Mineral Eleme Sistemiii..... | Sayfa 11 | Define işaretleri ve anlamları

Mineral Eleme Sistemiii.....

barbelo

Kullanıcı
ustalarım ben en kısa süre içinde bu sistemi yapmaya başlıycam ben yaptıktan sonra bir sonuç alabilirsem zaten burda çubukları fotoğraflarıyla paylaşır detaylı bir şekilde açıklarım ama sizz benim yapmamı beklemek istemiyorsanız benim bir önceki sayfadaki çizimimi incelerseniz zaten anlarsınız ne olduğunu..

Valla açık konuşiyim ben yapmak istiyorum ama senin çizimden hiç bişey anlamadım yabancı sitedeki örnekle senin çizdiğinin arasnda dağlar kadar fark var çünkü senin çizdiğinin içinde bir sürü element yazıyo artı sapını kemikten yapmamız gerektiğini söylüyorsun ama oda sitede yazmıyo detaylı açıklarsan benim gibi yapmak istiyen insanlar olduğunu göreceksin teşekkür ederm

Sent from my iPhone using Tapatalk

tuncers

Kullanıcı
Valla açık konuşiyim ben yapmak istiyorum ama senin çizimden hiç bişey anlamadım yabancı sitedeki örnekle senin çizdiğinin arasnda dağlar kadar fark var çünkü senin çizdiğinin içinde bir sürü element yazıyo artı sapını kemikten yapmamız gerektiğini söylüyorsun ama oda sitede yazmıyo detaylı açıklarsan benim gibi yapmak istiyen insanlar olduğunu göreceksin teşekkür ederm

üstad bu roma bastonunun kullanımı çok eski tarihe dayandığı için sap kısmının o zamanki şartlardan dolayı kemikten yapıldığını düşünüyorum bir de o bir sürü element yazdığım yer sayfadaki kimyasal element yazan yerle alakalıdır orda yazan kimyasallar toprakta en fazla bulunun kimyasallardan bir kaçı bu elementler çubuklara monte edildiğinde çubuk toprak yapısına otamatik olarak kendini adapte ediyor ve bu şekilde de tüpün uç kısmına koyulan metal hangisiyse arazide o metalden varsa ona gidiyor kardeş daha nasıl anlatayım ....

barbelo

Kullanıcı
üstad bu roma bastonunun kullanımı çok eski tarihe dayandığı için sap kısmının o zamanki şartlardan dolayı kemikten yapıldığını düşünüyorum bir de o bir sürü element yazdığım yer sayfadaki kimyasal element yazan yerle alakalıdır orda yazan kimyasallar toprakta en fazla bulunun kimyasallardan bir kaçı bu elementler çubuklara monte edildiğinde çubuk toprak yapısına otamatik olarak kendini adapte ediyor ve bu şekilde de tüpün uç kısmına koyulan metal hangisiyse arazide o metalden varsa ona gidiyor kardeş daha nasıl anlatayım ....

Anladığım usta bu söylediklerinin hepsi cam tüpün içinde olacak anladığım kadarıyla ve
Silisyum, magnezyum, potasyum, kalsiyum bu maddeleri bulmak kolay değil varmı bi çözümünüz?

tuncers

Kullanıcı
Anladığım usta bu söylediklerinin hepsi cam tüpün içinde olacak anladığım kadarıyla ve
Silisyum, magnezyum, potasyum, kalsiyum bu maddeleri bulmak kolay değil varmı bi çözümünüz?

kardeş silisyum haricindeki orda yazan her şeyi internet üzerinden alabilirsin ama silisyum çok pahalı bir madde ve piyasada az bulunuyor.

barbelo

Kullanıcı
kardeş silisyum haricindeki orda yazan her şeyi internet üzerinden alabilirsin ama silisyum çok pahalı bir madde ve piyasada az bulunuyor.

Zirkonium gibi bişeyse bulamayız kesin aramadığım yer kalmamıştı bi şansımızı deniyelim bulursam haber veririm burdan

A21MEDLi

Admin
ustam metin bulgarca yazılmış o yüzden çeviride sıkıntı oluyor bben kelimeleri tek tek çevririp tam yazan şeyi bulacam..
tucers usta bu tip yabancı yazıları tektek çevirmene gerek yok,sayfayı aç o sayfanın herhangi boş yerinde mausu sağ tıklayıp TÜRKÇE DİLİNE ÇEVİR seçeneği var.buna tıklayın O sayfa komple türkçeye çevrilmiş oluyor.satır satır çevirmenize gerek kalmayacak,bu dediğimi o sayfada uygulayın.

A21MEDLi

Admin
üstad diyelim ki benim cam ustası var tanıdığım ona aynı çizimdeki gibi cam boru yaptırım sap kısmını felan da kemikten yaptım çubukların ucundaki büyük hazneye altın mı koyucaz onu da açıklarsan benim çizimimm doğru mu yanlış mı yanlışlar varsa onları da anlatırsan bu sistemi çözerim benn..
ersan ustanın bu sisteminden bişey anlamadım,sadece cam ustasına gideceğine hazırı var.
cam boru yaptırmana gerek yok,iki tarafı açık ufo ınfrared ısıtıcıların hazır kalınt cam boruları var 10 tl civaırdır.
eğer olursa bu hazır cam boruyu istediğiniz ölçüde kestirebilirsiniz.iki ucu kapatmak için plastik aparatlarla kapatabilirsiniz.

ersan

Admin
ersan ustanın bu sisteminden bişey anlamadım,sadece cam ustasına gideceğine hazırı var.
cam boru yaptırmana gerek yok,iki tarafı açık ufo ınfrared ısıtıcıların hazır kalınt cam boruları var 10 tl civaırdır.
eğer olursa bu hazır cam boruyu istediğiniz ölçüde kestirebilirsiniz.iki ucu kapatmak için plastik aparatlarla kapatabilirsiniz.
abi bu roma bastonu cok karisik bir sey buyle okuyukta olan bir sey deyil bende arkadasta gurdum yunanda yaptirmis uzel bir seye benziyor ama er sey cam boru icinde ,,altin tanecikler var sade ve tam cam borunun ucunda 5 gr kadar silisiyum tozu var onun arkasinda altin var altinin arkasinda da bir gaz var ,,radiyasona cok duyarli ,,altinin radiyason yayiyor ya az da olsa 10 mt yaklastimi altin sinirinin icine bu cubugun ve ampulun icindeki gaz acik mavi olmaya basliyor ve 15 mt gectimi aynen yine su rengini aliyor ve bu gaz ampulun arkasinda da beyaz bir rasiyasonlu camur var cubugun en arka kisminda ve tutma sapi abi kemikten yapilma ,,tornacidan gecimis bir sap ..
insan adi er sey bula bilecek abi ama bu gaz ne oldunu bilen yok bu basetim adam bir arkadas getirdi ve cok buyuk miktar paraya karsi yer bakiyor bu cubuklan bu adamlar bulgaristanda 2 tane sade ve adam verdi noktada malzeme alindi ve sade bu cubuk altina duyarli abi baska hic bir seye tepki vermiyor dedi.

tuncers

Kullanıcı
ustalarım yeni mineral eleme sistemimi paylaşmak istedim sistem fotoğraflardaki gibi çubuklara sabitlenen küçük bi kabın içine iyotlu tuz doldurularak çalışıyor sistem mineral eleme konusunda gayet başarılı sonuçlar veriyor ama size tavsiyem kullandığınız kaba tuzu sıkıştırarak doldurun kaba koyulan tuz miktarı ne kadar çok olursa o kadar da iyi sonuç alabilirsiniz sistem metallere gayet güzel tepkiler ve çekim veriyor ama tek sıkıntı bu sistemle çubuklar demire de tepki veriyor bir de bu sistemin avantajı açıktaki suya bende tepki vermiyor sadece belli bi basınçta olan sulara ve zemin altındaki sulara tepki veriyor birde şuna deyinmek isterim benim şu ana kadar geliştirdiğim mineral eleme sistemlerimin hepsi %100 başarı sağlayabilecek sistemler deyil ama mineral konusunda sade çubuklara göre çok fazla fayda sağlacak sistemler ...

aXzppd.jpg

NkZNNk.jpg

aXzpaR.jpg

kEOppv.jpg