Kara Taş & Siyah Taş Anlami (www.definemekani.com) | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Kara Taş & Siyah Taş Anlami (www.definemekani.com)

KANAS_USTA

Admin
Selam Usdam,, branşlar hem yuvarlak hemde üst-üste özel olarak yerleştirilmiş , Ben nereye bakmam lazım ?
Aslında bu resmi baya bir incelenmiştim yerlerin sisteme cuk oturuyor, burda tek yerde değil bir çok yerde malzemeler var, konuyu açtığında devam edesim vardı ama dinlemek sormak paslaşmak yerine oralı olmadın açıkçası şu an aynı eforu sarfetmeye gözüm kesmiyor, yaşlanıyor muyuz ne .
Kusura kalma.

balkaya34

Kullanıcı
Aslında bu resmi baya bir incelenmiştim yerlerin sisteme cuk oturuyor, burda tek yerde değil bir çok yerde malzemeler var, konuyu açtığında devam edesim vardı ama dinlemek sormak paslaşmak yerine oralı olmadın açıkçası şu an aynı eforu sarfetmeye gözüm kesmiyor, yaşlanıyor muyuz ne .
Kusura kalma.
Usdam bu konuyu her zaman konuşup görüşe bilirdik yinede zaman geçmiş değil , Ben tlf la aradım. Gecen yıl Ramazanın son haftasında idi ,Siz , hani bizim memlekette derlerya (( Atnasyon )) yaptıniz ve Çok bekledim arayacak diye aramadınız,,, Bende biraz gücendim açıkcası,, Durum böyle oldu,
Konuya dönersek,,Burda her adım çok düşündürücü dür, Burası TÜRKİYE nin YEŞIL DAĞI dir burda bütün işaretler araştırmayı değer,,
Burda bence insan kafayı yer,Buna inanın,,,,
Siteye koyduğum.resimlerin hemen hepsi burayla ilgili ve buraya entegredir ,,

ALLAH dan hayırlısı olsun INŞAALLAH

Son düzenleme: