Kabartma keçi figürü.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cantar

Vip Üye
Cevap: Kabartma keçi figürü.

bizde bir laf vardır hem kel hem fodul............

arkadaşım kırıcı olmak istemiyorum ama kusura bakma ama çanak tutuyorsun
a21medlı gorsun dıye oraya attım demişsin bu usta ile bu dostla arkadaşla bir alıp veremediğin mi var .?
sivri dilli olmak iyi bir şey değil iyide olsa hoşunada gitse gitmesede sadece bir kuru teşekkür et...etmeyi dene bilmiyorsan öğren bir şey kaybetmezsin kazanırsın paylaşmayı paylaşmacı olmayı dene kalp kırmakla insanları küçümsemekle bir yere varamazsın...
Biliyorsan bilgini paylaşmak istemiyorsan o senin tasarrufun kendi bileceğin
ama insanları ve bilgilerini sınama senin yerin gibi binlercesi onlarcası demiyorum dikkat et binlercesi benim arşivimde var hatta çok sevdiğim hatta hala sevdiğim bir dostuma kızarak sildiğim on binlerce kayıt bundan hariç onun için bir sözüm daha var böbürlenme padişahım demişler senden büyük Allah var. Bu işte böyle kimin ne olduğunu içindekini düşüncesini Allah bilir...
sen sen ol asla kimseyi kendinden aşağı görme o belki bir velidir Allahın sevdiği bir kuludur sonra üzülen sen olursun...
sayğılarımla....

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

ekledin bir resim,ne acıklama var ne herhangi birşey,neyse fazla söze gerek yok,senin ustan dediğin kişilerden hala yorum istiyorsun.
Ben kımseden yorum falan istemıyorum,usta adama gostermeye gerek yok,booynuzu surda kuyrugu surda dıye,goren goruyor,bu konu cogu kısıye yardımcı olucaktı ama bu sartlarda devam etmıycem,herkese bolsanslar,ıssız sabahlarda bol guneşler dılerım.

bukadar kibirle vereceğiniz bilgide temiz olmaz zaten,aynı dileklerle,sizede güneşli günler,

konu kilit.

cantar ustam yorumunuzu görmeden kilitledim,kusuruma bakmayın.
size saygılar.

[W]yönetici ustalardan ricamdır, bu tür aşağılayıcı yorum yapan kim olursa olsun lütfen musama etmeyin,isterse define işaretlerini bir seferde çözen biri olsun,buyurun yer burası diyen biri olsun fark etmez.[/W]

A21MEDLi

Admin

Cantar ustad marcusla benim bu keçi konusu hakkında yazdığı yorumuna binayen kendi keçisini yollamış.yoksaki PM özelden vs.konuşmuşluğum yok. aslında marcusaa resim üzerinde çizdim o bunun farkına varmadı..
yoksa kendiside bililirki konu açılsa yorum yazılacak hatta çok güzel yorumlar yapılmış.
bir kaç sayfadan sonra konuyu okumadım fakat şimdi gördümki,marcuss açtığı konudaki yorumları maksadını aşmıştır.
madem yorum istemeyecektin,yorum yapanlara ve okuyanlara haksızlık etmemen gerekirdi vede konuyu 9 sayfaya kadar uzatmayacaktın.

ben burada sadece A21MEDLİ görsen diye yazmışsan ben bu kelimeden uyuz olurum.madem ben göreceksem bana özeldern yollasaydın..bu tür kelime oyunlarıyla kusura bakma.bizleri yönetim olarak karşıkarşıya getirip düşüremezsin,kimsede bunu yemezz,

http://www.definemekani.com/arazi-s...70-keci-isaretinin-araziyle-uyumlulugu-4.html

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...