Mineral Eleme Sistemiii.....

tuncers

Kullanıcı

ustam bunu bir cevir turkceye
gurecen bak necin oluyor suz
9GDq0o.png

ersan ustam benim bu roma bastonu denilen şeyden anladığım şey bu yanlış anladığım bir yer varmı sence..

tuncers

Kullanıcı
O bastona okadar mazeme koyduktan sonra dönebilecekmi acaba?
Bilen şu işi biraz detaylandırsada araştırmaya değermi görsek

Sent from my iPhone using Tapatalk
ustam metin bulgarca yazılmış o yüzden çeviride sıkıntı oluyor bben kelimeleri tek tek çevririp tam yazan şeyi bulacam..

barbelo

Kullanıcı
Okudum adam gayet iddaalı ama bastonun yapımı hakkında pek bişey anlamadım hem camdan hemde bakır borudan bahsediyo denemek lazım ama nasıl :)

barbelo

Kullanıcı
9GDq0o.png

ersan ustam benim bu roma bastonu denilen şeyden anladığım şey bu yanlış anladığım bir yer varmı sence..

Bastonun içinde bir kaç mazemeden bahsederken sen baya birşey yazmışsın resimde, neye göre yazdın onları ben okudum senin yazdıklarını göremedim

tuncers

Kullanıcı
orjinal roma bastonlar cam tüpten yapılmış 70 cm uzunluğundadır .bir ucuna aksı monte edilir. ön aks uzun bölüm o yerleştirilir yankılayıcı maden eksen arkasında tüpün ucunda bir hazne dolu uyarıcı kil eksen ince öğütülür bakır alaşımından yapılmış ekseni silindirik bir sap tarafından desteklenen Aynı alaşımından yapılmış ve bir dışbükey alt var olan bu formlar bir tür oluşturur. cam tüp kendisi silikon kabuk kimyasal element hakim karşılık gravitasyon arka plan rezanatör bir altındır gümüş bakır veya başka bir metal silindir rezanatör aksın önünde sıkıca cam tüp içinde anten uyaranlara şekil 1 bakınız
uyarıcı cam bir silindir radyoaktif kil dolu
metnin tek tek ayrım yapılınca çıkan hali bu bişey anladıysam arap olayim..

barbelo

Kullanıcı
orjinal roma bastonlar cam tüpten yapılmış 70 cm uzunluğundadır .bir ucuna aksı monte edilir. ön aks uzun bölüm o yerleştirilir yankılayıcı maden eksen arkasında tüpün ucunda bir hazne dolu uyarıcı kil eksen ince öğütülür bakır alaşımından yapılmış ekseni silindirik bir sap tarafından desteklenen Aynı alaşımından yapılmış ve bir dışbükey alt var olan bu formlar bir tür oluşturur. cam tüp kendisi silikon kabuk kimyasal element hakim karşılık gravitasyon arka plan rezanatör bir altındır gümüş bakır veya başka bir metal silindir rezanatör aksın önünde sıkıca cam tüp içinde anten uyaranlara şekil 1 bakınız
uyarıcı cam bir silindir radyoaktif kil dolu
metnin tek tek ayrım yapılınca çıkan hali bu bişey anladıysam arap olayim..

Ahahahahahah ben yazacaktım sen yazmışı biz bişey anlamadık ya kesin bu sistem işe yarar ama yapamayız :)))