Eşkiya Belgeleri Özel Çalkaya 28 | Sayfa 30 | Define işaretleri ve anlamları
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

denizliden20

Kullanıcı
uste
Cevap: Eşkiya kayıtları/eşkiya belgeleri hakkında gerçek belgeler

ya sevgili dostlarım biz gezecek para alıcak yer arıyoruz. millet oyalıyo. varsa bildiğin güzel yerler severek gideriz ustam niye olmasın. bence artık mangalı arazide yapalım. çayı da manzaraya karşı içelim :D gezdirin bizi ustam. biz hazırız.[/QUOTE ustam sen yer iste ne kadar istersen yeterki sağlam ekip olsun

denizliden20

Kullanıcı
Cevap: Eşkiya kayıtları/eşkiya belgeleri hakkında gerçek belgeler

ya sevgili dostlarım biz gezecek para alıcak yer arıyoruz. millet oyalıyo. varsa bildiğin güzel yerler severek gideriz ustam niye olmasın. bence artık mangalı arazide yapalım. çayı da manzaraya karşı içelim :D gezdirin bizi ustam. biz hazırız.
ustam sen yer iste ne tür istiyosan yeterki çalışacak ekibin olsun

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
TUNCELİ tuğra yolu malazgirt istikametinde eski kervan yolunda huduşre çeşmesi çeşmenin kuzeybatı tarafında kayalık alanda saçaklı kaya buraya yağmurlu havada 3_4 kişi sığınabilir bu muhitte bir sıra halinde iki mezar mezarlar biraz mesafelidir bilgisi bizde mevcuttur

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
merhaba dostlar. aranızda olan sorunlarınızı lütfen kendi içinizde çözmeye çalışın. sitede birbirinizi suçlamak yada yazışmak doğru olanı değil. yine de bazıları fevri davrandı ve sizin hakkınız kaldıysada hakkınızı hak teala dengeleyecektir mutlaka. kimsede kimsenin hakkı kalamaz çünkü. sildiğim konularda geçen durumlar nasıl yaşandı bilgim yok lakin bahsedilen dönemde hastası olduğunu ben telefonla kendisinden duymuştum. yinede aranızda ne nasıl yaşandı tam bilemediğimden burada bir hakim gibi davranabilmem en tarafsız ve en adil şekilde olayı çözmem mümkün görünmüyor. şahsım adına bana düşen arkadaşlarımızı dostlarımızı ikili sorunlarını ortalık yerde dillendirmekten ziyade aranızı düzeltebilmek o da mümkün olmuyorsa konuyu kapatmaktır. hassasiyet göstereceğinizi ve aranızdaki sorunu site üzerinden yazışmalarla sürdürmemenizi diliyor. saygılar sunuyor, hayırlı geceler diliyorum...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt