarını tasiye ediyorum.biz her eline çubuk alan araziye çıksınmı demişiz.
ilk tepkiyi alamayınca ,dizginsiz at misali ne verdiğini anlayamayan, aldığı boşluğu mineralle karıştıranlara, bizim sözümüz olmadığı gibi ,bize olumlu bir katkı yapmasınıda beklemek saflık olur.çubuk tecrübe işidir ,sonrada çubukta ustalık olmaz ifadesi ne yaman çelişkidir.
iki senedir üye olan birinin toplam mesajı 15 ,bir kaçıda bugün iki ayrı yerede çubuklar konusunda töhmet altında bırakan insanları kafasını karıştıran emeğe saygı duyulmadan, bir çelişkide yazılması vebal olmuyor,tecrübelerini insanlara sunmak vebal oluyorsa,ben kendi adıma razıyım,başkalarınınkide kendine aittir. bu kadar merakı olanlarında bu zamana kadar konla ilgili ustalarımızın bir çok konu açmış olmasına rağmen katkı yapmadıklarını neye bağlamalıyız. insana günaydın demezlermi.
bir konuda kişinin noksanlığı ayıp olmadığı gibi öğrenmeside değildir unutmayınız,biz burd sizler için varız.
herkese sevgiler sunuyorum.

KERASUS

Kullanıcı

sevgili ustalar arkadaşlar..

ben bir araba sevdalısı olarak kendim iyi bir şöförüm .bir çoğunuzda araba kullanırdır yada kullanamaz.benim yaptıklarım ıyapamaz. bende bir başkasının yaptığını. her neyse ama unutmayın kimse
.. olamaz ..o bir yetenek.

anlayan anladı.

ya nasip

Kullanıcı

arkadaşlar ,bizim yazdıklarımızı anlayamayanlar , anlayan birine okutmalarını tasiye ediyorum.biz her eline çubuk alan araziye çıksınmı demişiz.
ilk tepkiyi alamayınca ,dizginsiz at misali ne verdiğini anlayamayan, aldığı boşluğu mineralle karıştıranlara, bizim sözümüz olmadığı gibi ,bize olumlu bir katkı yapmasınıda beklemek saflık olur.çubuk tecrübe işidir ,sonrada çubukta ustalık olmaz ifadesi ne yaman çelişkidir.
iki senedir üye olan birinin toplam mesajı 15 ,bir kaçıda bugün iki ayrı yerede çubuklar konusunda töhmet altında bırakan insanları kafasını karıştıran emeğe saygı duyulmadan, bir çelişkide yazılması vebal olmuyor,tecrübelerini insanlara sunmak vebal oluyorsa,ben kendi adıma razıyım,başkalarınınkide kendine aittir. bu kadar merakı olanlarında bu zamana kadar konla ilgili ustalarımızın bir çok konu açmış olmasına rağmen katkı yapmadıklarını neye bağlamalıyız. insana günaydın demezlermi.
bir konuda kişinin noksanlığı ayıp olmadığı gibi öğrenmeside değildir unutmayınız,biz burd sizler için varız.
herkese sevgiler sunuyorum.
İkizceli kardeşim, evet haklısın ben iki senelik üyeyim bu hobi yide iki senedir yapıyorum hatta çubukları da bi hafta önce elime aldım .Ben saygısızlık yaptım sizlere çubuk konusuna hiç girmemem gerekiyordu....SENDE HAKKINI HELAL ET...

ya nasip

Kullanıcı

BU SİTEDE DÖRT KİŞİ Yİ TANIYORUM. METİN HOCAM LA 10 SENE ÖNCE TANIŞTIK, AMCA VE AYDIN USTAYI DA 4 SENE ÖNCE TANIDIM. BOZKURTU DA 3 SENE ÖNCE TANIDIM ,ŞU SİTEYE GELDİYSEM BOZKURT VE METİN HOCA İÇİN GELDİM.ÖNCEDEN BİR KAÇ FARKLI SİTEDE VE AMCANIN SİTESİNDE ADMİNLİK VE MOD LUK YAPTIM HERKEZİN GÖRÜŞÜNE SAYGI GÖSTERDİM ....Şimdi sizlerin görüşüne de saygı gösteriyorum. YÜCE ALLAHIM hakkınızda ne hayırlı ise onu versin çünki bu işlerin sonuçlarını çok iyi bilirim .....Sağlıcakla kalın arkadaşlar..

ikizceli

Kullanıcı

nasib kardeş,çimende arkadaşlarınla güreş tutuyorsun. elinde kısbet valizi olduğunu söyleyen tanımadığın biri geldi.
siz güreşin tekniklerini bilmiyorsunuz,yanlış oyun tutuyorsunuz,bu böyle olmaz. yanınızdaki bir kaç arkadaşınızıda işaretle ,şu güreşçileride iyi tanırım,onlar benim nasıl güreştiğimide çok iyi bilir.bazı arkadaşınızda ,evet evet çok iyi güreşir ,bazılarıda tasdikler anlamında sükut eder. önce bir ALLAH ALLAH ,bu kişi , dünyaya bir yerdenmi yoksa ben gerçek dünyadan başka bir aleme ışınlandım diye düşünürsünüz her halde.
bu adam güreşçiydi,sizlerin arasındaydı ,hadi biz bilmiyoruz,neden sizlerle olsun güreşmedi,işin tekniklerini size öğretmedi,veya siz niye öğrenmediniz,düşücesine kapılırsınız. yada niye siz doğrusunu öğrenmedinizde ,ayni teknikle güreşiyoruz.
ama siz kendinizden eminsiniz,seyircilerin takdirinide aldığınızı izlenmenizden anlıyorsunuzda.
sanıyorum aklınıza ilk gelecek;
bu kişi olsa olsa güreşenleri görmüş ama güreşçi değil ancak bir kısbet taşıyıcı olabilir.
biz topluma girerkende ,içinde olduğumuz süre içindede ayrılırkende,insani değerlerin dışında bir tavrı ,ne karşımızdakilere takınırız nede kendimize gösterilmesini isteriz.
bizde admininden üyesine kadar bir çok kardeşimizi yakınen tanıyanlardanız. cantar ustamızı burda tanımama rağmen,en az diğer arkadaşlarımız kadar saygı duyduğum,muhterem bir şahsiyet. benim bir arkadaşım,bir ustamıza veya üyemize ,bu tarzda bir yorum yazmasınıda asla kabul etmeyeceğim gibi yetkimide kullanmaktan geri durmam. ama sana bilakis teşekkür ediyorum. bildiğim bir gerçeği tekrar hatırlattığın için.ben senin sayende belkide başkalarının tansiyonumu yükseltmesindende kurtulacağım.
elimde gönlümde ikigündür yorumlara gitmiyor bile.gerçi biz ne biliyor ne katkı verebiliyordukki,bundan sonra verebilecektik.sana karşıda içimde hiç bir kırgınlık bir incinme duygusuda kalmadı. sitemim başka adreslere gidecek.
incittiysem sende bana hakkını helal et kardeşim. YÜCE RABBİM ,yolunuda bahtınıda açık etsin.sağlıcakla afiyetle.

Üst Alt