Kabartma keçi figürü.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MaRCuSS

Yasaklı
Yasaklı
Cevap: Kabartma keçi figürü.

bu sarı yuzlu adam karacanın 7 adım onunde,neye bakıyor olabılır?

MaRCuSS

Yasaklı
Yasaklı

MaRCuSS

Yasaklı
Yasaklı

Balık bu resımde daha net,bır karıs ustte hafıf sag kabartma devede goruluyor.

ersan

Admin

slm markus usta bu iki adam mezarlarina mi bakiyor cok uzakta deyildir mezarlari
bu bitkinci resimin ustune bir cubuklan yoklayiver bakalim bosluk veriyor mu burda .

Son düzenleme:

MaRCuSS

Yasaklı
Yasaklı

Burda daha cok karacaya benziyor.

MaRCuSS

Yasaklı
Yasaklı

Cantar usta haklısın bu kayalarda harc harıcınde boyada kullanılmış.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

selamunaleykum,
3-15
konuyu ilk açıldıgında gördüm,bende herkez gibi tek resimle nereye gider diye düşündüm.
sonra fark ettimki konuya cvplar yazılmış, forumun eşsiz ustaları değerli dostları sizin yorumlarınıza rağmen yinede cvp yazmışlar,buna hem şaşırdım hemde sevindim.

konunun 3 nolu mesajını ilk ben gömüş olsaydım konuyu kilitlemiş olurdum.eğer öyle yapmış olsaydm bu seferde yine yazmış oldugunuz 3 nolu mesaja rağmen,beğenmediğiniz denediğiniz kişilerin size yardımda veya konuya destekte nekadar öz verili olduklarını göremiycektim.

okadar mesaj yazılmış,bir çoğunda herşeyi bildiğinizi yazmışsınız,keşke bu tecrubenızı diğer insanlarında yaptıgı gıbı paylaşarak anlatarak yapsaydınız.bilmiyorsunuz etmıyorsunuz diye değil.

konunun 15 nolu mesajında cantar ustaya,forumculuktan anladıgınızı nasıl hangi resım eklenmesı gerektıgını,cevre resımlerının eklenmemesı gerektıgını,cevre resmi eklenırse yere zarar gerebılecegı ile ilgili yorum yazmısınız, ama sonrasında bir çok resim eklenebilecegını herkeze göstermıssınız.

işi bitmiş bir yer diyorsunuz ama,hala resimler ve yorumlar ekliyorsunuz ,siz burayı herşeyi ile çözmüş oldugunuzu ilk mesajlarda yazmıssınız.

bu hal ve tavrınızı neye yormak gerekır bılmıyorum,sizi ne suçluyor nede dışlıyorum, yorumlarını beğenmedıgınız guvenmedıgınız ustalarla 78 yorumluk konuya devam edıyorsunuz, sizi sizle bırakıyorum.

ama bundan sonraki yorumlarınızda, forumda herhangi birine üzücü kırıcı rencide edici bir yorum yazdıgınızda malesef sağ duyulu olamıycam,
hee biri veya siz,çıkıp derseki,yaa bozkurt sen yanlış anlamışsın kardeş,herşey yolunda ,,

ozaman kusuruma bakmayın özür dilerim der kenara geçerim.

hayırlı geceler.hayırlı forumlar.

rızkı veren Allah tır,herkez nasibini yer.

MaRCuSS

Yasaklı
Yasaklı

Bozkurt demek sen bu olup bıten olaylarda benı haksız goruyorsun,ustalar buyuk ozverıyle yardım edıyorlar,sen haklısın,ben bu konuyu buraya acmakla hata yaptım,şunu bılmenı ısterım ben o resmı sadece a21medlı gorsun dıye oraya attım,kecı hakkında konustuk bızı yalancı sanmasın dıye,ama senın ustan 2 yıldır cozemedın cozeemzsın cevre resımlerı olmadan vs yazdı,boyle bır yerı hayatında sence kac defınecı gormustur?bu konuyu ben burda anlatsam resımlerle işlesem tam 100 sayfa olur onuda bılıyomusun? 2 yıllık calısma emek ..konuyu kıtleye bılırsın guzel kardesım uzatmaya gerek yok Allah herkesın gonlune gore versin.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

Bozkurt demek sen bu olup bıten olaylarda benı haksız goruyorsun,ustalar buyuk ozverıyle yardım edıyorlar,sen haklısın,ben bu konuyu buraya acmakla hata yaptım,şunu bılmenı ısterım ben o resmı sadece a21medlı gorsun dıye oraya attım,kecı hakkında konustuk bızı yalancı sanmasın dıye,ama senın ustan 2 yıldır cozemedın cozeemzsın cevre resımlerı olmadan vs yazdı,boyle bır yerı hayatında sence kac defınecı gormustur?bu konuyu ben burda anlatsam resımlerle işlesem tam 100 sayfa olur onuda bılıyomusun? 2 yıllık calısma emek ..konuyu kıtleye bılırsın guzel kardesım uzatmaya gerek yok Allah herkesın gonlune gore versin.

bırakta ona görenler karar versin, böyle bir yer dediğin yeri kimi gördü kimi görmedi,kimi farklı kimi farklı yorumladı.

bu konuyu burda anlatsam 100 sayfa olur dıyosunda 2 resim fazla eklemeye gelmiyosun bunu nasıl yapcaz.
100 sayfalık yorumunu özetlip anlatsaydın seni yalancı sanan olmazdı,madem medli usta görsün diye attında,altına neden yazmadın,keçi şurda kuyrugu surda kulagı surda diye,buyur medli usta ıstedıgın resım bu diye.

ekledin bir resim,ne acıklama var ne herhangi birşey,neyse fazla söze gerek yok,senin ustan dediğin kişilerden hala yorum istiyorsun.

MaRCuSS

Yasaklı
Yasaklı

ekledin bir resim,ne acıklama var ne herhangi birşey,neyse fazla söze gerek yok,senin ustan dediğin kişilerden hala yorum istiyorsun.
Ben kımseden yorum falan istemıyorum,usta adama gostermeye gerek yok,booynuzu surda kuyrugu surda dıye,goren goruyor,bu konu cogu kısıye yardımcı olucaktı ama bu sartlarda devam etmıycem,herkese bolsanslar,ıssız sabahlarda bol guneşler dılerım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...