Mineral Eleme Sistemiii..... | Sayfa 13 | Define işaretleri ve anlamları

Mineral Eleme Sistemiii.....

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
abi calisan cubuk cok az dir ama hic biri de o cubugun sirini vermez ben abi bir bilsen nasilarini gurdum cubuklarin anatmaklan bitmezler ama tek iss yapan cubuk gecenler bu yaptirdi arkadasta gurdum cook buyuk usta cubukcular da gurdum tek sikeyi 250 mt tam isabet yapanlari gurdum sade cubuklan tekstil fabrikasi kurani gurdum cubuklarlan ve sade bosluk bularak 90 mezar acan usta da gurdun nasil nelerini anadem abi ama sade ve sade bu arkadasin cubugu yureyime yati.
ben 200 m den denedim. çok rahat alıyorum ersan usta. gerek boşluk gerek metal olsun tespit ettiğim odalar sayısızdır. başkalarını örnek vermeye gerek yok. nasip olursa yarın açacağım konuda çubuk kullanan herkes 200 metreden alamazsa ben bu işi bilmiyorum derim.
kişi azimlidir,birde delifişektir,çoluk çocuğu da kendinide düşünmez. ya da imkanı ve bölgenin şartları veya yasal durumu müsaittir. yer açar. ama bizim yasal durumumuz belli. ben huzurumu ve aile sorumluluğumu iliklerine kadar taşıyan bir insanım. o yüzden tespit etmenin hazzıyla yetinirim.
sözlerimi abartılı bulan varsa, yasal izin alarak gösterdiğim bir odayı açsın. dediğimi birebir bulamazsa bütün masraflarını karşılarım. beni tanıyanlar sözümün senetten daha çok muteber olduğunu çok iyi bilir.
açacağım konuyu b ir ustamızla birlikte işleyeceğiz. o da en az benim kadar gerek tespitte olsun gerek uzun mesafeden tepki almada olsun daha yetersiz değildir. bu sitede bizler gibi bir çok ustamız vardır. pek sesleri çıkmaz ama değme ustaları yaya bırakırlar.

barbelo

Kullanıcı
ben 200 m den denedim. çok rahat alıyorum ersan usta. gerek boşluk gerek metal olsun tespit ettiğim odalar sayısızdır. başkalarını örnek vermeye gerek yok. nasip olursa yarın açacağım konuda çubuk kullanan herkes 200 metreden alamazsa ben bu işi bilmiyorum derim.
kişi azimlidir,birde delifişektir,çoluk çocuğu da kendinide düşünmez. ya da imkanı ve bölgenin şartları veya yasal durumu müsaittir. yer açar. ama bizim yasal durumumuz belli. ben huzurumu ve aile sorumluluğumu iliklerine kadar taşıyan bir insanım. o yüzden tespit etmenin hazzıyla yetinirim.
sözlerimi abartılı bulan varsa, yasal izin alarak gösterdiğim bir odayı açsın. dediğimi birebir bulamazsa bütün masraflarını karşılarım. beni tanıyanlar sözümün senetten daha çok muteber olduğunu çok iyi bilir.

Başkaları beni yanlış anlamasın ama usta senin sözlerin bana çok samimi geliyo nedendir bilmiyorum ama sana inanıyorum işallah yarın açacağın konu bizlere faydalı olur sabırsızlıkla bekliyorum ellerine sağlık.

Sent from my iPhone using Tapatalk

its78

Vip Üye
@ikizceli ustam büyük merakla bekliyorum,
açacağım konuyu b ir ustamızla birlikte işleyeceğiz. o da en az benim kadar gerek tespitte olsun gerek uzun mesafeden tepki almada olsun daha yetersiz değildir. bu sitede bizler gibi bir çok ustamız vardır. pek sesleri çıkmaz ama değme ustaları yaya bırakırlar.

Mirkut

Vip Üye
Sevgili ikizceli abim.
Sizin ustaliginizdan zerrw kadar suphem yok ve hickimseyebirseyler kanitlamak zorundada degilsiniz zaten sizin gerek uzaktan gereksede metal ayriminda basarinizi biliyoruz.
Insanlik adina bugun acacaginiz ve bize ogreteceginiz konuyada simdiden tesekkur ederim. Saygi ve sevgilerimle selametle INSALLAH c.c

metin77

Kullanıcı
değerli arkadaşlarım ALLAH izin verirse kendi kullandığımız,herkesin yapabileceği bir sistemi yarın konu olarak açacağız inşaallah. biraz teferruatlı olacak ama dileyen katlanacak.
Ustam yaz baslarinda yaniniza gelip bize gostereceginiz bir sistem vardi ama biz sanirim bir olup gelemedik. Ayni sistemi aciklayacaginizi tahminnl ediyorum. Paylasiminiz icin simdiden tesekkur ederim.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hamzadan

Kullanıcı
İkizceli ustam ;Nice zamandır sıkboğaz etmeden sabırla bu günü beklemiştim,kim,neden sebep olduysa ustam konuyu kilitledi.Her şeyde bir hayır vardır düsturundan hareketle,yine sabredenler sınıfında talebe olmaya devam.Selam ile.

wolf81

Kullanıcı
U
İkizceli ustam ;Nice zamandır sıkboğaz etmeden sabırla bu günü beklemiştim,kim,neden sebep olduysa ustam konuyu kilitledi.Her şeyde bir hayır vardır düsturundan hareketle,yine sabredenler sınıfında talebe olmaya devam.Selam ile.
İkizceli usta emek verip belli bi sonuca ulaşmış bunuda hiç bi karşılık beklemeden paylaşmak istemiş ve minareli yüzde yüz eler dememiş şimdiye kadar sadece iki yerde minerali eleyemediğini belirtmiş .ticari faaliyet konusu yapana da vebal atmış zaten.bizlerde merakla sonucu beklerken konu kilitlenmiş ustamın kararına saygı duyarım fakat ikizceli ve aliömer usta birlikte bu uğraşı sayesinde bir çok insanın hayır duasını alacaktır. Bizler yine sabırla bekleriz ustam

aliömer

Kullanıcı
İkizceli ustamın konuyu kitlemesi yerinde bir karar. Yarış pistinde değilizki birilerini boşa çıkartalım. bildiğimiz yöntemleri sırayla anlatma düşüncesindeydik ama sanırım bu işin sır olarak kalması daha mantıklı olacak. Bu yöntemin yanılma oranı çok düşük şöyleki aşamadığı minerali en kaliteli cihaz dahi metal olarak vermiştir. Arazide doğal ortamda bire bir test edilmiştir. Yöntemin en avantajlı yönü uzak mesafeler yürümeye gerek kalmadan
Mineralli ve metal olabilecek noktaları ayırabilmektir. Yöntem: çubuk, yapay sensör ve topraktaki farklıkları algılayan ikinci bir sensör olarak üç parçadan oluşmakta işin ciddiyetini anlamanız açısında kısaca açıkladım. Herkese bol şans