Mineral Eleme Sistemiii..... | Sayfa 10 | Define işaretleri ve anlamları

Mineral Eleme Sistemiii.....

ersan

Admin
orjinal roma bastonlar cam tüpten yapılmış 70 cm uzunluğundadır .bir ucuna aksı monte edilir. ön aks uzun bölüm o yerleştirilir yankılayıcı maden eksen arkasında tüpün ucunda bir hazne dolu uyarıcı kil eksen ince öğütülür bakır alaşımından yapılmış ekseni silindirik bir sap tarafından desteklenen Aynı alaşımından yapılmış ve bir dışbükey alt var olan bu formlar bir tür oluşturur. cam tüp kendisi silikon kabuk kimyasal element hakim karşılık gravitasyon arka plan rezanatör bir altındır gümüş bakır veya başka bir metal silindir rezanatör aksın önünde sıkıca cam tüp içinde anten uyaranlara şekil 1 bakınız
uyarıcı cam bir silindir radyoaktif kil dolu
metnin tek tek ayrım yapılınca çıkan hali bu bişey anladıysam arap olayim..
aynen usta ama sade tek altin koydumu ta guzel sonuc aliniyor ve bu cam tupun icine en az 50 gram altin olmali ve bukadar altin tam 500 gram toprak altinda olan altina tepki verir ta az olana tepki vermez burda bulgaristanda ,,Varna ,,kasabasinda arhioloji muzesinde var ve tam orjinali o zamanlar cam borunun ustunde altin sariyomuslar ve tutma sapi da kemikten oluyor .ve bunun yapiminda cok buyuk incelikler var ustalar .

tuncers

Kullanıcı
aynen usta ama sade tek altin koydumu ta guzel sonuc aliniyor ve bu cam tupun icine en az 50 gram altin olmali ve bukadar altin tam 500 gram toprak altinda olan altina tepki verir ta az olana tepki vermez burda bulgaristanda ,,Varna ,,kasabasinda arhioloji muzesinde var ve tam orjinali o zamanlar cam borunun ustunde altin sariyomuslar ve tutma sapi da kemikten oluyor .ve bunun yapiminda cok buyuk incelikler var ustalar .
üstad diyelim ki benim cam ustası var tanıdığım ona aynı çizimdeki gibi cam boru yaptırım sap kısmını felan da kemikten yaptım çubukların ucundaki büyük hazneye altın mı koyucaz onu da açıklarsan benim çizimimm doğru mu yanlış mı yanlışlar varsa onları da anlatırsan bu sistemi çözerim benn..

barbelo

Kullanıcı
üstad diyelim ki benim cam ustası var tanıdığım ona aynı çizimdeki gibi cam boru yaptırım sap kısmını felan da kemikten yaptım çubukların ucundaki büyük hazneye altın mı koyucaz onu da açıklarsan benim çizimimm doğru mu yanlış mı yanlışlar varsa onları da anlatırsan bu sistemi çözerim benn..

Yapımında bakırdanda bahsediyo ama ve kemik kelimesini hiç görmedim nerde okudunuz bunları?

Sent from my iPhone using Tapatalk

tuncers

Kullanıcı
sağolasın ersan ustam en yakın zamanda yapmaya başlarım yaptıktan sonra da verdiği performansı felan hepsini gine yazarım..

barbelo

Kullanıcı
Nasıl yapıldığını yazsanda bizde yapsak diyorum :)

aliömer

Kullanıcı
Merak ediyorum'da Ersan usta sen niye bu çubuktan kullanmıyorsun. Madem nasıl yapıldığını biliyorsun sitede detaylıca Paylaş merak edenler öğrensin. İnsanlara bilmece çözdürür gibi böyle yarım yamalak paylaşımlar yapmasan daha iyi olur.

barbelo

Kullanıcı
Merak ediyorum'da Ersan usta sen niye bu çubuktan kullanmıyorsun. Madem nasıl yapıldığını biliyorsun sitede detaylıca Paylaş merak edenler öğrensin. İnsanlara bilmece çözdürür gibi böyle yarım yamalak paylaşımlar yapmasan daha iyi olur.
[emoji1319][emoji1319][emoji1319][emoji1319]

tuncers

Kullanıcı
ustalarım ben en kısa süre içinde bu sistemi yapmaya başlıycam ben yaptıktan sonra bir sonuç alabilirsem zaten burda çubukları fotoğraflarıyla paylaşır detaylı bir şekilde açıklarım ama sizz benim yapmamı beklemek istemiyorsanız benim bir önceki sayfadaki çizimimi incelerseniz zaten anlarsınız ne olduğunu..