Mineral Eleme Sistemiii..... | Sayfa 23 | Define işaretleri ve anlamları

Mineral Eleme Sistemiii.....

ersan

Admin
dfeğerli rakadaşlarım,uzak bir dostumun yanında ailecek misafirlikteyiz. malum gelişmenin stresi ve sıkıntısı içinde müsaade alarak sohberti bıraktım,konu içindeki kopyalanabilecek görselleri ve bilhassa isimler olan yorumların bir kısmını ya hep sildim yada belli düzenlemeler yaptım. sizlerden ricam bu konuya hiç bir isim telaffuzu ile bir detay ne sorunuz nede zikrediniz. şu ana kdar yazılanlar zaten kaydınızdadır ve zihninize yerleşmiştir. bu durumu doğuran necden ne olursa olsun,bir sıkıntı ortaya koymuştur. bunu en çok hissedende Aliömer kardeşimle ben olacağım. netice ne olursa olsun sözümüzü ölümden başkası döndüremez.
ben yarın özel mesajımı da açacağım. benide özelden arayabilirsiniz. buraya konuyla ilgili tek yorum yazan bizide üzmüş olacaktır.
DELİCEBEY KARDEŞİM SENDE VİDEO ÇEKİMİNİ BAŞKA BİR BAHARA ERTELEMEK ZORUNDA KALIYORSUN VBU DURUMDA. KIA kesiyorum. ALLAH a emanet olunuz.
abi en doru karari almisin benim icin tam da uyle olmali .
bakiyorum siteye bu cubuk konusu acilali yeni yeni uyeler takilmaya basladilar ve tam rarifi aldimi hic bilem acikta bakmayacaklar bilem buyle basetim cok uyemiz var sitede aylarca hic bir bakilmamis .

denizliden20

Kullanıcı
selamün aleyküm kardeşler ben olaya fıransız kaldım.anladığım kadarıyla ali ömer kardeşim bir sistem paylaşmış ama 2 saattir arıyom bulamıyom.kaldırılan konu ali ömerin sistemiyese hiç doğru olmamış.bu sistemi illaki isterim. bu konuyu kim kapadıysa lütveeeeen açssın.

ekran1976

Kullanıcı
ustalarım selamlar,malzemeleri aldım ,tek eksigim mavi toz kaldı , oda 1-2 güne gelir arkadaşa kasabada sipariş verdim yapılışı özelimizmi gelecek acaba beni bir aydınlatın lütfen,iyi akşamlar herkese

metin77

Kullanıcı
Mesajı aldım ikizceli ustam.

HTC Desire 300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Mesaji aldin da bizim vodeoyu neden cekmiyorsun :) ben henuz bu cubukla bosluk icin uzuktan bir cekim alamadim. Bir yerde yanlislikli yaptim acaba?

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
Mesaji aldin da bizim vodeoyu neden cekmiyorsun :) ben henuz bu cubukla bosluk icin uzuktan bir cekim alamadim. Bir yerde yanlislikli yaptim acaba?

nasıl kullandığını bir yazıver metin kardeşim. boşluk için olan aparatı da yapmışmıydın.

metin77

Kullanıcı
nasıl kullandığını bir yazıver metin kardeşim. boşluk için olan aparatı da yapmışmıydın.
Aliomer ustamin tarif ettigi sensoru yaptim ve Sag elime celik yuzuk alirsam metale, sade kullanirsam bosluga cekim verecegini soylemisti. Metalin ve boslugun uzerine sensor gelince tepki aliyorum. Aparati bukum yerine yakin tutturuyorum ki donmesine fazla engel olmasin diye. Benim pazar arabasindan yaptigim cubugu miknatis cekiyor acaba arabayi mi yanlis aldik bikemedim. Ikizceli ustam.bir yerde hata var ama cozemedim