Mineral Eleme Sistemiii..... | Sayfa 22 | Define işaretleri ve anlamları

Mineral Eleme Sistemiii.....

ersan

Admin
Aliömer ustamız değinmişti. çeyreğine küçüğünü kullanabilirsiniz,
benim kullandığım 1 gr dan daha küçük 70 sent falan gelmişti.mal senin elinde varsa daha büyük koyabilirsin:D
abi ,,bizans,,kucuk altinnkulanilsa is yaparmi onlarin ayari az ta dusuk osmanli sikesine bakarak .

aliömer

Kullanıcı
İnanın söze nasıl başlayacağımı bilmiyorum. İkizceli ustam ve delicebey kardeşim şahidimdirler. Bu yöntemi gizlememin nedeni birilerinin bunun üzerinde Ranta yönelmemesiydi. Kendimde böyle bir şey düşünmedim
Zira alıp kullanmayan olur bir şey yakalamayan olur haliyle bet dua eder diye kimseye satma düşüncesine girmedim.
Bakın arkadaşlar bu gün özel numaradan beni arayan son derece düzgün bir Türkçesi olan hani istanbul Türkçesi derler ya işte öyle bir şahıs bu yöntemin 150 tl gibi bir fiyatla sadece tarifi satma girişiminde olduklarını yazdı hata müşteri dahi ayarladıklarını ve tarifi paylaşmamı beklediklerini söyledi. Öğüt verir gibi emeğine sahip çık dedi. İkizceli ustamın isteği üzerine paylaşmak istedim. Görüyorumki birileri pusuda bekliyor. Birazdan İkizceli ve delicebey ustalarımla konuyu konuşacam ona göre sizlere bilgi vereceğim.

Yörük2006

Kullanıcı
eger böyle bir durum olduysa ali ömer ustam kesinlikle paylaşmayın insan define olarak kullanılmamalıdır sizler iyi niyetinizle insanlara birşeyleri karşılıksız olarak veriyorsunuz görüyoruz ki ticari amaç taşıyana ahirette iki elim yakanda olur sözüne bile itibar etmeden bu işe kalkışıyorlar bu düpedüz insanı enayi yerine koymaktır ustam

aliömer

Kullanıcı
Arkadaşlar İkizceli ustamlada görüştük
Konuyu burada durdurmayı uygun gördük. Zira yine birileri bu durumu suistimal etme çabası içindeler. Ancak İkizceli ustamın ismilerini belirlediği arkadaşlara özelden tarifleri vermeye devam edeceğiz. Bu konuda kimsenin endişesi olmasın şuan üç arkadaşa özelden tarifi veriyoruz sıraylan diğer arkadaşlarla verilecektir.

wolf81

Kullanıcı
Sizin Allah rızası için paylaştığınız bir seyi biri de çıkıp ticaret amaçlı kullanmak istiyorsa bu düpedüz ""Argo Küfür"" lik ustam sizler yıllarca emek verip ticari amaç düşünmeden burda binlerce kişi ile paylaşmak isterken birilerinin böyle düşünce ile hareket etmesi tarif edilemez.bende böylesileri Allaha'a havale ediyorum

ersan

Admin
Arkadaşlar İkizceli ustamlada görüştük
Konuyu burada durdurmayı uygun gördük. Zira yine birileri bu durumu suistimal etme çabası içindeler. Ancak İkizceli ustamın ismilerini belirlediği arkadaşlara özelden tarifleri vermeye devam edeceğiz. Bu konuda kimsenin endişesi olmasın şuan üç arkadaşa özelden tarifi veriyoruz sıraylan diğer arkadaşlarla verilecektir.
ustam desen ya cakalar pusuya yatmis aziri bekliyorlar deye cok doru bir karar vermisin ustam kendinde kalsin beni bir usta gibi bir sesle bakmisin 2 ay sonra ayni yuntem satilmaya baslamis bak gurecen dediklerim cikmayacak mi.ama yinede isine karismam yinede senin raden ustam benden suylemesi .

aliömer

Kullanıcı
ustam senin nomarani nereden almislar kim vermis onu en bastan urenmek lazim bu senin nomareani veren demeki bir kustebek seklinde 2 yuzluluk calisiyor bence .
Ersan usta numaramı nasıl almış bilmiyorum. Özelikle çubuk konusunda çok kişiylen görüştüm. Ülkenin her tarafında konuştuğum yazıştığım dost ve arkadaşlarım var. Bilmiyorum belkide tarif birilerinide rahatsız etmiş olabilir. Arayan kişinin niyetini bende bilmiyorum.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
dfeğerli rakadaşlarım,uzak bir dostumun yanında ailecek misafirlikteyiz. malum gelişmenin stresi ve sıkıntısı içinde müsaade alarak sohberti bıraktım,konu içindeki kopyalanabilecek görselleri ve bilhassa isimler olan yorumların bir kısmını ya hep sildim yada belli düzenlemeler yaptım. sizlerden ricam bu konuya hiç bir isim telaffuzu ile bir detay ne sorunuz nede zikrediniz. şu ana kdar yazılanlar zaten kaydınızdadır ve zihninize yerleşmiştir. bu durumu doğuran necden ne olursa olsun,bir sıkıntı ortaya koymuştur. bunu en çok hissedende Aliömer kardeşimle ben olacağım. netice ne olursa olsun sözümüzü ölümden başkası döndüremez.
ben yarın özel mesajımı da açacağım. benide özelden arayabilirsiniz. buraya konuyla ilgili tek yorum yazan bizide üzmüş olacaktır.
DELİCEBEY KARDEŞİM SENDE VİDEO ÇEKİMİNİ BAŞKA BİR BAHARA ERTELEMEK ZORUNDA KALIYORSUN VBU DURUMDA. KIA kesiyorum. ALLAH a emanet olunuz.